Antivakseri konacno doneli epidemiju Morbila: u Srbiji na Kosovu 130 malisana obolelo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znate sta gospodo, mene ovde ne zanima nicije obrazovanje, mene vodi moje iskustvo i logika i to niko ne moze da mi ospori. Zivite i pustite druge da zive, vakcinisute se i budite imuni, a ostavite nas, koji smo protiv, na miru.

Iskreno, ni mene ne zanima ničije obrazovanje kada učestvujem na forumu.
Van foruma, dete ne vodim kod nadrilekara, već kod lekara sa diplomom.
 
Naravno da varaju. Oni jedva čekaju takve kao što si ti.
Ajde izguglaj, pošto sigurno to ne znaš, kako se industrijski dobija soda bikarbona.
I ne moraš da mi to ovde prepričavaš, jer tema nije o tome.:bye:
dobija se tako da cak i u tabletama koje prodajete za gorusicu ima aluminijuma...to ti konzumiraj kad ti je isto nemam nista protiv...i gmo jabuku posto ti je i ona ista kao organska ...i detetu obavezno daj tabletice vitamina c umesto limuna posto je i to isto..ma laboratorija je cudo jos malo cete i zivog coveka da napravite u njoj
 
dobija se tako da cak i u tabletama koje prodajete za gorusicu ima aluminijuma...to ti konzumiraj kad ti je isto nemam nista protiv...i gmo jabuku posto ti je i ona ista kao organska ...i detetu obavezno daj tabletice vitamina c umesto limuna posto je i to isto..ma laboratorija je cudo jos malo cete i zivog coveka da napravite u njoj

Tablete za gorušicu sadrže aluminijum. Ali soda bikarbona ne sadrži aluminijum, nikako. Ni ona koju kupiš na merenje, za bagatela, ni ona koju kupiš u apoteci za mnooogo više para. Da li si pročitala Solvejev postupak dobijanja sode bikarbone? Gde se u tom postupku pominje aluminijum? Pominje se amonijak... Ono, jes', počinje na A:D
Hvala bogu, nemam gorušicu, a sodu bikarbonu koristim isključivo za poliranje sitnih metalnih predmeta u domaćinstvu.
 
Iskustvo negativno mozda imas. Postoje i greske sarlatana u medicini, zato i JURIMO I ISTERUJEMO SARLATANE IZ NAUKE, IZ SVIH NE SAMO IZ MEDICINE.
Ali TO TI NIJE LOGIKA STO PISES, vec logicka greska. Zakljucivanje na osnovu "iskustva" nasuprot naucnim dokazima, dvostrukim, slepim randomizovanim studijama i meta analizama je LOGICKA GRESKA a ne LOGIKA.

Ljudi cesto potezu rec "LOGIKA i LOGICNO" a da se nisu u zivotu susreli sa bilo kakvom knjigom iz Uvoda u logiku a kamoli nesto vise, niti culi za Aristotela pa na ovamo..

Mi pustamo da "drugi zive" gde moze - evo niko vas ne tera da se vakcinisete protiv gripa - ne morate, ALI OVDE ZA MORBILE NE MOZEMO DA VAS PUSTIMO, ne mozemo dopustiti zbog "prava roditelja da bude glup i paranoidan i naivan i veruje sarlatanima i teoreticarima zavere" da deca umiru i razboljevaju se da se sire epidemije.

Time se bavi grana medicine EPIDEMIOLOGIJA i oni znaju sta je logicno a ne vi "roditelji sa iskustvima koji su protiv", shvatite to vise, jer UGROZAVATE NE SAMO SVOJU DECU NEGO SVU DECU, A POSEBNO imunokompromitovanu decu koju jedino sto stiti je - KOLEKTIVNI IMUNITET.

