Anal

idi na ozbiljni deo ljisa breeeeeeeeeeee :D....kud ces jasnije ili analnije.....


Treba ovdje da se edukujem pa tek da probam sa devojkom.Kako da joj kažem da će joj biti dobro.Ona je staromodna.Dok sam je naučio KUNILINGUS trebalo mije puno vremena.Zanima me do koje vrste orgazma treba da dođe kod nje.KLITORALNI,VAGINALNI ili šta.To može da mi kaže žena koja je probala.U literaturi nema niđe.
 
Ne to čoveče kakv ugao.Nego kako ona postiže orgazam.Inače koji bi bio razlog da pristane na ANALNI SEX.Za muškarca znam.

pa ybt...zar zaista mislis da neko zna kako tvoja devojka postize orgazam??????? :lol:
neke ga ne dozive nikad,s' druge strane..nekima je dovoljnio da se uloguju na 4um i eto ga...razumes? :mrgreen:
 
pa ybt...zar zaista mislis da neko zna kako tvoja devojka postize orgazam??????? :lol:
neke ga ne dozive nikad,s' druge strane..nekima je dovoljnio da se uloguju na 4um i eto ga...razumes? :mrgreen:


Sada već nekako hoćeš da kooperiraš.Jesi li mislio da je dovoljno da je penis u anlnom otvoru i da se može postići vrhunac kod žene.
 
Zaista ne znam da li u analu imaju nervni završaci koji su povezani sa klitorisom ili vaginom.Pa iz tih razlog je moguć orgazam kod žena.Ili treba usput stimulisati klitoris i slično kao kod klasičnog sexa.
 
A kako ti je bilo kad si prvi put isao u onu drugu rupu?
E isto tako i ovde, iz par pokusaja. Ako se volite, nema problema.

EDIT: ili je to prva rupa??
A da li ce biti orgazma... pa ruke su ti slobodne, upotrebi gi.

Master, a Avganistan i Kosovo?
 
Poslednja izmena:
A kako ti je bilo kad si prvi put isao u onu drugu rupu?
E isto tako i ovde, iz par pokusaja. Ako se volite, nema problema.

EDIT: ili je to prva rupa??
A da li ce biti orgazma... pa ruke su ti slobodne, upotrebi gi.

Master, a Avganistan i Kosovo?

Vi ste ozbiljan sagovornik.Ja samo pitam da li kod žena dobar osjećaj kad je penis u anusu i da li tu ima nekih nerava koji potpomažu.
 

Back
Top