Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

АНА БРНАБИЋ: Беба нам је променила живот! Партнерка ми је највећи критичар

Poruka
19.234
Милица је врло искрена и директна, што мени помаже да останем са обе ноге на земљи. Недостаје јој наш ранији живот и ја сам јој неизмерно захвална на свој личној жртви коју је поднела откад сам ушла у политику. За дочек Нове године бићу код куће. Ово је Игорова прва Нова година, имамо јелку и поклоне и бескрајно се радујем томе да будемо сви заједно.

Премијерка Србије Ана Брнабић каже да је највише поносна на то што је у тиму председника Србије и лидера напредњака Александра Вучића. Од њега, како каже у ексклузивном интервјуу за Курир, сваки дан учи...............

Ни ја ни моја породица немамо ништа више него пре три и по године када сам ушла у Владу. То се лако провери. Ја нисам Драган Ђилас, који је у политику ушао с једним станом, а после 10 година изашао са 619 милиона евра пријављене имовине. Како неко ко је у политици 10 година заради 619 милиона евра?......... Као што је њима који нападају наше породице тешко замисливо да ово све радимо због наше земље, а не због пара.
(Комплетан интервју се налази ОВДЕ )

Мене ово вређа! Најискреније говорим. И да могу, ЕКСПЛОДИРАЛА бих, што немам НАЧИНА, ни МОГУЋНОСТИ, да то негде јавно искажем.:besna:
Кад она (или он) не знам више ни сама "ТКО" је особа, било где у Србији и у свету се појави и мене и СВЕ ВАС представља, осећам се ужасно ПОНИЖЕНО и УВРЕЂЕНО. Срамота ме је што је то још увек тако.

ПАЗ` Бога ти, она прича о томе, правда се, како ни она ни "њена породица" немају ништа више, него пре три године, када је ушла у владу Србије (ваљда мисли на лову)...а ОДАКЛЕ СУ ОНЕ ПАРЕ, којима се финансирају њена путовања,
свеједно да ли званична-државна или приватна путовања, када са собом води ову особу са слике, која "јој је подарила сина":hehe: и
КОЛИКО је до сада то све нас, грађане, коштало:?: Треба све урачунати, и оно обезбеђење, које сада чува и њену "проширену" породицу. Мука ми је више од овог лицемерја и бахатости, да не кажем - БЕЗОБРАЗЛУКА!!!

Grom_sa_neba!

Poznat
Poruka
9.292
Dakle...

Mediji su nam danas za Novogodisnji specijal spremili dve pricice za uspavljivanje:

1) Ana kao tata...

2) Vucicevi roditelji nam pred Novu i Bozic pricaju kako je na svet dosao i odrastao mali AV.

Ah kako divno predbozicno okruzje tema u medijima...
Uzivaj narode i divi se vlasti... sve uzdisuci...a mozda i koju suzu dirnutosti pusti...

...

moonja..

Elita
Poruka
21.602
Зна ли се, одакле јој то са чим није, како кажеш "гологуза", ушла у политику:think:
Nije ona nikad nešto krila, msm, za batine pos net terminale i monopol se zna i pre njenog aktiviranja u politici. Odmah je objavljeno, kuća na Krku i razne nepokretnosti. Otac joj je bio neki jugo. komuno, "crvena buržoazija".

Poruka
19.234
Nije ona nikad nešto krila, msm, za batine pos net terminale i monopol se zna i pre njenog aktiviranja u politici. Odmah je objavljeno, kuća na Krku i razne nepokretnosti. Otac joj je bio neki jugo. komuno, "crvena buržoazija".
Јеси ли негде видео, а ко су јој били родитељи (име презиме, шта су радили и ...) Она је јавна личност, зар не, морали би да имамо ту њену биографију. Ето, мене на пример баш интересује то и нарочито како они реагују на то што имају ћерку, која има девојку и сада још плус "са девојком сина" :rumenka::mrgreen:
.

Poruka
19.234
Dakle...

Mediji su nam danas za Novogodisnji specijal spremili dve pricice za uspavljivanje:

1) Ana kao tata...

2) Vucicevi roditelji nam pred Novu i Bozic pricaju kako je na svet dosao i odrastao mali AV.

Ah kako divno predbozicno okruzje tema u medijima...
Uzivaj narode i divi se vlasti... sve uzdisuci...a mozda i koju suzu dirnutosti pusti...

...
У прави си!

И још плус ово :zper:

Grom_sa_neba!

Poznat
Poruka
9.292
Zna li se ko joj napravi bebu?Ko joj usteka zeni?

Drzavna tajna - Strogo poverljivo!

Ako mu izrastu vece usi....znace se da je Martinovic
Ako bude trljao nos...znace se da je Zeks Mitrovic
Ako bude prepisivao domaci...znace se da je Sinisa Mali
Ako...

