Audi A3 potrosnja

aha ti skupis moje mrvice ,bacis pasulj i kao poentiras,ako si glup nisi corav,napisao sam da sam dobio atest dzabe uz auto,na 5 godina i dalje pokusavas izvuci nepostojece i lazima da dokazes svoje nebuloze,povecavas moiu potrosnju plina,smanjujes tudju dizela,promeni dilera
 
A za pet godina ces opet da radis atest i to se na racuna u trosak oko plina?
A i taj sto ga je platio i to se ne racuna?
I onda ko je glup?
I nista je ne povecavam niti smanjujem jer imas lepo tacan podatak koliko tvoj auto trosi a sad cu da ti dam link gde ces tacno da ustanovis koliko trosi i kolika ubrzanja i sve ostalo ima jer to je mereno vise puta dok nisu izvukli prosek.
https://www.automobile-catalog.com/car/2001/246425/audi_a4_1_8_t.html
Kao sto vidite potrosnja u gradu je od 11,4 d 13,7L a kad na to dodate 10% koliko se trosi vise plina dobijate cifre koje georgeujene ne moze da shvati-ocigledno.
Znaci mi smanjujemo potrosnju naseg dizelasa a on je realan i prijavljuje potrosnju manju nego sto fabrika kaze.
I jos nas pravi glupavim a sebe uzdize kao nekog ko je pametan?
Samo ti prosipaj svoju pamet ali cinjenice i dokazi su tu za razliku od tebe koji jos nista nisi dokazao osim sto trabunjas i mislis kako si veliki dasa koji kad nesto kaze svi mu veruju.:hahaha:
Jos pogledajte kako njegov auto ide za 9,3S sa 150ks dok Alfa 147 sa istim konjima u dizel varijanti otresa njegov A4 u startu a kad jos odbijemo snagu koja je umanjena zbog plina tu se pojavi jos veca razlika.
https://www.automobile-catalog.com/..._147_1_9_jtd_16v_m-jet_distinctive_lusso.html
Ali to nije auto jer kola su iskljucivo samo Mercedes i Audi.:hahaha:
 
xexe 50e,glupanderu mogao sam da kupim umesto ovog plina koji sam hteo tdi ili da ostanem na mercedesu koji po tebi trosi 6,ali da to samo kad ga ti prodajes,mi koji kupimo od tebe odma nam trosi 10 axaxa

Evo moze i sa druge gomile par puta vece,prosto uzivam da ustedim na vucicu:lol:
 
Poslednja izmena:
Dule ti se vecito hvatas za fabricki deklarisane potrosnje koje nemaju veze sa mozgom ni realnoscu.
Tebi da fabrika tvrdi da tvoj auto trosi 1l na 100 km ti bi se tukao okolo sa ljudima da bi im dokazao da je stvarno tako.Daj bre uozbilji se
 
Zapravo meni je uglavnom i ispadala fabrička potrošnja u uslovima kada vozim isključivo po gradu ili samo van njega, mada ovo drugo može jako da osciluje u zavisnosti od brzine. Recimo za moj auto piše da troši 12 u gradu i otprilike tako i bude. Poenta je da potrošnja ne može biti manja od toga nego samo veća. Međutim ja merim po sipanju, a ne po bordu.
Videćete u nemačkim oglasima da se često i navodi fabrički predviđena potrošnja.
 
E to predvidjena nasi citaju kao zagarantovana,pa ce pre da proda i zenu i decu nego da prizna da mu auto trosi vise.
Smucilo mi se,u mom okruzenju uglavnom voze tdi motore,onda kad se zasedne na neki rodjendan,slavu pa to je da dobijes fras koliko brane svoje stavove.
 
Dule ti se vecito hvatas za fabricki deklarisane potrosnje koje nemaju veze sa mozgom ni realnoscu.
Tebi da fabrika tvrdi da tvoj auto trosi 1l na 100 km ti bi se tukao okolo sa ljudima da bi im dokazao da je stvarno tako.Daj bre uozbilji se

dule cirkuzant:lol:pazi znaci ja sam lud sto sam prodo dizelasa koji trosi ispod 5,evo i dokaza,a dule mi reko da sam imo krsa:lol:
 