Pogledaj ovde na forumu - tvoji stavovi se poklapaju sa nepismenom osobom koja ne zna sta je hemijski element a sta hemijsko jedinjenje koja ne zna sta je organska a sta neorganska hemija, a puna joj usta organskog prirodnog i neorganskog, a uspela je da vas ISPARANOISE I NAPRAVI VAM SEKTASKI STAV (da ne pricam da i zaista promovise SOTT pseudohriscansku sektu). Ne mislim samona Adrianu, nego eto, te takve osobe kao sto je ona, neka od njih je delovala i na tebe da formiras stavove.

Bolje poslusaj Breine sta pise ovde vise nego lokalne teoreticare zavera, jer su radili reaserch iz ona 3 kvadrata sa slike dok ovi paranoici rade samo "internet research"

So-called-research.jpg

O ovome sto si napisao... Mislicu o tome sutra, sutra je novi dan - rece Skarlet i ode na spavanje.
 
Tablete za gorušicu sadrže aluminijum. Ali soda bikarbona ne sadrži aluminijum, nikako. Ni ona koju kupiš na merenje, za bagatela, ni ona koju kupiš u apoteci za mnooogo više para. Da li si pročitala Solvejev postupak dobijanja sode bikarbone? Gde se u tom postupku pominje aluminijum? Pominje se amonijak... Ono, jes', počinje na A:D
Hvala bogu, nemam gorušicu, a sodu bikarbonu koristim isključivo za poliranje sitnih metalnih predmeta u domaćinstvu.

ma nemoj..ti nekom garantujes da je isto...ceo svet lud samo ti znas..aluminijuma ima i u prasku za pecivo i pasti za zube ...e svasta...bas ste se nasli ti i ovaj nadri psihoterapeut...mogli bi da se smuvate pa da se hranite po apotekama
 
Poslednja izmena:
Ti si bas reprezent nekog ko poseduje neznanje a odsutno mu je znanje, pa prema tome ne moze ni da polemise o moralu ni empatiji. Jer nemas kognitivni kapacitet.
Ti se projektujes, upravo si ti primer za to za sta optuzujes one koji zaista imaju znanje.

Dakle, ti ne mozes da vrsis evaluaciju strucnih ljudi jer si i sam ne samo nestrucan nego i neobrazovan. Ja bar razumem o cemu pricaju i kakve su konsekvence ako ne radimo kako oni preporucuju i ova praksa je upravo dokaz da su bili u pravu za sve.

- - - - - - - - - -



Gde? Pa vec smo utvrdili Muad i ja - taj clanak je zapravo REKLAMIRANJE SEKTE. S O T T JE PSEUDOHRISCANSKA SEKTA. Oni nisu zvanicno naucno telo, te njihove NETACNE informacije u tekstovima i ne treba uzimati kao nesto ozbiljno, ako se vec citalan ne razume u imunologiju, pedijatriju, epidemiologiju i u naucnu metodologiju uopste.

Svako od nauke, ili ko je pravi pravoslavac i ide u crkvu, nece podleci toj propaganti SOTT sekte koju reklamira Adriana Loma na Forumu Krstarice. A imamo jos jednu takvu koja siri propagandu i ideologiju sekte Jehovini svedoci na psihologiji.

- - - - - - - - - -



Sa tog pseudonaucnog sajta neces naci objektivne podatke i cinjenice, dokaze. Jer je sajt pseudonaucni, sarlatanski i ideoloski. Uredjuju ga antivakseri a znamo, njih mnogo ne zanima istina, niti nauka.
Glupim seljacinama je najjednostavnije da svoju istinu brane tvrdnjama zato i nema mozga tamo gde treba da ga ima.

Kao sto se vidi ja ne polemisem o strucnim stvarima koje ne znam nego o opstim i svima poznatim.

Dokazivanje tvrdnjama i vredjanjem sagovornika je bezobrazluk neznalica koje se namecu. Zato i jesi magarac.

U svojoj borbi za ko zna koje ciljeve, od kojih znanje sigurno nije, upotrebljavas glupu pretpostavku uticaja antivaks lobija

na teren gde ljudi ne citaju ni novine i brinu kako da prehrane decu. Cista magareca manipulacija jer je vidljiva golim okom.

A ti koji "znaju" kada podrze takvu glupost su gori od vas neznalica.
 
