ASTRO SAVETI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zoko, hvala puno na odgovoru! :heart: :super:
Sta da kazem, sve je tacno... :)
Hvala na savjetima, probudicu u sebi strijelca :) i zagrijati stolicu :rumenko: , nema mi druge.. KRECEM

Jos jednom se zahvaljujem!
Veliki pozdrav
 
Zdravo Zoko!

Evo i ja da te zamolim da mi kazes nesto vise o ljubavi i braku. Rodjen sam 11.09.1975. u 20:00 u Beogradu. Idem iz veze u vezu, uvek su obelezene jakim emocijama i strastima, puno obecavaju u pocetku ali i naglo se prekidaju, mojom ili njihovom krivicom. Da li je slucajno sto gotovo uvek uspostavljam novu, ili obnavljam staru, vezu bas sa devojkama koje su u znaku riba.

Hvala unapred!
 
Hvala na informaciji :) koga ne mrzi neka pogleda ovo i kaze mi sta misli (moze ukratko);

http://www.astro.com/cgi/showgif.cg....gif&res=63&va=&cid=tnnfilej6IU7q-u1258139017

znak:vodolija
podznak:lav
asc:lav
mc:bik
godina:jupiter
dan:venera
sat:mesec
merkur i saturn:ribe
mars (i venera):vodolija
jupiter,pluton,mean node i chiron:skorpija
uran i neptun:jarac
lilith: ovan
najvise zanima znacenje ovih planeta u skorpiji,ribama i lilit u ovnu.


hvala unapred.
 
Cao, evo mene nazad nakon dugo vremena.

da li bi neko mogao da mi protumaci natalnu kartu..

hvala unapred
 

Prilozi

  • natal_chart.jpg
    natal_chart.jpg
    40 KB · Pregleda: 4
Draga Zoko,hvala na svim odgovorima.I ti pravi med.Zaista hvala na svemu sto si mi napisala.Imala bih jos jedno pitanjce,u vezi zdravlja..Sta je u mojoj natalnoj karti najvise kriticno,u vezi zdravlja i cega treba da se pazim najvise na tom polju?
Hvala mila moja Zoko.
 
ja se pomalo bavim astrologijom i naravno da sam tumacio svoju natalnu kartu. Medjutim sad bih voleo da dobijem tumacenje svoje natalne karte od nekog drugog, da vidim koliko se to tumacenje poklapa sa mojim i da mi mozda ukaze na neke znacajne elemente u karti koje sam mozda nisam primetio...hvala unapred....
http://yfrog.com/29astrow2at01nenadtrhp671g
 

Prilozi

  • astro_w2at_01_nenad_tr_hp.67170.12327.jpg
    astro_w2at_01_nenad_tr_hp.67170.12327.jpg
    73,6 KB · Pregleda: 10
Za djavola advokatica:
Uran u strelcu donosi visoke kvalitete inteleka. Uran donosi reforme, nove ideje, stavove, donosi nagle puteve i avanture. Promene lokacije, mesta boravka, posla u inostranstvu su najcesce.

Za cocolina:
Posto si bik jarac sa marsom u lavu i saturnom, pa jos u 7 kuci, nije ni cudo sto ti je ljubavni zivot takav. Pokusaj da budes zensko.To ti odlicno ide u pocetku, dok ne proradi mars. Kada on proradi, ti napravis pakao sebi i partneru, jer pokusavas ti da budes musko u toj vezi. Ostani devojcica do kraja i sledeca veza uspeti. Ne znam zasto si bas pitala 2011 kad ja tebi promenu vidim mnogo brze. U 2010 ti stoji uzlazna linija i poboljsanje zivota. Samo poradi malo na sebi i odbacu taj svoj uzegli "program u glavi" da nista ne funkcionise kako treba. Nista se ne brini!

