Anketa: Ratko Mladić

Da li je Ratko Mladić:

  • Heroj

    glasova: 39 44,3%
  • Zločinac

    glasova: 37 42,0%
  • Žrtva

    glasova: 7 8,0%
  • Ne znam

    glasova: 3 3,4%
  • Ne zanima me

    glasova: 2 2,3%

  • Ukupno glasova
    88
  • Anketa je zatvorena .
kyoatia:
heroj bi bio da se ne skriva
jer bi tada skinuo teret sankcija nad leđima Srbije

Zločinac je veći za građane Srbije
jer zbog njegovog skrivanja
vaša zemlja tapka na mjestu

eto toliko

Vidi ovako, nama su nepravedne&ničim izazvane saxije skinute.
Dalje, kada Srbi PREDAJU GENERALA (nešto konkretno) DOBIJAJU ŠANSU ZA PRIČU o EU (ništa odredjeno).

Jedino OČIGLEDNO je da za 20, 25 ili 30 godina Ratko neće biti živ, a Srbija će biti u EU sa još jednom legendarnom pričom iz svoje istorije.
 
Iron Lord:
Vidi ovako, nama su nepravedne&ničim izazvane saxije skinute.
Dalje, kada Srbi PREDAJU GENERALA (nešto konkretno) DOBIJAJU ŠANSU ZA PRIČU o EU (ništa odredjeno).

Jedino OČIGLEDNO je da za 20, 25 ili 30 godina Ratko neće biti živ, a Srbija će biti u EU sa još jednom legendarnom pričom iz svoje istorije.

a šta će sutra za doručak u Srbiji legendarnog namazat na fetu "hleba" 1000000penzionera? 1000000 siromašnih? 1000000 čija je plata 200 evra?

da čujem?
 
Мислим да је Ратко Младић пре свега жртва целог тог балканског вихора који су проузроковали трио Милошевић, Туђман и Изетбеговић старе комуњаре који су манипулисајући народом и његовим истинским предводницима (попут генерала Младића) испуњавали своје личне интресе! Младић јесте можда извршио релативни ратни злочин у Сребреници али нико се није запитао шта је све до тога довело... Праузрок свега лежи у старој комунистичкој идеологији поменутог трија и њиховој халапљивој жељи за личном добити... Дакле Ратко Младић као и цео српски народ, а и може се рећи хрватски и бошњачки, је жртва једне фаталне политике старих комуњара!
 
kyoatia:
uf kako pričam srpski kad se naljutim :lol: :lol: :lol:

da, prosto nevjerojatno....

30.gif

NETKO U BLIZINI KRATI VRIJEME KUGLANJEM.
JEDNA KUGLA JE UPALA OVAMO

:lol:
 
kyoatia:
a šta će sutra za doručak u Srbiji legendarnog namazat na fetu "hleba" 1000000penzionera? 1000000 siromašnih? 1000000 čija je plata 200 evra?

da čujem?
Brkas stvari totalno, vec sam ti rekao da ti to ne mozes da gledas kao mi, niti ja mogu vase stvari gledati kao vi, ti ljudi o kojima pricas ce sve za Ratka da ucine, jer on je njihov general, nije on kriv ako neko nema sta da jede vec neprijatelji Srbije, ako ne razumes ostavi, uostalom to se vas i ne tice, ne znam zasto stalno kenjate o tome.
 
ne maltretiraju oni nas zbog ratka, nego zato sto se ratko usudio braniti nas.

zato sto je stao na celo srpskog naroda da ga odbrani

zato sto je digao srbe na odbranu, mesto da ih pusti da ih ustase i balije kolju kao u drugom svetskom ratu.

ratko, hvala ti za sve.
 
hektorius:
Brkas stvari totalno, vec sam ti rekao da ti to ne mozes da gledas kao mi, niti ja mogu vase stvari gledati kao vi, ti ljudi o kojima pricas ce sve za Ratka da ucine, jer on je njihov general, nije on kriv ako neko nema sta da jede vec neprijatelji Srbije, ako ne razumes ostavi, uostalom to se vas i ne tice, ne znam zasto stalno kenjate o tome.


kao što i vi otvarate teme svaki put kad zagusti na Muri sa Zlovencima ili pak
kako vješto tipkate svaki put kad je Hrvatska u ne prilici

a da ne govorim kakvim nas sve atributima kitite....
 
JerryRopero:
ne maltretiraju oni nas zbog ratka, nego zato sto se ratko usudio braniti nas.

zato sto je stao na celo srpskog naroda da ga odbrani

zato sto je digao srbe na odbranu, mesto da ih pusti da ih ustase i balije kolju kao u drugom svetskom ratu.

ratko, hvala ti za sve.

da Ratko hvala ti za sve :roll: :roll:

ajd bar dok odem negdje u EU nema toliko Srba (onih radikalnih), pa mi odmah ljepše šetati ulicama Madrida

mada sam prošle godine na ulazu u metro naletio na neku obitelj iz Bosne (sigurno ih grijala hrvatska putovnica oko srca)
 
kyoatia:
kao što i vi otvarate teme svaki put kad zagusti na Muri sa Zlovencima ili pak
kako vješto tipkate svaki put kad je Hrvatska u ne prilici

a da ne govorim kakvim nas sve atributima kitite....


Kyo, to sa vašima i Slovencima bi rado pomogli da se riješi medjutim ne znamo kome prvo pomoći
21.gif

AKO NE ZAVRŠITE NA VRIJEME STRELJAT ĆEMO PRVU ŠESTORICU!
:lol:
 

Back
Top