Znaci, ostavimo pametovanje pojedinaca, i vratimo se na temu malih boginja, zarazne bolesti protiv koje mnogi od nas ovde i nisu primili vakcinu jer je ona kao obavezan vid zastite uvedena tek 1980. godine (kako li smo preziveli).
Poznanica koja zivi na Kosovu i radi u zdravstvu rekla je da ima slucajeva, sezonski kao i svake godine, ali da je vest visestruko predimenzionirana.
Albanci, uglavnom oni koji zive po selima, decu vode lekaru kad deca skroz iznemognu. Iz licnog iskustva znam da im je zdravstveni sistem u losem stanju, ko ima para leci se u Skoplju po privatnim klinikama i debelo placaju. Ko zna od cega je bolovala preminula beba i taj stariji covek (nazalost), osim morbila.
Ne bih bila iznenadjena da je sve ovo kampanja koja se diktira iz Beograda, a kako je Kosovo pogodno za manipulaciju, biznis i mafiju, sve je upakovano u jednu dobru pricu medijski podrzanu.
Zaboga, zasto nema epidemije u Albaniji?
Zli, ko si ti da tako govoris, pretis, isterujes nekoga i ne pustas... Da li ces ici od vrata do vrata, Zli, pa da puskom guras roditelje sa decom da izadju "na vaksinisanje"? O majko Srbijo, kako se istorija ponavlja samo se imena ljudi i grupa menjaju.
Koliko epidemiologa i doktora ima koji kriju kartone, svoje dece i unucadi, kao zmija noge.

P.S. Niko sa foruma ne utice na moj stav, kako si samo pomislio na tako nesto. Imam i ja prijatelje/rodjake lekare, samo nisu ovde na forumu da mi duvaju u ledja, kao sto ti i ta Breine radite jedno drugom.
 
Jelena, imam par pitanja za tebe:

1. da li misliš da vakcina ne štiti ili ne štiti dovoljno od morbila?

2. da li misliš da male boginje nisu opasne za zdravu decu?

Želim da s tobom diskutujem normalno, zasnovano na činjenicama i civilizovano. Neću se obazirati na spamovanje Adriane, Boljarina i ostalih koji će ovde širiti jutub pseudonauku i teorije zavere.
 
Jelena, imam par pitanja za tebe:

1. da li misliš da vakcina ne štiti ili ne štiti dovoljno od morbila?

2. da li misliš da male boginje nisu opasne za zdravu decu?

Želim da s tobom diskutujem normalno, zasnovano na činjenicama i civilizovano. Neću se obazirati na spamovanje Adriane, Boljarina i ostalih koji će ovde širiti jutub pseudonauku i teorije zavere.

ne barata ona cinjenicama vec spostvenim zdravim razumom (kako rece na gornjem postu) i onda tu dijaloga nema.
 
During the 1996 outbreak of poliomyelitis in Albania and neighboring countries, comprehensive laboratory investigations of 145 Albanians afflicted by acute flaccid paralysis (AFP) were carried out. A total of 125 stool specimens or rectal swabs and 120 samples of venous blood were screened for poliovirus types 1, 2, and 3 and the homotypic neutralizing antibody (3). Only 74 cases were labelled as wild type 1 poliovirus-induced AFP, though the number would be 85 or more if samples exclusively positive for antipoliovirus immunoglobulin M (IgM) were also included. There is no information about the possible role of enteroviruses other than poliovirus in the etiology of AFP among the remaining Albanians afflicted by AFP during the 1996 outbreaks. The roles of coxsackievirus types A4, -6, -7, -9, -11, -14, and -21 and B1 to -6; echovirus types 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 14, and 16; and enterovirus types 70, 71, and 72, documented to cause AFP (5), could not be minimized in the Albanian population. Furthermore, enterovirus 71 was implicated during the 1990s for causing acute neurological disease with AFP in 24 patients in Brazil (1).