Za kum vlada:
Posto si devica bik, ti si u stvari porodican covek. Venera ti je u lavu, sto znaci da ono sto je tvoje, to je samo tvoje. Ti trazis kraljicu. To je zena koja mora da bude stvorena za sve i da bude miss.
Ti vapis za slobodom. To je jedna od tvojih najvecih karakteristika, koja nekada zna da bude dosta prigusena i da onda odjednom pukne.Mesec u Skorpijonu ti skriva emocije, a privlace te osobe rodjene u znaku Riba, jer ti je crni mesec, odnosno lilit u znaku riba. Ti si uglavnom nesrecan sa njima. A da ti nevolja bude veca, sve su ti drugarice...
Potrazi osobu rodjenu u vatrenom znaku i dobices to sto trazis!

Ostale karte cu pogledati za koji dan,
Pozdravljam vas puno!!!
 
Za cocolina:
Posto si bik jarac sa marsom u lavu i saturnom, pa jos u 7 kuci, nije ni cudo sto ti je ljubavni zivot takav. Pokusaj da budes zensko.To ti odlicno ide u pocetku, dok ne proradi mars. Kada on proradi, ti napravis pakao sebi i partneru, jer pokusavas ti da budes musko u toj vezi. Ostani devojcica do kraja i sledeca veza uspeti. Ne znam zasto si bas pitala 2011 kad ja tebi promenu vidim mnogo brze. U 2010 ti stoji uzlazna linija i poboljsanje zivota. Samo poradi malo na sebi i odbacu taj svoj uzegli "program u glavi" da nista ne funkcionise kako treba.


Skroz tacno ima tog marsa ma ubi me ponekad i neznam gde je problem jer me muskarci bas primecuju ponekad i mislim da je zbog tog nekog mog stava ali nikako da se opustim i mozda si u pravu ali ipak pronalazim pogresne jedva cekam da me nesto pokrene hvala puno puno na odgovoru LJUBI TEBE COKO U TO TVOJE PAMETNO OKO......HVALA
 
Draga Zoko,ja bih da pitam za nekoga ko mi je izuzetno drag...Radi se o mojoj tetki.Ona ne zna kako treba postaviti kartu na Forum,pa me zamolila da postavim pitanje za nju,i kartu.Nadam se da ces joj odgovoriti.Videces i po natalu,da je rec o izuzetnoj osobi.NIje imala srece u ljubavi a ni bas sa zdravljem,pa bih te zamolila da prokomentarises nesto o tome,hoce li u ovim godinama sresti nekoga ko je za nju,jer zaista ne zasluzuje da bude sama u zivotu i kako ce se odvijati dalja situacija sa zdravljem i na sta da pazi,jer bas ima problema sa zdravljem.
Hvala unapred mila Zoko na odgovorima,ja ti se zahvaljujem u njeno ime unapred.:)
 
Uporedni horoskop, odnosno natalna karta uporedna za mene i mog dečka je skoro idealna ima 90% pozitivnih aspekata i više...jel to mora da znači da je sve ok, ili može da prevari???

Negativni aspekti su tipa, agresivnost kod oba partnera, ili npr ljubomora kod njega koju ja stvarno ne vidim, i tako nešto o osobinama ništa konkretno...:think:
 
Hajde ovako: ako se neko ne interesuje. Ja sam rođen 23.01.1989., ona 06.09.1988.
Načelno, kombinacija vodolija-devica je očaj živi, naročito što sam ja muško, ali, u praksi se pokazuje (ili se pokazivalo) nešto drugo. Mišljenja?
 
Zoko,
ja sam nova ovde i vidim da su ljudi odusevljeni Vasim savetima.
Molim Vas za malo tumacenje moje karte 26.07.1980, bgd, u 14.20h. Ove godine mi je svastatalo - promena posla ili odlazak u inostranstvo - ravno naucnoj fantastici, konflikti sa prijateljima, ljubav - praznina...gde gresim? kada ce nesto krenuti nabolje?
 
