Американци припремају нов терор са шиптарима

Oximoron:
Zbog takvih ljudi koje hoce da idu u rat cemo i da propadnemo :D

ОвдИ колико умем да читамо нико није рекао ДА ХОЋЕ да иде у рат ! Изгледа да би ти био задовољан одговорима када би СВИ рекли да ће емигрирати, дезертирати или сл. уколико дође до било каквог сра*а. Само нису сви рекли ово друго, него су се неки изјаснили ДА БИ СЕ БРАНИЛИ. 8-) 8-) 8-)

п.с. А и ти си овдИ неки мод. ?
 
eremita:
ОвдИ колико умем да читамо нико није рекао ДА ХОЋЕ да иде у рат ! Изгледа да би ти био задовољан одговорима када би СВИ рекли да ће емигрирати, дезертирати или сл. уколико дође до било каквог сра*а. Само нису сви рекли ово друго, него су се неки изјаснили ДА БИ СЕ БРАНИЛИ. 8-) 8-) 8-)

п.с. А и ти си овдИ неки мод. ?
Kad neko kazhe da mu je pushka napeta retko misli da pokushava da odrzhi mir.Nismo mi dzedaji.
Nemoj da mi stavljash rechi u usta,niti da me vredjash jer ja nikog nisam uvredio.
Pitanja koja sam coveku postavio postavio sam da bih dokazao da pola ljudi koji se foliraju da bi pohrlili u rat nisu dorasli ratu.
I da,jesam mod(ne na politici,ali sam mod).Problem?
 
Oximoron:
Spreman si da idesh u rat?
A jel si ispalio ti nekad metak u zivog coveka?Jel si chistio pushku?Jel si lezhao u bunkeru danima ko idiot?Jel ti se smrzavala ******,a nisi imao nista da jedes?Jel si se suocio sa sigurnom smrcu ikad u zivotu?
Jesi li ikad ubio coveka?
Шта значи ово ''сигурна смрт''?Такви нису међу живима,некима био на погребу...Очигледно нешто у причи не штима...а и није тема.
 
Oximoron:
Stvar ne verujem.Mozak sam siguran da nemas za pozajmljivanje.Ne prozivaj prvi,bices kaznjen.
kakve su sad to pretnje,pa samo sam na provokativno pitanje adekvatno odgovorio,nemoj odmah da se *moderatorujes*.sto se tice ovih stvari koje *nemam*...pa neka bude kako ti kazes...onda pozajmi ti meni malo od oba ;)
 
guzina-06.jpg


БЕЗ КОМЕНТАРА
 
Novosti: Pregrupisavanje OVK na Kosovu
Subota, 10. mart 2007. 12:33

Medjunarodni predstavnici uočili su poslednjih dana na prostoru Drenice, Peći i Djakovice pojačano pregrupisavanje naoružanih grupa u crnim uniformama i sa amblemima raspuštene Oslobodilačke vojske Kosovo, pišu "Večernje Novosti".

Kako prenosi list, o tome su obaveštajne službe zemalja članica NATO-a izvestile svoje vlade i medjunarodnu zajednicu.

"Novosti" pišu da su snage UNMIK-a i Kfora dobile striktno naredjenje da "ne ulaze u konflikt niti raspravu sa naoružanim grupama i da, kada ih primete, napuste misiju i odmah se vrate u bazu".

Prema navodima lista, albanski ekstremisti procenjuju da je "status Kosmeta gotova stvar", i da posle zvaničnog proglašenja nezavisnosti u Skupštini Kosova i priznavanja državnosti od pojedinih zemalja u regionu, treba izazvati novi egzodus Srba sa Kosmeta.

Procena ekstremista je da će najveći deo Srba, čak 80 odsto, odmah krenuti ka Srbiji. U periodu izvlačenja Srba, ekstremisti, kako navodi list, planiraju da izazovu incidente sa srpskim izbegličkim kolonama.

Kako piše ovaj dnevni list, plan je i da se isprovociraju srpske snage bezbednosti da reaguju u zaštiti srpskih konvoja, zbog čega bi se zatražila intervencija medjunarodnih snaga u zaštiti "ugroženog šiptarskog življa u Preševskoj dolini".

Radikalizaciju bezbednosnog stanja očekuju i medjunarodne snage, piše list i navodi da su se albanske terorističke grupe razmeštene duž granice s Makedonijom pregrupisale na tromedju Srbija - Kosmet - Makedonija, a teroristička paravojna formacija "Albanska nacionalna armija" intenzivirala je prebacivanje naoružanja i vojne opreme sa Kosmeta na prostor Sandžaka.

Prema pisanju "Novosti", na sastanku održanom u hotelu "Aleksandar palas" u Skoplju, Hašim Tači je od albanskih ekstremista u Makedoniji tražio da se pripreme dobrovoljci koji će biti, kada zatreba, upućeni na Kosovo, a od bivših komandanata ONA da pripreme dobrovoljce koji će biti pravovremeno ubačeni na sever Kosova.

(Tanjug)
 
eremita:

Kako piše ovaj dnevni list, plan je i da se isprovociraju srpske snage bezbednosti da reaguju u zaštiti srpskih konvoja, zbog čega bi se zatražila intervencija medjunarodnih snaga u zaštiti "ugroženog šiptarskog življa u Preševskoj dolini".

hm da, ovo ce se desiti, ali juce....
kao sto znamo kad su se pre koju godinicu isti ti sabani bunili, a mi im malo dali po pi*ci niko nam nista nije rekao...
tako ce biti i sad...ako bude sve tako....
 
Oximoron:
Kad neko kazhe da mu je pushka napeta retko misli da pokushava da odrzhi mir.Nismo mi dzedaji.
Nemoj da mi stavljash rechi u usta,niti da me vredjash jer ja nikog nisam uvredio.
Pitanja koja sam coveku postavio postavio sam da bih dokazao da pola ljudi koji se foliraju da bi pohrlili u rat nisu dorasli ratu.
I da,jesam mod(ne na politici,ali sam mod).Problem?

Неки богами јесу џедаји ;)
Да би осигурао мир, припреми се за рат.
Зато постоје све армије света. Наша војска, бар формално, није укинута. Дакле док нас Тадић обавести да је дошло и до те "реформе"...
А ако се то догоди неће бити НАТО и слање војске у разне авганистане.
 
Duh Sekire:
Неки богами јесу џедаји ;)
Да би осигурао мир, припреми се за рат.
Зато постоје све армије света. Наша војска, бар формално, није укинута. Дакле док нас Тадић обавести да је дошло и до те "реформе"...
А ако се то догоди неће бити НАТО и слање војске у разне авганистане.

Glupi Ameri! Da nisu vratili šiptare na Kosovo, Srbija bi mogla raspustiti vojsku...ovako, Malo Morgen, možda bude još jedan SILAN BOJ:)
 

Back
Top