iliti grub prevod

''
Током 1996. године избијања полиомијелитиса у Албанији и суседним земљама извршена су свеобухватна лабораторијска истраживања 145 Албанаца погођених акутном флакидном парализом (АФП). Укупно 125 узорака столице или ректалних брисева и 120 узорака венске крви приказане су за типове полиовируса 1, 2 и 3 и хомотипно неутрализујуће антитело (3). Само 74 случаја су означене као АФП изазване полиовирусом дивљег типа 1, иако би број био 85 или више ако су укључени и узорци искључиво позитивни за имуноглобулин М (ИгМ) антиполиовируса. Нема информација о могућој улози ентеровируса, осим полиовируса, у етиологији АФП-а међу преосталим Албанцима погођеним АФП током избијања 1996. године. Улоге коаксакевирусних типова А4, -6, -7, -9, -11, -14 и -21 и Б1 до -6; типови еховируса 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 14 и 16; и ентеровируси типа 70, 71 и 72, документовани да изазову АФП (5), нису могли бити минимизовани у албанској популацији. Штавише, ентеровирус 71 је био имплициран током деведесетих година када је изазвао акутно неуролошко обољење код АФП код 24 пацијента у Бразилу (1).

- - - - - - - - - -

ТИРАНА, 9. јануара (Синхуа) - Више од 19.000 грађана у Албанији до сада је погођено вирусом АХ3Н2, што представља алармантну ситуацију у цијелој држави, јавили су у понедјељак државни завод за јавно здравље.

Вирус грипа АХ3Н2 се наставља брзо ширити широм Албаније, док је преко 700 грађана из главног града тражило медицинску помоћ само прошле седмице, извјештавају медији.

Према специјалистима Института за јавно здравље Албаније, ситуација у домовима здравља и одјељењу санаторија је веома озбиљна, јер је више од 10 пацијената у врло лошем стању.

Министарство здравља потврдило је да су два мушкарца из Тиране у 70-им годинама преминула због тешких симптома грипа, рекли су власти.

Хладно време, снег и ниске температуре допринеле су епидемији грипа, рекли су.

С обзиром на велики број људи погођених вирусом грипа, министарства здравства и образовања одлучиле су у суботу да одложе поновно отварање школа, дјечјих вртића и вртића широм земље до 16. јануара као мера за спречавање даљег ширења грипа.

Министарство је понудило бесплатне анти-вирусне вакцине медицинском особљу, дјеци, трудницама, пензионерима и онима са хроничним болестима.

Такође је позвала грађане да добију вакцину и апелују на њих да што више избегну састанке и окупљања.
TIRANA, 9. januara (Sinhua) - Više od 19.000 građana u Albaniji do sada je pogođeno virusom AH3N2, što predstavlja alarmantnu situaciju u cijeloj državi, javili su u ponedjeljak državni zavod za javno zdravlje.

Virus gripa AH3N2 se nastavlja brzo širiti širom Albanije, dok je preko 700 građana iz glavnog grada tražilo medicinsku pomoć samo prošle sedmice, izvještavaju mediji.

Prema specijalistima Instituta za javno zdravlje Albanije, situacija u domovima zdravlja i odjeljenju sanatorija je veoma ozbiljna, jer je više od 10 pacijenata u vrlo lošem stanju.

Ministarstvo zdravlja potvrdilo je da su dva muškarca iz Tirane u 70-im godinama preminula zbog teških simptoma gripa, rekli su vlasti.

Hladno vreme, sneg i niske temperature doprinele su epidemiji gripa, rekli su.

S obzirom na veliki broj ljudi pogođenih virusom gripa, ministarstva zdravstva i obrazovanja odlučile su u subotu da odlože ponovno otvaranje škola, dječjih vrtića i vrtića širom zemlje do 16. januara kao mera za sprečavanje daljeg širenja gripa.

Ministarstvo je ponudilo besplatne anti-virusne vakcine medicinskom osoblju, djeci, trudnicama, penzionerima i onima sa hroničnim bolestima.

