[anketa] OZNA sve DOZNA -> UDBA -> SDB rulezzzzzz...

Da li SDB bezuslovno vlada u Srpskom Nebeskom Carstvu na Brdovitom Balkanu?

  • Da, SDB je Alpha i Omega u Srbiji, cak u orgazmatronima

  • Ne, _nobody_, ti si postao jedna paranoidna divlja macketinica


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
Dakle, poznato je... Ako imas dve noge, i radis za SDB, imas tri... Ako ti je IQ 100, i SDB izvoriste, IQ se naglo povecava na 140.... Ono sto je interesantno, Miskovic, Djindijc (pokojni operativac, koji se izdigao iznad SDBa), arkan, BoTa, a sada i ToNi... Svi su oni monteri, SDBovi. Cenim. Srp i Cekic im alat.

I prigodna anketa: Da li SDB bezuslovno vlada u nebeskom carstvu na Brdovitom Balkanu? :mrgreen:

_nobody_
 
Ne vlada. Srpska Sluzba je skupina usiljenih alkoholicara i idiota; uvek bila, uvek ce to i da ostane. Oni nacrtanu ovcu ne mogu da sacuvaju, a kamoli da se bave problemima bezbednosti. Cast izuzecima.

Sumnjam da su alkoholicari i idioti, mislim da su oni sposobni samo sto su im licni interesi ispred drzavnih i narodnih, ali i to je na neki nacin "idiotluk". :think:
 
Dakle, poznato je... Ako imas dve noge, i radis za SDB, imas tri... Ako ti je IQ 100, i SDB izvoriste, IQ se naglo povecava na 140.... Ono sto je interesantno, Miskovic, Djindijc (pokojni operativac, koji se izdigao iznad SDBa), arkan, BoTa, a sada i ToNi... Svi su oni monteri, SDBovi. Cenim. Srp i Cekic im alat.

I prigodna anketa: Da li SDB bezuslovno vlada u nebeskom carstvu na Brdovitom Balkanu? :mrgreen:

_nobody_

Ebote, ova krstarica je gejzir glupih tema...
 
Dakle, poznato je... Ako imas dve noge, i radis za SDB, imas tri... Ako ti je IQ 100, i SDB izvoriste, IQ se naglo povecava na 140.... Ono sto je interesantno, Miskovic, Djindijc (pokojni operativac, koji se izdigao iznad SDBa), arkan, BoTa, a sada i ToNi... Svi su oni monteri, SDBovi. Cenim. Srp i Cekic im alat.

I prigodna anketa: Da li SDB bezuslovno vlada u nebeskom carstvu na Brdovitom Balkanu? :mrgreen:

_nobody_

Na Balkanu vlada stara savezna sluzba drzavne bezbednosti. Ona se nikad nije raspala, to jest raspala se samo prividno. Kada je Zdravko Mustac, poslednji nacelnik SSDB zbrisao u Zagreb pocetkom 90-ih, sa sobom je poneo sva dokumenta koja su kasnije upotrebljena protiv RDB Srbije, i tada je srpska sluzba pukla, celokupna agenturna mreza u inostranstvu se raspala, pa je Jovica morao da bukvalno stvara na brzinu novu sluzbu, a sve sto je brzo to je i kuso. 93. godine SSDB u Zagrebu se prikljucuje najtvrdje krilo KOS-a i tako se rodila najmocnija kriminalna organizacija na Balkanu. Oni su ta nevidljiva sila koja stoji iza eksponiranih kriminalaca, tajkuna i sumnjivih tipova. Oni izdaju naredjenja za atentate, prevrate, oni su privatizovali skoro sve sto se moglo privatizovati, a iole vredi na prostoru ex Yugoslavie, a kontrolisu i vecinu analiticara i NGO sektor. Usko su povezani sa MOSAD-om, a u sukobu su sa iranskom obavestajnom sluzbom VEBAK. Taj sukob je prevashodno zbog narkotika, jer SSDB nikad nije uspela da pridobije siptarsku mafiju za sebe, dok je VEBAK kontrolise jos od sredine 80-ih. Skoro svi atentati koji nisu razjasnjeni (a odnose se na kriminalne elemente u drustvu), vrseni su zbog eliminisanja konkurencije jer se nije smelo dozvoliti da republicke sluzbe preko svojih kriminalaca preuzmu posao sverca narkotika i cigareta (i oruzja)!
 
