AUKCIJA

Moram nesto da vam ispricam, moj blam.Krenem ja da trazim ovaj moj rad koji sam ovde postavila medju gomilom akvarela.Otvorim jednu mapu, drugu, jedan blok...treci, pocne vec da me hvata panika, rada nigde.Uhhhh, sto me ladnih voda oblilo, vec sam pomislila kako cu da ispadnem neodgovorni kreten i morati da okacim neki drugi rad, kad...:idea: konacno se upali.U mojoj najvecoj mapi ovaj moj maleni rad, skinut sa moje poslednje izlozbe, sa ostalim radovima.Eh, radosti moje! :lol:
Inace ste me sad podstakli da se malo angazujem i sredim sve moje akvarele (puno radim - volim ovu tehniku) i napravim jednu malu izlozbu.Bicete blagovremeno obavesteni o svemu! ;)
 
Eto,onda mozes da zamislis kako se ja osecam.Odem ponovo danas do njega da uzmem akvarel , trazimo ga,otvorim i Forum da mu pokazem koji sam postavila...a on "Prodat je taj"....gggrrrrrrr.....Ali dobro...Ko radi taj i gresi :)
 
Hvala B2...i jesu prelepi....ali ovo je za pomoc decku pa ne bi bilo ok postavljati cenu...svako ponudi koliko moze...i bilo bi najlepse kada bi bilo jos vise iz tog istog razloga .
Ali svaka pripomaze...;)
Hvala tebi jos jedanput!!
 
Bi2:
Djuro, moj Djuro...Pa,ovi narovi su prelepi ! Još su lepši od one prodate slike.
Cena treba da im bude mnogooo veća nego što mi možemo da ponudimo. :sad:
Ajde da probamo,pa dokle stigne.Nisam gledao dal je neko dao,ako jeste izvinjavam se,al 30 E.
 
imag0054ux9.jpg
I ja bih se pridružio ovoj akciji mada nisam iz Yu no ima načina za pomoć.ulje na platnu 35x25
 
hm ...... ja nemam radove , nisam umetnik ..... :?

totalno podrzavam aukciju ;)

ali , uzeo sam broj od oca onog decka , sa onog sajta .....

da cu taj broj kumu , posto je on travar , leci sve to prirodno ...... pa , ako moze da mu pomogne ....
 

Back
Top