Takođe je pozvala građane da dobiju vakcinu i apeluju na njih da što više izbegnu sastanke i okupljanja.

http://news.xinhuanet.com/english/2017-01/10/c_135968210.htm
 
Znaci, ostavimo pametovanje pojedinaca, i vratimo se na temu malih boginja, zarazne bolesti protiv koje mnogi od nas ovde i nisu primili vakcinu jer je ona kao obavezan vid zastite uvedena tek 1980. godine (kako li smo preziveli).
Poznanica koja zivi na Kosovu i radi u zdravstvu rekla je da ima slucajeva, sezonski kao i svake godine, ali da je vest visestruko predimenzionirana.
Albanci, uglavnom oni koji zive po selima, decu vode lekaru kad deca skroz iznemognu. Iz licnog iskustva znam da im je zdravstveni sistem u losem stanju, ko ima para leci se u Skoplju po privatnim klinikama i debelo placaju. Ko zna od cega je bolovala preminula beba i taj stariji covek (nazalost), osim morbila.
Ne bih bila iznenadjena da je sve ovo kampanja koja se diktira iz Beograda, a kako je Kosovo pogodno za manipulaciju, biznis i mafiju, sve je upakovano u jednu dobru pricu medijski podrzanu.
Zaboga, zasto nema epidemije u Albaniji?
Zli, ko si ti da tako govoris, pretis, isterujes nekoga i ne pustas... Da li ces ici od vrata do vrata, Zli, pa da puskom guras roditelje sa decom da izadju "na vaksinisanje"? O majko Srbijo, kako se istorija ponavlja samo se imena ljudi i grupa menjaju.
Koliko epidemiologa i doktora ima koji kriju kartone, svoje dece i unucadi, kao zmija noge.

P.S. Niko sa foruma ne utice na moj stav, kako si samo pomislio na tako nesto. Imam i ja prijatelje/rodjake lekare, samo nisu ovde na forumu da mi duvaju u ledja, kao sto ti i ta Breine radite jedno drugom.

@boljarin

to je post na koji sam dao repliku u vezi albanije

ocigledno nisi fokusiran na pracenje postova kako treba.
 
Naravno da je propaganda prica o KiM gde ne moze da se proveri da li su navodi tacni jer je za odlazak dole potrebna pratnja nadleznih organa koji cuvaju Srbe i pasos.

Kako ne volim kad se propagandom prestravljuju ljudi koji su panicari i okrecu protiv onih koji znaju u kakvom svetu zivimo.

Koliko je providna manipulacija ljudima.Ne mogu da verujem,panicari naivci naseli na ovo.
 
To isto na drugoj temi, ova tema je bezobrazluk i vredjanje, a ne rasprava.

Ja nisam protiv vakcinacije, ali treba da se zna red i postupak u tome.

Kao i moral lobiranja.

problem su vakcine i njihovo preispitivanje... ta dogma nije naucno utemeljena...ne radi se ovde samo o novcu koji uzimaju od vakcina ... farmaceutska industrija je danas jaca i od industrije oruzja zahvaljujuci bolesnim ljudima... obzirom na uslove zivota mi bi danas trebali da budemo najzdraviji a ne najbolesniji u svojoj istoriji.... znas li koliko kosta lecenje obolelih od kancera...farmaceutsku industriju ne zanima da li ce se zemlja zaduzivati kod mmf-a ili ces sam da lecis - bitno je da uzmu pare...zato ameri ne zele navodno besplatnu zdravstvenu zastitu - odlicno znaju da nista nije besplatno i da ce sve to oni da plate kroz poreze koje im drzava namece da bi platila tu navodnu brigu o njihovom zdravlju.... naravno da nijedan normalan covek ne moze da podrzi ono sto je mengele radio - medicinsku prisilu ali sve vise ljudi iz struke pocinje da preispituje vakcine i povezuje ih sa pravom epidemijom kojekakvih bolestina koje poprimaju razmere epidemije a na kojima farmaceutska industrija basnoslovno zaradjuje.... ljudski organizam ce mnogo lakse izaci na kraj sa otrovima iz spoljne sredine ali protiv onih koji mu se direktno ubrizgavaju je nemocan
 