Hajde ovako: ako se neko ne interesuje. Ja sam rođen 23.01.1989., ona 06.09.1988.
Načelno, kombinacija vodolija-devica je očaj živi, naročito što sam ja muško, ali, u praksi se pokazuje (ili se pokazivalo) nešto drugo. Mišljenja?

Nije da hoću da te raočaram, ali ja (riba) se sa nekim znacima načelno ne slažem, a u praksi je drugačije...ali koliko sam čula, na to utiče i podznak te druge osobe, i tvoj, kao i kuće u natalnoj karti...Tako su bar meni rekli...:confused:
 
Nije da hoću da te raočaram, ali ja (riba) se sa nekim znacima načelno ne slažem, a u praksi je drugačije...ali koliko sam čula, na to utiče i podznak te druge osobe, i tvoj, kao i kuće u natalnoj karti...Tako su bar meni rekli...:confused:
Pa... hvala... U svakom slučaju, ali od svega izgleda ništa, nekada je teorija isuviše jaka... :(
 
Ovo mi je jako vazno i voljela bih da mi date svoje misljenje. Da li je za ovu osobu povoljno vrijeme da se ulazi u novi posao? Ja sam kao jedini datum za otvaranje novog restorana predlozila 19.12.2009. jer je to poslednji datum kad su i Mars i Merkur direktni. Evo natalnog horoskopa i tranzita za 19.12. i uz to horoskop vremena otvaranja, ako neko ima predlog koje bi vrijeme bilo idealno zbog podznaka?? Npr. ja sam predlozila da se namjesti tako da asc. bude lav. pa bi njegov natalni Jupiter dosao tacno na MC restorana. Nemam mnogo iskustva sa ovakvim prognpozama, pa mi pomozite!

http://img705.imageshack.us/i/irnatal.gif/
http://img706.imageshack.us/i/irtranziti1902.gif/
http://img705.imageshack.us/i/restoran1912.gif/
 
Za shalala:

skorpijon devica, sa marsom u skorpijonu. Ti se postavljas kao da si nepobediva, hrabra, neunistiva... Analiziras sve do pertli. Odgovara ti skorpijon, jer samo te on razume. Novac umes da napravis, da osetis gde ga ima, i kada nestane, ujutru ga ponovo ima. To daje jupiter u biku.

Za sunasceJeca:

Sto se tice tvoga zdravlja, sve je ok. Jedino bi trebalo da se pripazis nervoze, ali to tek kada budes dosta starija. Do tada nauci sebe da ne primas stvari mnogo licno I da ne dopustas ljudima da te povrede ili iznerviraju. Sama odaberi kome ces dozvoliti da dobije tvoju paznju I zivce. Jedino sto bi mogla da kazem da ce po tvojoj karti biti kriticno je trudnoca. Mozda ces morati da je odrzavas. Ali to tek kasnije, I to nije nista strasno. Samo uzivaj!
Za tvoju tetku… tetka je stvarno divna osoba, ona je vodolija strelac. Voli ljude, slobodu… mislim da ju je to i kocilo sto se tice ljubavi. Imala je ona ljubav, ali ta osoba nije umela da prepozna u njoj sve ono lepo sto ima, jer ona krije svoje emocije. Uvek nekako stoji sa strane i ceka. Kao da namerno ne dopusta da taj neko vidi ko je zapravo ona i koliko vredi. A to naravno muski rod malo teze vidi ukoliko ima se otvoreno ne pokaze. Stoji joj mukarac rodjen u znaku ribe, iduce godine. Mislim da ga zna, nekako mi izgleda da je u njenoj blizini. Prvo ce se druziti, pa stize i ljubav. Bice ona super. A zdravlje… pa ne znam, ne vidim neke teske bolesti, mislim da je sve u njenoj glavi. Neka radi sve sto joj odgovara, neka se bori mislima protiv bolesti i uspece. Ona ima dusu za sve, a sada neka je ima malo za sebe.

