Auto do 10 hiljada evra?

Kupis pouzdan auto kome delovi nisu skupi ,koji nije veliki potrosac ,da je ok za registraciju,ne kupujes iz prve serije vec kada je auto zreliji ,ako kupujes polovni obrati paznju na motor ,karoseriju ,ogibljenje ,elektroniku ,,,takodje na pojaseve jer i po pohabanosti pojaseva pogotovo vozackog moze se videti koliko je auto vozen ,sve se skoro moze zameniti na autu ali se pojasevi retko menjaju sem bas neke vece i zestoke havarije .
 
I vodi racuna ako spolja nema nijednu ogrebotinu ,to je onda nesto sumnjivo …u slucaju polovnog auta …kada sam kupio Pezo odmah sam video sta je menjano i radjeno na karoseriji ali nije nista strasno ,auto je u sustini zdrav ,motor dobar ,samo ulaganje oko ogibljenja ,ramena sam menjao i pneumatike cu morati.
 
Covjece ocu da zivim malo
Da vozim auto
Vidis sta se desava vidis da ukrajina gori
Сад си се сетио. Гарант ти стари стоји сто година већ....

Рентирај, или имај воље и ризикуј са мојим....

Форматирао сам скупљи телефон од аутомобила. Али аутомобил нисам могао да форматирам, није да се није пружала и прилика и ситуација.
Лежао је 10 дана у Дебрецену....
 
Nemoj samo devojku da razneses tom kosom....Ili tim c4....

Spomenuo si, Ukrajinu da ti je najveci problem..Eto, ti slusaj i perpsektivu Wiona...Ko god da su. Prezentarka je Indijka.

а прави car, пардон возило, nema cenu samo upotrebnu vrednost.

 

Back
Top