Amerikanci i moda

1707744955783.png

Pre par godina sam furao ovakve patike, to je bila perverzija kad se obuju uz sve je moglo da se nosi a ovi multimilioneri nose neke :dash: bas bih voleo opet da ih kupim ali se tesko nabavljaju kod nas.
 
Gledam sinoć Superbol.. najgledaniji događaj u USA .. finale Američkog Fudbala.. prikazuju ložu gde su glumci, pevači itd.. jbt obukli se ko klošari.. karta 100 000 dolara a ona došla u neku adidas trenerku, mene bi bilo sramota da je obučem..ova u neke raspale farmerice i majicu neku od 5 dolara
Živeo sam u Americi neko vreme i mogu vam reći da je prva stvar koju sam primetio da ljudi apsolutno nemaju ukusa što se oblačenja tiče. To mi je bilo pomalo čudno pošto ne postoji selo sa bar jednim tržnim centrom gde mogu da kupe pristojnu i lepu garderobu po najpovoljnijim cenama, međutim kad izađem na ulicu ono.. raspad sistema.. ja se kolko tolko doteram za izlazak i osećam se da se ne uklapam jbg..
Ne znam kako je sada al ranije im je bila fora da nose pantalone iloi farmerke spuštene do pola guzice.. raspitao sam se ..kao to je neki rep fazon, odakle znam..
uveče izlaze u dresovima.. devojke neke dukseve XXXXXXXL navuku.. katastrofa
pogledajte na šta liči ćerka Bena Afleka npr..

jbt ovde bi je strpali u ludnicu..

Pogledajte prilog 1497666

svaka čast našim ženama, devojkama, muškarcima koji su što se toga tiče 100 godina ispred njih
Amerika i Amerikanci su izvanredno šarolik i heterogen pojam. Ne možeš da generalizuješ.
Ako ćemo generalizovati onda možemo da kažemo da su sila broj jedan i da će sa Kinezima da oblikuju budućnost.
 
Meni je to ok skroz jer sam i sam ono lezeran i volim i ja Hip Hop, basket, skate-boarding i taj ulicni fazon i ceo zivot se oblacim tako, iskreno ne mogu sebe da zamislim da sad izadjem u grad u uzanoj svilenkastoj kosulji ili u sakou i lakiranim cipelama jer to onda prosto ne bi bio ja.

Inace svidja mi se to kod njih sto su neoptereceni i sto nemaju tu vrstu kompleksa da moraju posto-poto da se stapaju sa okolinom i kao sta ce neko da kaze i sto ne prate svi slepo neki trend ili norme koje je neko tamo nametnuo i ja to podrzavam skroz.
Inace to za njihove zvezde i bogatase je sasvim normalno da idu ko "klosari", to samo ovde ovi nasi skorojevici i seljaci koji su se na ovaj ili nacin napunili misle sad da moraju da nose samo Gucci,Versace i da voze mecku il Audi i sta ja znam i da kao izgledaju "skupo", "ozbiljno", formalno il ovdasnje seljancure koje cesce pumpaju usne nego sto peru zube ono stavljaju sminku i full se doteruju kad idu do prodavnice da kupe hleb ili pavlaku ili da prosetaju kuce oko zgrade.
 
ma veruj mi.. svud je isto
Ciganija bi najviše volela da je svuda isto jer bi to značilo da nije samo ona ciganija nego da je ciganija svuda.

Potrebno je da izlečite svoje komplekse i da shvatite da ste ciganija i da ste najniži i najgori. To što tamo u nekom Briselu živi i deluje neki pedofil to što tamo u Americi imaš 30 40 miliona gladnih to i dalje je ne znači da Amerika nije super sila i da to večno neće biti!
 

Back
Top