Na Balkanu vlada stara savezna sluzba drzavne bezbednosti. Ona se nikad nije raspala, to jest raspala se samo prividno. Kada je Zdravko Mustac, poslednji nacelnik SSDB zbrisao u Zagreb pocetkom 90-ih, sa sobom je poneo sva dokumenta koja su kasnije upotrebljena protiv RDB Srbije, i tada je srpska sluzba pukla, celokupna agenturna mreza u inostranstvu se raspala, pa je Jovica morao da bukvalno stvara na brzinu novu sluzbu, a sve sto je brzo to je i kuso. 93. godine SSDB u Zagrebu se prikljucuje najtvrdje krilo KOS-a i tako se rodila najmocnija kriminalna organizacija na Balkanu. Oni su ta nevidljiva sila koja stoji iza eksponiranih kriminalaca, tajkuna i sumnjivih tipova. Oni izdaju naredjenja za atentate, prevrate, oni su privatizovali skoro sve sto se moglo privatizovati, a iole vredi na prostoru ex Yugoslavie, a kontrolisu i vecinu analiticara i NGO sektor. Usko su povezani sa MOSAD-om, a u sukobu su sa iranskom obavestajnom sluzbom VEBAK. Taj sukob je prevashodno zbog narkotika, jer SSDB nikad nije uspela da pridobije siptarsku mafiju za sebe, dok je VEBAK kontrolise jos od sredine 80-ih. Skoro svi atentati koji nisu razjasnjeni (a odnose se na kriminalne elemente u drustvu), vrseni su zbog eliminisanja konkurencije jer se nije smelo dozvoliti da republicke sluzbe preko svojih kriminalaca preuzmu posao sverca narkotika i cigareta (i oruzja)!

Ja postavljam krajnje provokativne teme (i setam po zivcima nedozrelih/infantilnih moderatora i njihovih bosova (ide na racun finansijera tab503), cast izuzetcima (Platin, koji je MATURE thinker, JEDINI moderator koga iskeno postujem!))... :ok:

Jovica.... Da li se mi slazemo? Jovica (Stanisic), pustinjska lisica? :super:

Necu komentarisati... A tebi moja rep(k)a. :D

_nobody_
 
Ja postavljam krajnje provokativne teme (i setam po zivcima nedozrelih/infantilnih moderatora i njihovih bosova (ide na racun finansijera tab503), cast izuzetcima (Platin, koji je MATURE thinker, JEDINI moderator koga iskeno postujem!))... :ok:

Jovica.... Da li se mi slazemo? Jovica (Stanisic), pustinjska lisica? :super:

Necu komentarisati... A tebi moja rep(k)a. :D

_nobody_

Iako mozda izgleda da je Jovica krupna riba, za ove iz SSDB-a je to sitan igrac, reformisao je sluzbu na stari komunisticki nacin, i zato nije imao uspeha, sve dok se nije povezao sa CIA i NRO (americka sluzba za osmatranje, poseduju satelite Kejhil i Rajiolit). Kada je pao Dzon Dojc, sef Cia, tada je pao i Stanisic, ali to su vec stvari koje nemaju uzrok na Balkanu.
 
Iako mozda izgleda da je Jovica krupna riba, za ove iz SSDB-a je to sitan igrac, reformisao je sluzbu na stari komunisticki nacin, i zato nije imao uspeha, sve dok se nije povezao sa CIA i NRO (americka sluzba za osmatranje, poseduju satelite Kejhil i Rajiolit). Kada je pao Dzon Dojc, sef Cia, tada je pao i Stanisic, ali to su vec stvari koje nemaju uzrok na Balkanu.

