AUDIO PLAYER - projekat u kome svi mogu da ucestvuju !

Moze i uvoj boji:

Skin SAP gray.png
 
I da pitam jos jedno: JEL SE MOZE MENJATI RASPORED ILI NE??? Jel mi nije nesto lep ovako. Ako hocete da ga iko koristi mora da se totalno redizajnira. To nije problem, al ne znam dal tvorac ovog programa moze da uklopi taj novi dizajn u svoj kod?!?

Kao prvo, oni dugmici za "volume control" moraju da se uklone i da se stavi scroll. Zatim ono polje koje pokazuje zadnju komandu je suvisno i bas bezveze! Sta ce kome to?!? E, a onda ono vreme na sredini! Mislim stvarno... Umesto svega toga bi trebao da se napravi ekvilajzer! U stvari pogledajte malo kod drugih playera sta imaju.
Ako je to uopste moguce izvesti, jer koliko am uspeo da procitam, ovaj player nije pisan u standardnim programskim jezicima (VB,C,C++...) vec je napravljen u nekom programu (ne znam ime). Ako sam dobro zakljucio, da bi se takav player napravio nije potrebno znanje programiranja vec samo treba da se taj program kome ne znam ime dobro iskoristi, sto moze svako!!!

Ispravite me ako gresim!!!
 
E, koliko sam ja shvatio RASPORED JE ZADATA KONSTANTA i kao takav se ne moze mijenjati (u ovom trenutku). Eventualno, kako se bude prog razvijao i sirio e onda ce se moci diskutovati o tome da se naprave patchevi za skinove raznih oblika i dimenzija! Znam da je player veoma loseg izgleda i da ima nekih suvisnih opcija (a da ne pricamo o nedostacima), ali nemojmo da "vrijedjamo" inspectora! Cova se potrudio da to (sto bolje) obavi! Svidja mi se tvoj skin (a mi pricamo o default skinu)! Mislio sam i ja da se ubacim u trku za skin ali mi je komp u haosu! ebi ga...
 
Vidite ljudi hocemo li se konacno dogovoriti oko imena!!! Dje je onaj inspector da on odluci.... svako tjera svoju politiku! Ovo postaje kao neka sprdacina... mi smo ko Spanska reprezentacija (fenomenalni pojedinci koji odlicno znaju svoj posao, ali kao tim smo 0)!

Zakazujem skupstinu akcionara za ODMAH i predlazem sledeci Dnevni red:

1. Da se odluci o IMENU PLAYER-a i IMENU KOMPANIJE,
2. Da se usvoji logo PLAYER-a,
3. Da se usvoji default skin,
4. Da idemo da spavamo!


Znam da ce vecina vas jedva cekati da stigne do tacke 4! Sta bi sa onom pricom da od prvog idemo zesce da radimo? Presipanje iz supljeg u prazno! Ja sam zavrsio onaj skin sto sam obecao pa ako hocete da ga pogledate javite...

2 gorki2
Super skin ali bi morao da ga malo doradis... znaci dugmici su tamo gdje su i ne mogu se trenutno mijenjati... razumijes sta hocu da ti kazem... pogledaj


gorki2skin28wi.jpg


P.S. Kako si atach-ovao ovu tvoju slicicu...?
 
e Marko ti mislis da je to tako lako, vidis da ovde svako ovdi svoju politiku, a Inspectora nigde nema.

No ja predlazem ili da odgovaramo na ova kljucna pitanja na novoj temi, jer se ovako ne mogu pokupiti svi konci ili na nekom sajtu za ovaj player ( i ja cu napraviti sajt ali kad se sve zavrsi)
Najbolje bi bilo na novo temi koja bi imala samo tu funkciju glasanja, ali ja se plasim da je moderatori ne zatvore.
pozz
 

Back
Top