АНА БРНАБИЋ: Беба нам је променила живот! Партнерка ми је највећи критичар

Neki dan puna kuća gostiju krsna slava Sv. Jovan i povede se priča o Brnabićki. Moji roditelji koji su čitav život "konzerve" sa oduševljenjem komentarišu Brnabićku i njenu doktoricu :eek:,a i gosti koji su davno ušli u petu,a neki u šesti deceniju maksimalno podržavaju njihov ljubav i da ljubav ne poznaje granice :eek:....kakve koristi i da dijete ima oca ako je alkoholičar.:eek:
WTF pa mene je onda vrijeme pregazilo ili sam ja postao staromodan u 21 vijeku,a oni i dalje jugo liberali.:mrgreen:
То су ти типични Срби, пишаш им по лицу они се одушевљавају топлом летњом кишом. Зато и јесмо ту где јесмо.
 
Да, управо зато је и треба затворити јер је врхунац неукуса.
Не можеш да ломиш огледало јер ти се не свиђа оно што видиш у њему.
 
Мене ово вређа! Најискреније говорим. И да могу, ЕКСПЛОДИРАЛА бих, што немам НАЧИНА, ни МОГУЋНОСТИ, да то негде јавно искажем.:besna:
Кад она (или он) не знам више ни сама "ТКО" је особа, било где у Србији и у свету се појави и мене и СВЕ ВАС представља, осећам се ужасно ПОНИЖЕНО и УВРЕЂЕНО. Срамота ме је што је то још увек тако.



...........................

ЕВО ЊЕ ОПЕТ, ДА НАМ ПЉУЈЕ У ФАЦУ....:nono2::nono2::nono2:=



Њих две су заједно ушетале,....(ШТА МИСЛИТЕ, да ли је око њих две било обезбеђење и КО ЈЕ ТО ФИНАНСИРАО, хееееееееееееееј :dash::besna:)

2168087_whatsapp-image-20200310-at-20.22.59-1_ls.jpg



2168097_whatsapp-image-20200310-at-20.23.00-1_ff.jpg
 
.

Јбт, на овим сликама докторица делује као краљица, а премијер(ка) као потрчко, неко помоћно особље.

Очигледно је докторица доминантан тип и држи јој(му) муда у процепу.


.
 
.

Јбт, на овим сликама докторица делује као краљица, а премијер(ка) као потрчко, неко помоћно особље.

Очигледно је докторица доминантан тип и држи јој(му) муда у процепу.

:rotf: :hahaha: :metla2:
 

Back
Top