problem su vakcine i njihovo preispitivanje... ta dogma nije naucno utemeljena...ne radi se ovde samo o novcu koji uzimaju od vakcina ... farmaceutska industrija je danas jaca i od industrije oruzja zahvaljujuci bolesnim ljudima... obzirom na uslove zivota mi bi danas trebali da budemo najzdraviji a ne najbolesniji u svojoj istoriji.... znas li koliko kosta lecenje obolelih od kancera...farmaceutsku industriju ne zanima da li ce se zemlja zaduzivati kod mmf-a ili ces sam da lecis - bitno je da uzmu pare...zato ameri ne zele navodno besplatnu zdravstvenu zastitu - odlicno znaju da nista nije besplatno i da ce sve to oni da plate kroz poreze koje im drzava namece da bi platila tu navodnu brigu o njihovom zdravlju.... naravno da nijedan normalan covek ne moze da podrzi ono sto je mengele radio - medicinsku prisilu ali sve vise ljudi iz struke pocinje da preispituje vakcine i povezuje ih sa pravom epidemijom kojekakvih bolestina koje poprimaju razmere epidemije a na kojima farmaceutska industrija basnoslovno zaradjuje.... ljudski organizam ce mnogo lakse izaci na kraj sa otrovima iz spoljne sredine ali protiv onih koji mu se direktno ubrizgavaju je nemocan


Ha ha, NIJE NAUCNO UTEMELJENO? DOGMA? Ironicno da osoba koja reklamira sajt sekte SOTT po kojoj vakcinacija nije ok iz ko zna kojih RELIGIOZNIH razloga, te lazu i obmanjuju javnost a ti sharujes to i promovises, nekom kaze sta je naucno i posebno DOGMA. OSoba koja promovise zaista DOGMU prica celom naucnom svetu da su naucni dokazi "DOGMA".

Jedino sto naucno nije utemeljeno je tvoje guglanje teorija zavera i religioznih pseudohriscanskih sekti. Kako im se Muade bese prevodi sekta sa srpski, ova SOTT za sta je to bese skracenica, je l to neka pseudohriscanska sekta, okultna ili new age?

Jos jednom na podsecanje sta je naucna utemeljenost a sta dogma, sta naucno istrazivanje a sta "Gugl JuTjub istrazivanje"

ea96f469d882ada1022ae304ad519369.png
 
Ha ha, NIJE NAUCNO UTEMELJENO? DOGMA? Ironicno da osoba koja reklamira sajt sekte SOTT po kojoj vakcinacija nije ok iz ko zna kojih RELIGIOZNIH razloga, te lazu i obmanjuju javnost a ti sharujes to i promovises, nekom kaze sta je naucno i posebno DOGMA. OSoba koja promovise zaista DOGMU prica celom naucnom svetu da su naucni dokazi "DOGMA".

Jedino sto naucno nije utemeljeno je tvoje guglanje teorija zavera i religioznih pseudohriscanskih sekti. Kako im se Muade bese prevodi sekta sa srpski, ova SOTT za sta je to bese skracenica, je l to neka pseudohriscanska sekta, okultna ili new age?

Sign Of The Times, sajt pripada ekstremističkoj frakciji adventističke crkve.

https://rationalwiki.org/wiki/Laura_Knight_Jadczyk
 
Sign Of The Times, sajt pripada ekstremističkoj frakciji adventističke crkve.

https://rationalwiki.org/wiki/Laura_Knight_Jadczyk

pre nekih 2 meseca komsija sa kojim sam na dobar dan samo molio da mu nabavim onaj otrov za lecenje autizma (za dete rodjaka mu treba)sto propagiraju velkov i kompanija na bazi aktivnog hlora, odnosno varikine. odvojio sam dosta vremena da mu objasnim par stvari pa je odustao od carobnog leka.
 