Dule ti se vecito hvatas za fabricki deklarisane potrosnje koje nemaju veze sa mozgom ni realnoscu.
Tebi da fabrika tvrdi da tvoj auto trosi 1l na 100 km ti bi se tukao okolo sa ljudima da bi im dokazao da je stvarno tako.Daj bre uozbilji se

Ne znam kako ne citas sta ja pisem i kako ne shvatis da ja ne pricam o fabrickoj potrosnji!
Kao prvo lepo sam napisao da meni BMW 116d trosi na otvorenom oko 3-3,5L ali moze da se spusti i na 1,6 u nekim momentima sto sam dokazao sa videom ali sam takodje rekao da moze po gradu Novom Sadu da mi ispisuje i 8L sto je jedno 3,4L vise u odnosu na ono sto je fabrika napisala.
Ali se georgejune frlja sa ustedom na plinu koja je takva da po njemu on ustedi 500€ naspram dizelasa i to na 6000km.
Neizvodljivo i u teoriji a kamoli praksi.
Eto okacio je 4,7 potrosnju na svom Mercedesu na otvorenom a ako je to 742 dinara naspram njegovih 8L plina sto je 600 dinara razlika je 142 dinara pa to kad preracunamo na 6000 km ispadne 8520 dinara sto znaci da je to izuzetno daleko od njegove odvale a eto sam sebe pobija i opet tera svoju pricu.
Na momente podseca na Tihija.:)
 
Ne znam kako ne citas sta ja pisem i kako ne shvatis da ja ne pricam o fabrickoj potrosnji!
Kao prvo lepo sam napisao da meni BMW 116d trosi na otvorenom oko 3-3,5L ali moze da se spusti i na 1,6 u nekim momentima sto sam dokazao sa videom ali sam takodje rekao da moze po gradu Novom Sadu da mi ispisuje i 8L sto je jedno 3,4L vise u odnosu na ono sto je fabrika napisala.
Ali se georgejune frlja sa ustedom na plinu koja je takva da po njemu on ustedi 500€ naspram dizelasa i to na 6000km.
Neizvodljivo i u teoriji a kamoli praksi.
Eto okacio je 4,7 potrosnju na svom Mercedesu na otvorenom a ako je to 742 dinara naspram njegovih 8L plina sto je 600 dinara razlika je 142 dinara pa to kad preracunamo na 6000 km ispadne 8520 dinara sto znaci da je to izuzetno daleko od njegove odvale a eto sam sebe pobija i opet tera svoju pricu.
Na momente podseca na Tihija.:)

eto jel vidis koji si ti lik kad se jedino hvatas za tudje mrvice koje ti se bacaju,kad ti tvrdis na osnovu ovog sto ti se servira da je to pravilo i da je to konstatna potrosnja,pa ne nije,,to je jednom tako vozeno ne bi li se malo zajebavalo i experimentisalo,jer da je tako dokazano u tvom bajkovitm svetu onda bi se taj automobil prodao za 5x vecu sumu,a ne bi svako odmahnuo rukom i rekao da ce ipak racunati realnih 10l jer vole da ne razmisljaju i da se opusteno voze,i da i dalje ne pricamo o tvojim ulickanim hibridima koje necemo kupovati,nego automobilima starim preko 15 god
 
Poslednja izmena od moderatora:
E to predvidjena nasi citaju kao zagarantovana,pa ce pre da proda i zenu i decu nego da prizna da mu auto trosi vise.
Smucilo mi se,u mom okruzenju uglavnom voze tdi motore,onda kad se zasedne na neki rodjendan,slavu pa to je da dobijes fras koliko brane svoje stavove.
Dosta važi od stila vožnje i stanja auta. Baš sam danas bio kod vulkanizera, a pored mene žena sa Picassom 2,0 Hdi. Pitao sam je koliko troši, reče 8,5 - 9 po gradu. Ne deluje mi kao neka agresivka, mada se nisam nikad vozio s njom (a inače s obzirom kako izgleda ne bih imao ništa protiv :per:) Međutim taj je očigledno prešao puno, iako ona kaže da nema problema, jedino joj potrošnja smeta. Njemu je predviđeno inače litru manje.
 
Dosta važi od stila vožnje i stanja auta. Baš sam danas bio kod vulkanizera, a pored mene žena sa Picassom 2,0 Hdi. Pitao sam je koliko troši, reče 8,5 - 9 po gradu. Ne deluje mi kao neka agresivka, mada se nisam nikad vozio s njom (a inače s obzirom kako izgleda ne bih imao ništa protiv :per:) Međutim taj je očigledno prešao puno, iako ona kaže da nema problema, jedino joj potrošnja smeta. Njemu je predviđeno inače litru manje.

