ATP - drugi deo

Paaaaaaaaa da vidimo.....

Nadal igra sa Simonom kome je treca runda vrh bio i ranijih godina....Dakle,nista od tog meca....

Nalbandijan protiv Verdaska....To ce biti ekstra mec :D Marej-Vavrinka,ni tu nema lepog tenisa...

Ostalo,manje vise,mada ocekujem da ce mec Robreda i Ljodre ici u pet setova :D

Ali onda,1/8 finala :D :D :D

Federer-Melcer pa valjda Fed nije Nole da ga izbaci OVAJ igrac.... :D

Soderling-Montanjes....Oba igraca su ove godine dobijala Federera,dakle, ko god da dobije(nadam se Montanjes) zna da igra sa gore navedenim.....

Djokovic-Fis....Ovo moze biti derbi kola! Cini mi se kao da Fis odigra kako treba tri turnira godisnje i to je to.....I da su ta tri turnira dosla :)

Onda slede Gaske - Monfils....Mec koji moze i da potraje... A ako Nole prodje Fisa,mislim da nece imati problema ni sa jednim od ove dvojice u 1/ 4 finalu.

Cekamo... :D
 
Tri runde su zavrsene... idemo u drugu nedelju. Spanci imaju 6 od 16,sto je opet sjajno. Imaju sigurnog ucesnika 1/2

Marej se sinoc propisno obrukao protiv onog masnog Svajcarca,posebno sto ni jedan ni drugi nisu bili potpuno zdravi (nije to koristio kao izgovor). Nakon finala Melburna i 1/2 Vimbldona ovo je bas lose. Rafa ima sjajnu sansu da udje u svoje prvo finale US Opena

1/8 :

Rafael Nadal - Felisiano Lopez
David Ferer - Fernando Verdasko

Stanislas Vavrinka - Sem Kueri
Mihail Juzni - Tomi Robredo


Risar Gaske - Gael Monfils
Mardi Fis - Novak Djokovic

Robin Soderling - Albert Montanjes
Jirgen Melcer - Rodzer Federer


Na Artur Esu igraju Fis i Djokovic (ne pre pola 7) a posle 2 ujutru izaci ce i Federer (ne bi smeo ni da se oznoji protiv Melcera)

Na Luj Armstrongu dan u 5 otvaraju Francuzi (mogao bi biti lud mec) a nekih 2 sata posle njih igrace Soderling (kao i Federer,morao bi u 1/4)
 
Gledajuci raspored do kraja,sve mi mirise na finale Federer - Nadal :)

Mislim da Rafa do finala ne bi smeo da ima ozbiljnijih problema i da je taj deo zreba sada najlaksi....Otvorilo mu se....

Sa druge strane,Federer igra sa polufinalistom RGa,pa kakav god da je,znaci da ipak nesto zna! Posle toga igra sa Soderlingom(najverovatnije) a svi znamo ko je Svedjanin...Ako Nole ili Fed pre toga ne uprskaju,eto nam sjajnog polufinala....Hmmmm.Prilicno tezak put za Federera.
 

Back
Top