AUKCIJA

videla, nesporazum, mislial sam da je reč o zaključanoj temi aukcija na kojoj ima ukupno 3 posta ;)

mila moja, napisala si "Idi na Bg i vidi da ne bi ovde sad prepricavali.Ne znam sta bi Masteru " ja otišla na Bgd na temu Aukcija ...ybg.
 
beba_toronto:
Ja nemam para da doniram, i sama sam bolesna..ali ako neko hoce da kupi moj rad...
neka ide mladicu....i ne svadjajte se, lepo je receno da je aukcija simbolicna, ja nisam ni slikar ni umetnik, ovo sam pravila jednom pre nekoliko godina kad sam bila jako bolesna...sad sam opet jako bolesna i ne mogu da radim, i nemam para....ali ako se nekome svidjaju moji kolazi mogu da vam posaljem printove, ja sam neke uramila i stoje mi na zidovima i izgledaju super, a imam ih jos...
print mogu da posaljem postom, i obecavam bice ekstra kvalitetan....
Ostale moram da skeniram, pa cu ih postaviti ovde...
a ti Djurice mozes da ostavis aukciju otvorenu ,ne samo do 27.
Dajem 5,ali daj malo širi izbor.Može?
 
m.v.:
Dajem 5,ali daj malo širi izbor.Može?

Moze, samo ja sam za ovo saznala tek danas, moram da ih skeniram i da nadjem gde mogu da napravim kvalitetne printove....ovo je rucni rad i bez obzira da li neko misli koliko je dobro uradjeno, ovo je mnogo tesko napraviti rucno:))), tako da to ne mogu da stavim na aukciju, ali print je ustvari jos lepsi jer se ne vide ivice i male nepravilnosti od lepljenja..ustvari to se tako i radi, napravi se kolaz pa se napravi print,koliko ja znam....moj bivsi muz je slikar....ustvari njega mogu da zamolim da mi napravi printove jer on ima svu tu opremu
 
churchuq8.jpg


20e
 
Hvala bebi i divljoj sto su se pridruzile.Divlja - fotka je desetka! :) Verujem da ce neko zeleti lep, veliki format za kancelariju, stan ili sta god, u skladnom ramu! Ma SUPER! :)
 
divlja:
Zadrzite osmeh na svom licu,tako je lepo biti srecan.Citat Marka Jankovica!
Sestro divlja,sad pricas kako treba.Ne sluzi ovo nikom sem sirotom bolesniku.Zato se i prodaje po bilo kojoj ceni,da bi se sto pre skupilo...koliko god...koliko ko moze,makar i svojim radom,a ne parama...
Ko zeli,postoji biblijska prica o ovakvom nasem slucaju.Posto ne bi da parafraziram,ko je pravi "vernik",mozda zna pricu,a ko nije nek pita popa...rado će mu ispričati.Ja pročito u Zabavniku,kad sam bio mali.Uglavnom,svodi se na to da učestvuje svako sa čim ima.Uopšte nije bitna količina,al učestvuju svi!!!
 
Evo , akvarel mog tate koji nije clan Foruma ali je zeleo da prilozi svoj rad.

Izvinjavam se svima. Moja zelja je bila brza od pameti...zakacih pogresan rad koji je vec prodat a da ja to nisam znala. Marfijev zakon. Nadam se Pajamaco i M.V. da ce te me razumeti.Nije namerno.Evo postavljam njegov drugi akvarel,"Narovi " , (provereno ,kod nas je :O) )
Dimenzije su iste kao i kod predhodnog 50x40 cm....
Izvinite.

 

Back
Top