Andjeli i demoni

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Zanima me da li je iko od prisutnih ovde imao priliku da procita knjigu od Dana Brauna "Andjeli i demoni" i sta misli o ovom piscu...Podsecam da je on napisao i knjigu " Da Vincijev kod" koju jos nisam procitala ali sam iznenadjena kojom kolicinom podataka ovaj pisac raspolaze i nacinom na koji je dosao do njih...Sve tajne su otkrivene ili se varam?

gost 15307

Legenda
Poruka
56.101
Zanima me da li je iko od prisutnih ovde imao priliku da procita knjigu od Dana Brauna "Andjeli i demoni" i sta misli o ovom piscu...Podsecam da je on napisao i knjigu " Da Vincijev kod" koju jos nisam procitala ali sam iznenadjena kojom kolicinom podataka ovaj pisac raspolaze i nacinom na koji je dosao do njih...Sve tajne su otkrivene ili se varam?

varas se.

rofl rofl rofl (gdje su smajliji kad mi trebaju)

ja najvolem tu "aerodromsku literaturu" - sve sam citala (ne pitajte me zasto/kako - imamo objasnjenje, al me mrzi da se toga prisjecam) ;
Deception Point, Digital Fortress, Da Vincijevo NEsta, Agels And Dempons - i sve je potpuno neinventivno, pokradeno i trecerazredno napisano...izem ti "pisca"
+ svi (bitni) zemski karakteri nose Ferragamo (koliko se sjecam) cipele i zatelebljuju se u neodoljive & al pomalo smusene muske karaktere na veliku zalos autoritativnih ocinskih figura (izuzev onog ludaka u Da Vinciju...) koji su im do tada "gurkali" karijeru/bili oslonac...bla bla bla...

btw otkud ova "tema" u kultnim - mislim, ovo nit je "kultno" nit je "okultno"
jbga "deca crne ruz(n)e" su "ozbiljnija" od ovog...

Poruka
51.043
Nisam čitala "Anđele i demone", već samo "Da Vinčijev kod". Urađen profesionalno, sa puno intrigantnih podataka; veština jednog pisca sastoji se iz toga da čitaoca zainteresuje i da ga natera na razmišljanje (ako ne i poistovećivanje sa glavnim junacima). Lično mislim da je to bestseler "za jedno leto".
Braun je majstor za zaplet, ali loš kad su u pitanju karakteri - neubedljivi su i površni.

M

matora63

Gost

dan brown?! dobar krimi pisac....podaci su diskutabilni. ako hoćeš nešto da saznaš o tome, bolje je da pročitaš knjigu ''nevidljiva borba'' od nikodima agiorita.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.