ASTRO SAVETI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U principu, najbolje bi bilo da ko god ima pitanje, postavi i svoju kartu, pa cu ja kratko da protumacim. Ako vas interesuju samo pojedinosti i poneke planete u nekom znaku, onda to mogu da ispisem tako grubo, bez obracanja paznje na ostale stvari!
 
Za Fairy Girl. ne mogu da otvorim kartu!
Za unknown
Ljubav ti je najvaznija, bez nje ne mozes u zivotu. Volis sve sto je lepo, ali posto je venera u strelcu imas strah od vezivanja, previse volis slobodu. Mars ti je u skorpionu, sto znaci da tvoj partner mora da bude savrsen, odnosno ti ga vidis kao nesto savrseno. Sve je super dok ne otvoris oci i nadjes manu. Moj savet je da ne pridajes manama toliki znacaj. Tebi odgovara muskarac rodjen u znaku skorpiona i ovna.
Sto se fakulteta tice, tebi lezi sve sto ima veze sa marketingom, ljudima, inostranstvom, pokretom, tehnikom. Ako studiras nesto ovako, onda ces to i zavrsiti.

Sa nekim iz porodice nemas dobar odnos, to bi mogla da bude majka. Vezana si za kucu, ali stalno negde trcis...
Tvoj izgled vara. Izgledas nepovredivo, ali si izuzetno osecajna! (ali to se ne vidi u tvojoj karti..)
 
Prvo hvala...
A onda..Decko je rodjen 13.01.1984.,dan pre mene..Ovo je njegova natalna karta.Jel moze nesto o nama..

I ako mozes nesto da kazes o mom zdravllju jer sam imala dugo nekih poteskoca i problema.
 
Mozda sad hoce... Kakav me brak ceka,kakav posao i da li se iz moje karte vidi da li mogu ziveti i raditi u inostranstvu ili ne. Hvala unapred!

Ti si imala veza, imas vezice, i ne znam zasto, ali mi izgleda kao da si bila udata, mada to moze da bude jako ozbiljna veza koju si imala. Nazalost, sukobi sa bracnim drugom su neminovnoi posto ima marsa I urana u 7 kuci. Oni daju bracnog druga jake, snazne volje, koji daje energiju, daje sve od sebe,a li to je ona klasicna poslovica "Lomi ona lomi on". U strelcu imas neptuna I jupitera u 8. Kuci, jupiter ti cuva zdravlje I dug zivot daje, to ti je nesto kao zasticeni beli medvedi, ali posto je neptun u 8kuci, to oznacava neko trovanja, davljenja. Pazi se trovanja pogotovu kad budes putovala u neku stranu zemlju.

Brak ce ti doci iznenada. Nesto kao "veceras sam ga srela, sutra se udala". Lako se zaljubljujes I onda se probudis I vidis da to nije taj. Merkur I venera su u devici u 5kuci, ti analizira I trazis maco mena. Imas strahove. Ako ne sad onda kasnije. Neptun u 8 kuci kaze da ces imati partnera bez novca. Ali bez brige, tebi posao ide.Pluton I vaga u 6.kuci: Imas licni magnetizam, mozes da radi sa ljudima, umes da prica, da manipulises, imass harizmu, ali moras da radi sve sto je posteno. Stoji ti sukob sa zakonom. Obavezno obrati paznju da nikada ne radis nesto sto je protiv zakona. Strelac u marsu-tezis da ides u inostranstvo, ali se stalno vracas kuci, posto je podznak bik. Pravdoljubiva si, privlaci muski rod.
Kada bi nasla sebi odgovarajuceg muskarca, onda bi sigurno sa njim otisla u inostranstvo da zivis. Ali to mora da bude neko ko ce moci da te prati!
 
Vaauuuu, hvala puno!!! Uplasih se malo za ovo davljenje i trovanje :D
Nisam bila udata, ali jesam u vezi vec 6 i po godina. Samo jos jedno pitanje i to je to :)
Da li ja imam neki polozaj koji daje dugu vezu pre braka, jer mi vec planiramo zajednicki zivot za godinu dana. On je riba/rak, mada ako to ne znaci nesto, mogu postaviti i njegovu kartu.
Srce si, stvarno! :heart:
 
Ajde i meni pogledaj...brak i inostranstvo.Hvala!
horo.gif
 
Za sandy_bg:
Ni ne cudi me sto stalno mislis na inostranstvo. Ti ces definitivno i ziveti u inostranstvu. I to negde gde ima vode, to te privlaci. U inostranstvo ces otici iznenada. Imas neke malo lose aspekte sto se samog plana i polaska tice. Kao da te je nesto stalno sprecavalo. Ali mislim da si i ti malo smetala tom procesu odlaska. Moras cvrsto da resis da ostavljas sve ovo ovde i da odes. I tada ces stvarno otici.

