AUTO JE NJEGOVA POZORNICA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidim ga kako "laktuje" na otvorenom prozoru njegove limuzine sa kojom se verovatno identificira:roll:. Smeska se, glumackim osmehom:roll:. Oci mu ne vidim, jer na nosu ima tamne suncane cvikere:roll:. Mislim se, ... oooo kako si cool ... !:zcepanje:

E, sada me bas interesuje, kakve ste vi sve muske glume, iza volanai doziveli?;):)

:cao:

taj sto se laktuje, pazi izraza:D... ima li kajlu oko vrata? sve mi se cini da mora nositi kajlu...

ono sto je meni zapalo za oko posmatrajuci iz tramvaja, jeste da vecina momaka cekajuci da zazeleni semafor cacka nos... mozda glume, a mozda i ne

Ја хтела да нешто напишем на ову тему, а онда схватих како сам јако глупа пошто од аутомобила могу да препознам једино фићу, кеца и спачека...све остало ми је исто: има четири точка и котрља се тако да се њиме може доћи са тачке А на тачку Б.... :sad2:

...Мора да сам била болесна када смо то учили у вртићу....:(

Идем са ове теме да се стидим како ваља и требује. :rumenko:

Što jes, jes, i moja pokojna baba (umrla proletos) nije znala nego za fiću i stojadina. Izvinjavam se ako sam vas uvredio staramajko, nisam znao da ste 1925 godište. Ljubim ruke i oprostite. :kpozdrav:

Samo kad me vlasnik bas natera, kaze mi model i godinu proizvodnje i kako vozi i sve primetim auto. I smorim se momentalno. Bio je jedan debeli, dosao nekim sportskim dvosedom i iznajmio gajbu ispod moje terase. Stalno ga je tu parkirao, kao to je njegovo mesto, ovoono, on ga je kupio i sl. gluposti. Meni je bio bas onako vredan prezira, em debeo, em glup, em ruzan i primitivan, i jedino vredno sto je mogao da nadje kod sebe bio je taj auto, svaki dan ga je glancao i lickao. Boles' bre, mentalna. Napicila sam ga kad je dosao da se zali kako sa moje terase padaju macije dlake po njegovom autu...rekoh i sta oces ti sad, da ubijem macke? Ne nego da pazis da ne padaju macije dlake po mom autu. Tu sam odlepila, izvadila sluzbenu i objasnila mu da ce nestati i on i auto netragom ako mi samo jos jednom dodje sa tom pricom na vrata, pobrinucu se da mu i dozvolu oduzmu na jedan fin vremenski period, sto mu uopste ne bi skodilo jer bi mozda i smrsao neko kilo. I objasnila sam mu da se parking mesto obelezava i ogradjuje ukoliko je na propisan nacin dodeljeno, da se za to placaju debele pare i da celu akciju zavrsavaju mup i parking servis, pa da me ne zamajava vise kako prostor ispod moje terase njegovo parking mesto. I onda sam tresla krpe svako malo na njegova ljubljena kola. Odselio se vrlo brzo:mrgreen:

Jeste istina. Morao sam da se odselim jer me je šikanirala, vršeći na taj način zloupotrebu službenog položaja, niko nije hteo da me zaštiti pa sam morao da se odselim, naročito kad je jednom došla posle ponoći sa pajtašima na moja vrata. Eto samo da se vidi dokle je stigla korupcija i nepotizam u policiji.:sad2::whistling:
Ovo su joj pajtaši, koji su me isterali iz mog pošteno kupljenog stana. :rtfm:
ubpoknj7.jpg

Ja se izvinjavam, ali šta si ovim postom pokušala da kažeš?:dontunderstand:
Jesi li ukazala na svoju glupost, time što ne razlikuješ BMW i Mercedes (to i deca u vrtiću znaju) ili si htela da ukažeš na to kako si cool ženska po koju dolaze samo tipovi u takvim kolima. Molim razjašnjenje pošto nisam mogao sam da shvatim. :whistling:

Mosh si misliti teorije...:roll:
Zar bas svi moramo poznavati marke automobila ili se loziti na iste kako ne bi bili "glupi" ....

Volim aute, volim pogledati dobro auto, kad vidim na cesti nesto sto mi se svidja volim komentirati, dok npr.mog muza ni malo ne interesira, ali isto ne volim izjave " eeee to ti je bmw":roll: mosh misliti..nek je!
Jednom prilikom me povezao poznanik doma, mrakaca ne vidi se nista, hocu izaci a ne vidim rucicu za otvaranje vrata, na moje "kako se ovo cudo otvara" se dobro izderao "nije ti ovo cudo nego BMW" ...mosh mislti:roll:, a frendica me je zacudila svojom gluposcu "svoj si zivot ne mogu zamisliti bez svog auta"....uh ja bi takvima frezu tomo vinkovic dala voziti:mrgreen:

Što jes, jes, i moja pokojna baba (umrla proletos) nije znala nego za fiću i stojadina. Izvinjavam se ako sam vas uvredio staramajko, nisam znao da ste 1925 godište. Ljubim ruke i oprostite. :kpozdrav:

Нисам баш 1925. али сам ту негде, синко.

Онда, могу ли своје непознавање марки аутомобила (и незаинтересованост за исте) приписати годинама а не глупости?
:cistinaocare:

Zar niste istog misljenja, da su automobili za mnoge muskarce, najomiljenija mesta za samo-insceniranje, njihovih, mnogih uloga?:roll:

Vidim ga kako "laktuje" na otvorenom prozoru njegove limuzine sa kojom se verovatno identificira:roll:. Smeska se, glumackim osmehom:roll:. Oci mu ne vidim, jer na nosu ima tamne suncane cvikere:roll:. Mislim se, ... oooo kako si cool ... !:zcepanje:

E, sada me bas interesuje, kakve ste vi sve muske glume, iza volanai doziveli?;):)

Čini mi se da je za pojedince auto produžetak muškog polnog organa! :D

Нисам баш 1925. али сам ту негде, синко.

Онда, могу ли своје непознавање марки аутомобила (и незаинтересованост за исте) приписати годинама а не глупости?
:cistinaocare:

Aaa, pa ja tek sad primetim da si ti Helena trojanska. Ispričavam se, sad je sve jasno. U vaše vreme su se vozile dvokolice. :mrgreen:
dvokolice.jpg

Mosh si misliti teorije...:roll:
Zar bas svi moramo poznavati marke automobila ili se loziti na iste kako ne bi bili "glupi" ....

Volim aute, volim pogledati dobro auto, kad vidim na cesti nesto sto mi se svidja volim komentirati, dok npr.mog muza ni malo ne interesira, ali isto ne volim izjave " eeee to ti je bmw":roll: mosh misliti..nek je!
Jednom prilikom me povezao poznanik doma, mrakaca ne vidi se nista, hocu izaci a ne vidim rucicu za otvaranje vrata, na moje "kako se ovo cudo otvara" se dobro izderao "nije ti ovo cudo nego BMW" ...mosh mislti:roll:, a frendica me je zacudila svojom gluposcu "svoj si zivot ne mogu zamisliti bez svog auta"....uh ja bi takvima frezu tomo vinkovic dala voziti:mrgreen:

:hahaha::hahaha::hahaha:
Ja i ti bi se brzo dogovorili :per: (imam traktorče)
gif.php

Zar niste istog misljenja, da su automobili za mnoge muskarce, najomiljenija mesta za samo-insceniranje, njihovih, mnogih uloga?:roll:

Hmm ... tema je kompletno promasena :huh::dosadno:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back