Za ntrnavac:
Sta reci vodoliji, sa podznakom u jarcu i marsu u devici… Sve znas i sve do detalja analiziras. Jos venera u ribama, i ti mu dodjes “opasnost za zene” :)
Ti kao da trcis. Sve sto drugi rade ti je sporo. Mozda i jeste, ali nisu svi kao ti, niti mogu to da budu. Imas problem i sa zenskim rodom. Vole te, ali tebe to brzo prodje. Pa posto jesi osecajan, a to nikome ni bi nikada rekao, pa cak ni samom sebi, pokusavas da uvek ostanes prijatelj, sto i nije tako lose. Kod tebe je kontantno prisutan sukob starog i novog, brzog i sporog, porodicnog i samostalnog. Ali ti sa svim tim problemima savrseno izlazis na kraj. Kratko receno, umes da zivis ovaj zivot bas onako kako treba!

Za Basjedobrobitija
To 90 procentno poklapanje znaci da ste idealan par. Sta to zapravo znaci. Zamisli ovako...zamisli da se sa njim nikada ne svadjas, nikada ne osecas ljubomoru, nikada ne pozelis da vices ili dodjes u konflikt. Pa ti bi, duso moja, za par meseci pukla. Idealan par ne znaci "par koji se nikada ne svadja". Idealan par, iliti kombinacija, je ona kombinacija koja u odredjenom trenutku, kroz ispoljavanje bilo kakve emocije, produbljuje svoju povezanost. Ako vi svadjom resite problem, onda je to savrsena svadja. Ako ti svojom ljubomorom sve vise shvatas koliko ti on znaci, i stavljas mu do znanja, ali vrlo otvoreno, ne skrivajuci svoja osecanja, da je on neko sa kim bi mogla citav zivot da budes...onda je ta ljubomora fantastican osecaj u fantasticnom trenutku. Mi smo samo ljudi... a to sto nas cini ljudima, izmedju ostalog, su nase emocije kojih ima na tone. Kada bi ti imala samo jednu emociju, onda bi bila u totalnom disbalansu. Sve emocije su odlicne, ali u pravom trenutku. Samo uzivaj!


Ostale karte i datume cu tumaciti za par dana.
Sve vas puno pozdravljam!
 
Poslednja izmena:
Za Basjedobrobitija
To 90 procentno poklapanje znaci da ste idealan par. Sta to zapravo znaci. Zamisli ovako...zamisli da se sa njim nikada ne svadjas, nikada ne osecas ljubomoru, nikada ne pozelis da vices ili dodjes u konflikt. Pa ti bi, duso moja, za par meseci pukla. Idealan par ne znaci "par koji se nikada ne svadja". Idealan par, iliti kombinacija, je ona kombinacija koja u odredjenom trenutku, kroz ispoljavanje bilo kakve emocije, produbljuje svoju povezanost. Ako vi svadjom resite problem, onda je to savrsena svadja. Ako ti svojom ljubomorom sve vise shvatas koliko ti on znaci, i stavljas mu do znanja, ali vrlo otvoreno, ne skrivajuci svoja osecanja, da je on neko sa kim bi mogla citav zivot da budes...onda je ta ljubomora fantastican osecaj u fantasticnom trenutku. Mi smo samo ljudi... a to sto nas cini ljudima, izmedju ostalog, su nase emocije kojih ima na tone. Kada bi ti imala samo jednu emociju, onda bi bila u totalnom disbalansu. Sve emocije su odlicne, ali u pravom trenutku. Samo uzivaj!

Hvala dina si...:)))) jedva čekam da pogledaš natalne karte, stavila sam...pa kad budeš bila tu...:) pozdrav :*
Ostale karte i datume cu tumaciti za par dana.
Sve vas puno pozdravljam![/QUOTE]
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top