Amerikanci goli dodeljuju Oskare

И у доба кад си ти то волео да гледаш, нпр. 1978, негде је седео неки чича који је за, на пример, Софију Лорен, рекао "Види како је ова избацила сисетине, као у јавној кући, и то вам је ваша Америка..." али си ти рекао "Чича не смарај".

Сада си ти тај провербијални чича.
Ne, pratio sam to površno osamdesetih do sada. Ne znaš ništa o meni i ne lupaj gluposti. Molim te nisam prozivao ničim i zaobiđi me.
 
Autorska
Retko ko tumači da je ovo delo bezbožnka gde se u umetnosti i dodeli oskara za najbolji kostim izlazi glumac voditelj potpuno go da dodeli nagradu za najbolji kostim.
Pa do skoro vojno najmoćnija zemlja na svetu gde je eknomski i dalje na prvom mestu jer štanca dolare kao ceo svet toalet papir.
Okrenuće ostatak sveta ovakvoj sili vrlo brzo potpuno leđa jer pored dementnog predsednika ima i ostalu vladajuću elitu koja je otkrila svoje pravo satanisičko lice sa dozvolom Izraelu na genocid.
Maske su pale,kostimi su pali,umetnost je pala i eto gledajte golotinju koja će na kraju i samoj americi doći glave.
Nesko, hajmo sada..udahni, izdahni...takoooo...sad sredi misli i pokusaj ponovo nam reci sta te muci!
 
Autorska
Retko ko tumači da je ovo delo bezbožnka gde se u umetnosti i dodeli oskara za najbolji kostim izlazi glumac voditelj potpuno go da dodeli nagradu za najbolji kostim.
Pa do skoro vojno najmoćnija zemlja na svetu gde je eknomski i dalje na prvom mestu jer štanca dolare kao ceo svet toalet papir.
Okrenuće ostatak sveta ovakvoj sili vrlo brzo potpuno leđa jer pored dementnog predsednika ima i ostalu vladajuću elitu koja je otkrila svoje pravo satanisičko lice sa dozvolom Izraelu na genocid.
Maske su pale,kostimi su pali,umetnost je pala i eto gledajte golotinju koja će na kraju i samoj americi doći glave.
Oni to jednom godišnje al zato mi i jutarnji program, informativni možemo gledati sa polugolim voditeljkama ....
 
Oni to jednom godišnje al zato mi i jutarnji program, informativni možemo gledati sa polugolim voditeljkama ....
hebe vas sns i oskar pa rasturaju i onda daj bar malo da sevne nesto da se narod ne oseti naguzenim dok ovi drpaju milijarde iz kredita i izdaju KiM, izvoze decu itd - o tome se radi draga moja, osim ako i sama nisi u sns, pa uzivas u razuzdanosti na jutarnjem programu
 

Back
Top