To je sasvim realna potrošnja za turbo dizel 2.0 po gradu.

Moj drug SKoda oktavia 2014. 2.0 TDI, oko 8L po gradu takođe.

Opet kažem, nije isto ako živite na NBG ili u Borči, ili negde u starom jezgru.
 
To jeste sasvim realna potrosnja po Beogradu i sa motorom koji datira jos iz 90-tih.
Jel zaista ocekujete da motori novije generacije i dalje trose toliko?
Em sto su to kola presla vec dobrano preko 200k km a verujte mi i preko 400k a onda se od njih ocekuje da trose malo.
Uzmite slobodno kola novije generacije tj iznad 2010 pa cete se zacuditi kako malo mogu da potrose.
Ovaj georgejune puca po savovima pa vredja a vozi kantu staru 15 godina i onda nama soli pamet koliko sta trosi kao da ja to ne znam a on vidim da je za poslednjih 5 godina promenio 2 auta a ja sam za to vreme promenio jedno -bolje da ne spominjem jer ce dobiti srcani napad.:hahaha:
 
To jeste sasvim realna potrosnja po Beogradu i sa motorom koji datira jos iz 90-tih.
Jel zaista ocekujete da motori novije generacije i dalje trose toliko?
Em sto su to kola presla vec dobrano preko 200k km a verujte mi i preko 400k a onda se od njih ocekuje da trose malo.
Uzmite slobodno kola novije generacije tj iznad 2010 pa cete se zacuditi kako malo mogu da potrose.
Ovaj georgejune puca po savovima pa vredja a vozi kantu staru 15 godina i onda nama soli pamet koliko sta trosi kao da ja to ne znam a on vidim da je za poslednjih 5 godina promenio 2 auta a ja sam za to vreme promenio jedno -bolje da ne spominjem jer ce dobiti srcani napad.:hahaha:



- - - - - - - - - -

To je sasvim realna potrošnja za turbo dizel 2.0 po gradu.

Moj drug SKoda oktavia 2014. 2.0 TDI, oko 8L po gradu takođe.

Opet kažem, nije isto ako živite na NBG ili u Borči, ili negde u starom jezgru.

To sto si ti promenio Dule nije nikakav parametar,tebi se to vucara po placevima provozas ga dva kruga i onda si kao merodavan za sve te silne modele.

Evo svako ko je ovde postovao daje realne cifre i da nije seo u auto
 
Poslednja izmena:
To sto si ti promenio Dule nije nikakav parametar,tebi se to vucara po placevima provozas ga dva kruga i onda si kao merodavan za sve te silne modele.
Ma da!
Ja letim na zmaju dok se vi vozite kolima a vidim da neki evo za 10 godina koliko sam na forumu promenise tek drugi auto i onda vi meni pricate o potrosnji.
:D
Gospodo,trenutno vozim svoj 70-ti auto a vi meni pricajte o tome koliko koji trosi i ja u da vas saslusam ali takodje saslusajte i vi mene jer imam dosta vise iskustva hteli ili ne hteli vi to da priznate.
 
Ma da!
Ja letim na zmaju dok se vi vozite kolima a vidim da neki evo za 10 godina koliko sam na forumu promenise tek drugi auto i onda vi meni pricate o potrosnji.
:D
Gospodo,trenutno vozim svoj 70-ti auto a vi meni pricajte o tome koliko koji trosi i ja u da vas saslusam ali takodje saslusajte i vi mene jer imam dosta vise iskustva hteli ili ne hteli vi to da priznate.

a ti se nekom rugas sto ne preprodaje kola kao ti,ajde sad opet predjite preko ovih priča i recite da je to uvreda,posto se opet hvali reklamira i vredja izmedju redova
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jel zna nesto iz tvojih usta drugo da izadje sem vredjanja?

Drvis ovde gluposti i mislis da ti to prolazi?
E pa ne prolazi .
Citati tvoje postove kako na ovoj tako i na drugim temama i shvatice svako da ti nisi realna osoba.
NE realan si u svakom pogledu a iz posta u post to dokazujes.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top