Apel Ratka Mladića iz Haga: Spasite mi život!

Ja radim sa ljudima danas, izbeglicama koji su bili na prvim linijama, videli i slusali svakakve grozote i da bi bili na kraju proterani cak ovamo bez icega a ratni profiteri i jajare uzivaju ko zna gde. Uz ovo sam zaboravio da napomenem i SVE POLITICARE tada, izvinjavam se. MA NEKA SE TERAJU SVI U 3 PI.KE MATERINE!

Ali nisi zaboravio da pomeneš učesnike, a ogromna većina učesnika tog rata je tu bila jer im je glava visila o koncu, a kuće pretile da budu spaljene. Ista glupa priča kao i sa Srbima sa KiM. Dođe njih deset koji pokupuju stanove po Beogradu, a za onih hiljadu koji su preživeli ko zna kakav teror nema veze...
 
Када смо ми ишли у школу и успешно је завршили :D (за разлику од Вас појединаца)
избеглице су биле далеко од нас....
А онда се десила 90-та и хорде су улете у Србију на изграђено и готово
Са једне стране и разумљиво, тешко им је било да живе у касабама
А да су ваљали не би их отерали
.[/B][/U]

Druže ubijeni u pojam, sa svojim fakultetom mogu da radim bilo gde na svetu...Tebi ni u Srbiji nema mesta , očigledno...
 
Poslednja izmena:
Осим што је у Кошутњаку - дипломатском насељу назидао велепне дворце, баш тих 90-тих
За себе сина и ћерку .....

О његовом и Дарковом бизнису у Србији да не причам!

Све на срспском буџету и крвавим-прљавим босанским парама

:)

Ima nekih koji nisu gadljivi ni na narkosiptarske , holbrukovske , montgomerijanske , monktonovske , nojbaherovske $ , DM , E ...
A nakon "demonkratskih nam promena" su i oni dosli na Budzet Srbije i kao svako "dobro jagnje doje se kod oba roditelja" ...


757z468_pp.jpg
 
Poslednja izmena:
'


Само са теме. У оне касабе се сами вратити неће

Osladilo im se a?

- - - - - - - - - -

Kao i obišno kad mucaš i nemaš šta pameto, onda lepiš smajliče i pričaš o omiljenim temama s kojima si dobro upoznat-kjlozetima mada sumnjam da si austrijske ikad video. Mislim da ti je maksimum negde oko železničkih stanica,,,

pa dobro čovek ne zna toliko dobro koliko ti
ajde, evo, pričaj nam o klozetima :D
 
Када смо ми ишли у школу и успешно је завршили :D (за разлику од Вас појединаца)
избеглице су биле далеко од нас....
А онда се десила 90-та и хорде су улете у Србију на изграђено и готово
Са једне стране и разумљиво, тешко им је било да живе у касабама
А да су ваљали не би их отерали
]

Sram te bilo. Fuj :bljuc: Nisam zloban i nikome ne želim zlo ali tebi od sveg srca želim sudbinu tih "hordi".

- - - - - - - - - -

Svi ti generali i ucesnici tog rata su za mene go k.rac i nek se teraju i pm svi od reda. Lesinari i RATNI PROFITERI!!! MRS!

I tebe sram bilo.
 
stvarno si tupav,bez zajebancije.Mi smo ratove izgubili,ali smo kao narod izgubili jos vise jer smo kompletan vojno-politicki vrh svojevoljno izrucili.To nam je bila najveca kazna,posle koje nece biti coveka koji ce za Srbiju biti spreman da strada.Na tvoju zalost ti si ogranicen ,pa ne vidis da je predaja generala bila najvece ponizenje u modernoj srpskoj istoriji

Nije on tupav. Jednostavno jedino ga zanima to kako on živi. Da pobiju pola Beograda ne bi trepnuo.

- - - - - - - - - -

Ко ме клео на ***** ми се сео и ***** јео.

То је српска пословица кад те неко куне.
Извини немој да се љутиш :mrgreen:

Tebe samo mogu prezirati.
 

Back
Top