Nego, šta kažu oće li N.W.O sprovesti plan oko Srbije kako su planirali?
Mislim, jači igrači, šta kažu?
Da bi Služba radila treba para a da bi bilo para trenutno zajmimo od N.W.O
Za sada imamo da nam je N.W.O "objasnio" kako zajednički život nije moguć ali da moramo
da konfederacijskui suradjujemo kao Balkanske države

Odgovor nek napiše samo jači igrač, sadističke seljačine kojima batinanje jedino detinjstvo nemaju kapacitet da odgovre, pošto su im porivi i potrebe regulisane silom dok su se razvijali a mozak stalno obradjivao bol umesto saznanja i informacije iz okruženja. Kod takvih su reakcije burne i neartikulisane možda jedino imaju po neki put strpljenja dok ne flipnu nad slabijim od sebe ali generalno mozak im nije obradjivao prirodnu spoznaju sveta
 
Poslednja izmena:
Nego, šta kažu oće li N.W.O sprovesti plan oko Srbije kako su planirali?
Mislim, jači igrači, šta kažu?
Da bi Služba radila treba para a da bi bilo para trenutno zajmimo od N.W.O
Za sada imamo da nam je N.W.O "objasnio" kako zajednički život nije moguć ai da moramo da konfederacijskui suradjujemo kao Balkanske države

Odgovor nek napiše samo jači igrač, sadističke seljačine kojima batinanje jedino detinjstvo nemju kapacitet da odgovre, pošto su im porivi i potrebe regulisane silom dok su se razvijali a mozak stalno obradjivao bol umesto saznanja i informacije iz okruženja.

Ne treba da uzmu pare od NWO, mogu da ih uzmu i od tebe, mene i svih drugih, tako sto ce tvoj rad vrednovati samo 20 posto od realne cene rada. Sto ce reci da oni za sebe zadrze 80 posto vrednosti tvog rada. Zato su plate u srbiji 25000 umesto 125000. A to je tek jedan od nacina na koji se dolazi do love. Novac u sustini nije cilj sam po sebi, vec sredstvo kojim se sluze da ostvare moc i totalnu dominaciju.
 
Ne treba da uzmu pare od NWO, mogu da ih uzmu i od tebe, mene i svih drugih, tako sto ce tvoj rad vrednovati samo 20 posto od realne cene rada. Sto ce reci da oni za sebe zadrze 80 posto vrednosti tvog rada. Zato su plate u srbiji 25000 umesto 125000. A to je tek jedan od nacina na koji se dolazi do love. Novac u sustini nije cilj sam po sebi, vec sredstvo kojim se sluze da ostvare moc i totalnu dominaciju.

Ponavljam, naš budžet se puni pozajmicama i delimično PDV-om
(PDV je super trik pa bio zaposlen ili jok tj imaš obaeze prema državi koja nema obaveze prema tebi)

A sad, REBALANS BUDŽETA!
 
Ponavljam, naš budžet se puni pozajmicama i delimično PDV-om
(PDV je super trik pa bio zaposlen ili jok tj imaš obaeze prema državi koja nema obaveze prema tebi)

A sad, REBALANS BUDŽETA!

Pitao si me kako se finansira SSDB, odgovorio sam ti, a za budzet nemam informacije, novac ionako moze da se kreira. To rade manje vise, sve banke.
 
Pitao si me kako se finansira SSDB, odgovorio sam ti, a za budzet nemam informacije, novac ionako moze da se kreira. To rade manje vise, sve banke.

Pre mislim da me zanima šta rade a ne dal su dobili platu
Jer ako kažeš da im je Jovica sitna riba, ipak ga nisu sklanjali
to me navodi na zaključak da je birokratija važnija od informacija
a imati dobru informaciju a ne učiniti ništa je - kao da je nisi ni imao :D

Otpirlike kao vredan i inteligentan automehaničar koji se posle škole ne javlja ni jednoj firmi pa niko ni ne zna za njega
tako da svi nastave da popravjaljau kola kod Pijanog Djure koji dodje na posao kad dodje :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top