Sto se braka tice...nisi mi napisala ni ime ni godine...ali ono sto mogu da kazem je da ti od braka ocekujes da ti pruzi sigurnost kakvu nikada nisi imala. U njemu ces i naci spas. Ali trebalo bi da malo manje analiziras muskarce. Tebi treba neko ko moze da ti da sigurnost i da uvek bude uz tebe i da ima para, nikako da bude mlakonja, tako da, ako nadjes nekog takvog nemoj da ga ostavis zato ti se ne svidjaju njegove cipele :) Trebalo bi da to bude vrlo brzo!
 
Za bvssv:
Ti draga moja definitivno ides u inostranstvo. Mene cudi kako jos uvek nisi otisla od kuce da zivis negde van rodnog mesta. Ti imas Mars u 9.kuci I 12.kuca ti je u strelcu I merkur u strelcu I uran u strelcu. Tebe glava vuce da ides u inostranstvo. Tebi ce lezati neka zemlja na moru. Recimo Italija,spanija, kanada, amerika, bilo gde gde je more. Takodje mislim da neces ziveti samo na jednom mestu, u jednoj zemlji. Ti volis da imas svoj kofercic i da trcis svuda. Recimo, odes u sloveniju, pa ostanes par godina, pa posle u Italiju, pa u Francusku...ko zna gde ces sve da ides :)

hvala Zoko
ovo sam copy/paste pa cemo da vidimo:D
 
Postovana Zoko,vidim da svima odgovarate,pa cete mozda i meni....Interesuje me da kazete i nesto malko o mojoj karti...Kao i svaku Vodoliju,interesuje me sve i svasta,ali bih pitala za polje obrazovanja i inostranstva...Moja najveca zelja je da budem jako,jako obrazovana,da se stalno usavrsavam i da zivim u inostranstvu..Sve to sto zelim,otezava neki period "moranja",koji traje od 2002,pa sve ide nekako na dve "leve noge": i karijera i zdravlje,ljubav...Jednostavno,nista kao da se privede nekom kraju..:-(..Eto,ja bih bila zahvalna ako malo kazete nesto o karijeri i inostranstvu...
Hvala najlepse.:)
 
Za majathebee:

Ti si blizanac/jarac. Rodjena si za sport, ali mislim da ti lezi neki ekipni sport, kao sto je rukomet ili odbojka, a dobro ti lezi i plivanje. Moram nesto da te obradujem. Stoji ti ogroman uspeh I velika sreca u inostranstvu. Mesec I neptun u strelcu u 11.kuci i lilit u divnom aspektu sa jupiterom u 9.kuci.
Cak i kasnije kada ne budes vise mlada i prestanes da se bavis sportom, sigurno ces ostati u sportu. Sada...da li ces biti trener ili neki direktor kluba ili neki menadzer nekom sportisti, to ces ti sama odluciti. Ali, da znas, da nikako ne prestajes da treniras, ti si rodjena za sport.

Nesto mi se cini da pored svega ovoga nemas vremena za ljubav. Venera ti je u biku, to moze da znaci da si usamljena. Moze da znaci da cak i kada imas nekoga, toliko drugih stvari radis da prosto ne stizes da se ispunis na ljubavnom planu i provedes dovoljno vremena sa deckom.Ti volis porodicu, jako si emotivna, volis druzenje. Ali, volis i da budes sama. Volis da se osamis u svojoj sobici, da svasta propustis kroz svoju glavu kao kroz filter i tada donosis najvaznije odluke i preispitujes sebe. Volis slobodu i pravdu i toga ces u zivotu imati na pretek, zato sto sama stvaras uslove za to. A i kad ti neko ucini neku nepravdu, nemoj mnogo licno to da shvatas. Ljubomore ce oko tebe tek biti zbog tvog uspeha, ali nece to na tebe uticati previse.

Negde u toku svog tog uspeha i puno putovanja ces naci vreme za ljubav. I kad se stvarno i bezuslovno budes zaljubila, to ce biti to. Odmah ces se udati. Ti nisi neko ko svrlja okolo.
Nadam se da si zadovoljna :)

Za sunasceJeca:

