Quantcast

ANALIZA................

lav607

Domaćin
Poruka
3.925
lav607:
Evo bas sad gledam vecinu vasih slika i dolazim do zakljucka da vecina forumasica vise pripada kategoriji.......
plumpers.jpg
........nego ovoj drugoj........
blonde02.jpg
.....cast izuzecima.........kojih je vrlo malo.........pa samim tim do kakvog zakljucka dolazite........

Ps.Analiza radjena na uzorku od 44 fotke.........

PPS.Naravno pitanje postavljeno prevashodno muskom delu foruma...........mada i lepsa polovina istog moze da da svoj sud o ovoj analizi...........

A o cemu se ovde radi?

Citaj sad........... :wink: :idea:

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
pa moguce da i zracenje i sedenje za ekranom ima veze, ne znam da li poznajes programere, ni ja ih ne znam ne znam kako, ali znam neke koje su bash bash debeli. ne ono malo nego ....
cini mi se da i ja vishe jedem kad sam za ekranom..
mozda i shto se vise sedi.
mozda su ovde osetljiviji ljudi koji utehu nalaze u hrani i izivljavanju po krstarici.
da li si ti razocaran shto su forumashice takve

lav607

Domaćin
Poruka
3.925
?:
pa moguce da i zracenje i sedenje za ekranom ima veze, ne znam da li poznajes programere, ni ja ih ne znam ne znam kako, ali znam neke koje su bash bash debeli. ne ono malo nego ....
cini mi se da i ja vishe jedem kad sam za ekranom..
mozda i shto se vise sedi.
mozda su ovde osetljiviji ljudi koji utehu nalaze u hrani i izivljavanju po krstarici.
da li si ti razocaran shto su forumashice takve

Znam samo Stefketa koji je u tom poslu i uopste nije debeo..............cak sta vise anoreksican je........ :wink:

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
a shto si razocaran moram nekako da te spustim. idi ih trazi na mestima za mrshave nego si ti ruzan pa moras ovde pa se cudish sto su i ostali. ok nisu svi.

e znas sta, idi ti na temu kucni ljubimci i kulinarstvo, tamo su mrshavi!

lav607

Domaćin
Poruka
3.925
?:
a shto si razocaran moram nekako da te spustim. idi ih trazi na mestima za mrshave nego si ti ruzan pa moras ovde pa se cudish sto su i ostali. ok nisu svi.

e znas sta, idi ti na temu kucni ljubimci i kulinarstvo, tamo su mrshavi!

To sto te stefvke prima je ok............ali na kraju ce te sutnuti...........i osecaces se kao....g...no.........ali nema veze tvoj izbor........

crno oko

Zainteresovan član
Poruka
107
lav607:
Ma to je ok..........ali ovde je sada prica o vama............posle cemo da bacimo tu drugu temicu.........ok.............dakle......... :?:[/quote

Ali da ti pocnes sa tom temom o vama,ok?
Verovatno je takvo stanje stvari zato sto mozda je tim devojkama lakse da budu slobodne preko ekrana kompa nego uzivo, mada se postavlja pitanje da li su to zaista njihove fotke, mislim ko ti garantuje?!
Mozda je to fora da vidi ko ce se vise nalozoto na nju samu nego na telo...niko ne voli da bude parce mesa...(a kad bolje razmislim ima i takvih) :roll:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.