jadna li vam je ta nauka kad se ljudi okrecu varikini bezeci od nje

Izvješće u 2002 Lancet navodi:
težina dokaza sugerira da je osobna higijena i ekološka higijena smanjila širenje zaraze …
… tako da rezultati u ovom istraživanju pokazuju da postoji kontinuirani, mjerljivi, pozitivni učinak osobne i društvene higijene na infekcije.
liječnici i istraživači ukazuju na pogoršanje zdravstvenog stanja dječje populacije iza 1960-ih, koje se poklopilo sa uvođenjem cijepljenja. Alergijske bolesti, uključujući astmu, autoimune bolesti, dijabetesa i mnogih neuroloških poremećaja – teškoće u učenju, ADD (poremećaj pažnje), ADHD (poremećaj hiperaktivnosti i deficita pažnje/ poremećaj pozornosti s hiperaktivnošću), napadaje i autizam – kronična stanja, na koja je u javnosti obraćena pozornost.
Dakle, bez ikakve korist u smanjenju zaraznih bolesti, cijepljenje se provodi prema planu, usprkos snažnim dokazima da su cjepiva sredstvo za povećanje stope kroničnih autoimunih i neuroloških poremećaja.
http://www.novi-svjetski-poredak.co...a-nikakve-koristi-u-citavoj-svojoj-povijesti/
 
Poslednja izmena:
danas nisu problem informacije, do istine se vrlo lako dolazi...niko vise ne slusa sta pricaju ove krompirove zlatice i to ih boli...setite se svinjskog gripa i onih stetocina koje su vas ubedjivale da cete umreti ako se ne vakcinisete... hvala bogu da je bilo i casnih lekara i interneta pa im je ta podvala osujecena...ko zna kakve bi posledice ta vakcinacija imala po stanovnistvo posto je ta vakcina mnoge ljude koji su im poverovali ubila ili od njih napravila dozivotne invalide - milijarde odstete su im isplacene ali od para poreskih obveznika.... farmaceutska industrija ne isplacuje odstete za vakcine jer drzava a ne oni za njih garantuje - cak moraju da im se potpisu kad ih od njih kupuju da ih nece teretiti kakve god posledice nastanu njihovom upotrebom....posto je broj odstetnih zahteva sve veci na zapadu gde su vakcine stvar izbora evropski sud pravde je doneo presudu da drzave vise ne isplacuju odstete nego proizvodjaci...ovi koji nama vakcine namecu silom moraju da se potpisu proizvodjacu da ga nece teretiti i da svi pomremo od njihovih vakcina a odstete za najvece dostignuce covecanstva, kako ih reklamiraju, im ne pada na pamet da isplacuju jer za njih ostecenih nema niti moze da ih bude
 
jadna li vam je ta nauka kad se ljudi okrecu varikini ezeci od nje

Izvješće u 2002 Lancet navodi:
težina dokaza sugerira da je osobna higijena i ekološka higijena smanjila širenje zaraze
… tako da rezultati u ovom istraživanju pokazuju da postoji kontinuirani, mjerljivi, pozitivni učinak osobne i društvene higijene na infekcije.
liječnici i istraživači ukazuju na pogoršanje zdravstvenog stanja dječje populacije iza 1960-ih, koje se poklopilo sa uvođenjem cijepljenja. Alergijske bolesti, uključujući astmu, autoimune bolesti, dijabetesa i mnogih neuroloških poremećaja – teškoće u učenju, ADD (poremećaj pažnje), ADHD (poremećaj hiperaktivnosti i deficita pažnje/ poremećaj pozornosti s hiperaktivnošću), napadaje i autizam – kronična stanja, na koja je u javnosti obraćena pozornost.
Dakle, bez ikakve korist u smanjenju zaraznih bolesti, cijepljenje se provodi prema planu, usprkos snažnim dokazima da su cjepiva sredstvo za povećanje stope kroničnih autoimunih i neuroloških poremećaja.
http://www.novi-svjetski-poredak.co...a-nikakve-koristi-u-citavoj-svojoj-povijesti/

morb_vari-chart.jpg


Piše li nešto taj tvoj nelinkovani Lancet o ovoj razlici?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top