....

Poruka
19.234
Zna li se ko joj napravi bebu?Ko joj usteka zeni?
Мени само није јасно, да ли су у тој њеној "најужој" породици две маме и син, или мама, тата и син или шта друго...
ДА ЛИ ми можемо, као грађани Србије, да то знамо:?: Како се та председница владе Србије (на срамоту многих грађана Србије) води тамо у биографским подацима , поред осталих чланова владе, оно где им пише "породично стање".

Grom_sa_neba!

Poznat
Poruka
9.292
У прави си!

И још плус ово :zper:

Eto...cak su plagirali i tradicionalnu Coca Colinu Deda Mraz reklamu....
Dakle sad je Vucic i Deda Mraz...ulazi kroz dimnjak (tj TV) u svaki dom...

A ona roditeljska ispovest pokriva deo Bozica....kako je na svet dosao "Mesija"...

Dakle bolesne su sublimativne poruke koje oni salju...

....

Logika

Ističe se
Poruka
2.095
Милица је врло искрена и директна, што мени помаже да останем са обе ноге на земљи. Недостаје јој наш ранији живот и ја сам јој неизмерно захвална на свој личној жртви коју је поднела откад сам ушла у политику. За дочек Нове године бићу код куће. Ово је Игорова прва Нова година, имамо јелку и поклоне и бескрајно се радујем томе да будемо сви заједно.

Премијерка Србије Ана Брнабић каже да је највише поносна на то што је у тиму председника Србије и лидера напредњака Александра Вучића. Од њега, како каже у ексклузивном интервјуу за Курир, сваки дан учи...............

Мене ово вређа! Најискреније говорим. И да могу, ЕКСПЛОДИРАЛА бих, што немам НАЧИНА, ни МОГУЋНОСТИ, да то негде јавно искажем.:besna:
Кад она (или он) не знам више ни сама "ТКО" је особа, било где у Србији и у свету се појави и мене и СВЕ ВАС представља, осећам се ужасно ПОНИЖЕНО и УВРЕЂЕНО. Срамота ме је што је то још увек тако.

ПАЗ` Бога ти, она прича о томе, правда се, како ни она ни "њена породица" немају ништа више, него пре три године, када је ушла у владу Србије (ваљда мисли на лову)...а ОДАКЛЕ СУ ОНЕ ПАРЕ, којима се финансирају њена путовања,
свеједно да ли званична-државна или приватна путовања, када са собом води ову особу са слике, која "јој је подарила сина":hehe: и
КОЛИКО је до сада то све нас, грађане, коштало:?: Треба све урачунати, и оно обезбеђење, које сада чува и њену "проширену" породицу. Мука ми је више од овог лицемерја и бахатости, да не кажем - БЕЗОБРАЗЛУКА!!!
Igor će imati sve blagodeti koje se mogu kupiti, i put potkovan novcem u životu. Jedno neće moći kupiti, prirodne roditelje , ili tatu sa pišom.
To je ono što će malog od malena stavljati na put stranputice, i izopačenosti, da nešto ne prirodno prihvata kao normalno.

Gde ide ovaj svet.

Logika

Ističe se
Poruka
2.095
Мени само није јасно, да ли су у тој њеној "најужој" породици две маме и син, или мама, тата и син или шта друго...
ДА ЛИ ми можемо, као грађани Србије, да то знамо:?: Како се та председница владе Србије (на срамоту многих грађана Србије) води тамо у биографским подацима , поред осталих чланова владе, оно где им пише "породично стање".
Zanima te koja stavi veštačkog đoku oko pojasa?
reko bih Ana, više liči na muškarca. Milica je ženstvenija.

AleksaJ

Veoma poznat
Poruka
12.688
Drzavna tajna - Strogo poverljivo!

Ako mu izrastu vece usi....znace se da je Martinovic
Ako bude trljao nos...znace se da je Zeks Mitrovic
Ako bude prepisivao domaci...znace se da je Sinisa Mali
Ako...

....
... ако буде летео ... тата му је СУПЕРМЕН

AleksaJ

Veoma poznat
Poruka
12.688
Pretpostavljam da je minilana doza pristojnosti i postivanja svacije privatnosti pa i premijerkine, previse za ocekivati.

Svi vi koji joj se rugate, dok je ona premijer, vi ste forumski anonimusi sa 0% utjecaja na bilo sto. Mislite malo na to
Само нула комантерише оно о чему нул екоментаришу .

Logika

Ističe se
Poruka
2.095

Ako je tačno da je Đilas zaradio 619 mil E za 10 godina baveći se politikom, SIGURNO JE DA BI TO DOTIČNA I VLAST NA ČELU SA VUČIĆEM detaljno preispitala.

A možda i ne bi, jer oni svi kradu a kada se zamene na vlassti jedni druge ne gone.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.