Ti imas karmu za inostranstvo, ali imas problem sama sa sobom. To sto ti kazes, da nikako stvari da se pokrenu i pomere, to je sve zbog tebe same.Ti si ona vodolija/vaga I mars je u vagi u 12.kuci. To znaci da si sklona svemu sto ima veze sa pravom, pravnom sluzbom, politikom. Rad u drzavnim ustanovama bi ti najvise pogodovao. Fakultet ces zavrsiti sigurno.
Mesec ti je u jarcu. To znaci da nosis jacinu i karmu svojih prabaka. One su uglavnom, i pored muzeva, same. Bore se same, zene koje rade non stop, sakrivaju svoje emocije I ne dozvoljavaju da niko, a pogotovu muzevi, vide koliko one pate. Niko nikada nece saznati koliku tugu nosis u sebi.
Sto se novca tice, uvek ces ga imati i uvek ces ga davati. Ako ga ne das, neces biti srecna. Ti si neko ko obozava da deli i da uziva u zajednickim stvarima. Ali tugu nikad neces podeliti.
Venera je u vodoliji. Bez ljubavi ne mozes da zivis. MisIim da imas nekog deckica, ali vise imas problem sama sa sobom nego sa njim. Ti si jedan MED od deteta, ali drugi koriste to sto si dobra, treba to da promenis.
Da li imas nekoga od rodbine u inostranstvu?
 
Za sunasceJeca:

Ti imas karmu za inostranstvo, ali imas problem sama sa sobom. To sto ti kazes, da nikako stvari da se pokrenu i pomere, to je sve zbog tebe same.Ti si ona vodolija/vaga I mars je u vagi u 12.kuci. To znaci da si sklona svemu sto ima veze sa pravom, pravnom sluzbom, politikom. Rad u drzavnim ustanovama bi ti najvise pogodovao. Fakultet ces zavrsiti sigurno.
Mesec ti je u jarcu. To znaci da nosis jacinu i karmu svojih prabaka. One su uglavnom, i pored muzeva, same. Bore se same, zene koje rade non stop, sakrivaju svoje emocije I ne dozvoljavaju da niko, a pogotovu muzevi, vide koliko one pate. Niko nikada nece saznati koliku tugu nosis u sebi.
Sto se novca tice, uvek ces ga imati i uvek ces ga davati. Ako ga ne das, neces biti srecna. Ti si neko ko obozava da deli i da uziva u zajednickim stvarima. Ali tugu nikad neces podeliti.
Venera je u vodoliji. Bez ljubavi ne mozes da zivis. MisIim da imas nekog deckica, ali vise imas problem sama sa sobom nego sa njim. Ti si jedan MED od deteta, ali drugi koriste to sto si dobra, treba to da promenis.
Da li imas nekoga od rodbine u inostranstvu?[/QUOTE]

Zoko divna,hvala draga veliko.Ovo je ubedljivo najbolji skener.kao da zivis samnom,pa znas kakva sam...:-D Hvala najlepse sto si odvojila svoje dragoceno vreme da mi odgovoris. Da,imam Zoko rodjake,u Austriji.
 
Draga Zoko,divno pisete ,pa bih i ja voleo ,da postavim pitanje..nadam se da cete i meni odgovoriti...Moje pitanje je vezano,za inostranstvo..Jos kao mali sam zeleo,da zivim samo i iskljucivo u inostranstvu,u Minhenu.Osecam da je to moj grad i mesto gde cu biti "svoj na svome".To mi je strasna zelja!!!! Da li i kada mogu ocekivati to?
Evo,ovo je moja natalna kartica.....
 

Prilozi

  • BubeBubili.jpg
    BubeBubili.jpg
    73,2 KB · Pregleda: 8
Postovane

Ja bi da se nadovezem na moje pitanje sa prve strane... Zanime me vasa mishljena u vezi studija, sta bi mi najvise odgovaralo i sta bi mogao da upisem i u cemu bi mogao da uspem?
Zanima me isto da li ima sanse za studiranje u inostranstvu tacnije u Slovackoj... imam veliku zelju da tamo studiram... Takodje pitanje u vezi mog marsa: Citao sam dosta o simbolici marsa u Sco ali se bash nisam pronalazio u tome, pricam o toj nekoj agresivnosti, energiji seksualnosti, snazi i borbenosti... nije da toga nepostoji ali to me zanima u okviru moje licnosti... Ako bi mogli neko odlike mog marsa da mi opisete i sta ce se sa njim josh desavati u buducnosti( Interesuje me tranzit Ma u lavu, a i dalje...) kako ce se to na mene odraziti?
I ako vidite nesto interesanto iz moje natalne karte, sto vam je zapalo za oko... :D

Hvala unapred! :)
 
molila bih vas da se malo pozabavite i mojim problemom.zanima me da li cu pronaci posao,zato sto zavrsavam fakultet u relativno brzom vremenskom periodu,otprilike u februaru.u dilemi sam da li da ostanem ovde ili da se selim u australiju,sto mi vrlo tesko pada jer sam jedinica koja je vrlo vezana za svoje roditelje.rodjena sam 19.12.1985. u Zemunu u 21:00.znak strelac/lav sa mesecom u ovnu,ako to nesto znaci.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top