Amerikanci i moda

pop80

Veoma poznat
Poruka
11.328
Gledam sinoć Superbol.. najgledaniji događaj u USA .. finale Američkog Fudbala.. prikazuju ložu gde su glumci, pevači itd.. jbt obukli se ko klošari.. karta 100 000 dolara a ona došla u neku adidas trenerku, mene bi bilo sramota da je obučem..ova u neke raspale farmerice i majicu neku od 5 dolara
Živeo sam u Americi neko vreme i mogu vam reći da je prva stvar koju sam primetio da ljudi apsolutno nemaju ukusa što se oblačenja tiče. To mi je bilo pomalo čudno pošto ne postoji selo sa bar jednim tržnim centrom gde mogu da kupe pristojnu i lepu garderobu po najpovoljnijim cenama, međutim kad izađem na ulicu ono.. raspad sistema.. ja se kolko tolko doteram za izlazak i osećam se da se ne uklapam jbg..
Ne znam kako je sada al ranije im je bila fora da nose pantalone iloi farmerke spuštene do pola guzice.. raspitao sam se ..kao to je neki rep fazon, odakle znam..
uveče izlaze u dresovima.. devojke neke dukseve XXXXXXXL navuku.. katastrofa
pogledajte na šta liči ćerka Bena Afleka npr..

jbt ovde bi je strpali u ludnicu..

3813445_ben-aflek-profimedia0845499339_ff.jpg


svaka čast našim ženama, devojkama, muškarcima koji su što se toga tiče 100 godina ispred njih
 
sve te takozvane "zvezde" , pokupljeni su sa ulica americkih gradova, placeni od CIA da promovisu "slobodu" i "privatnost" pod maskom glumca, rokera, fudbalera.............................ocigledno, placeni su i previse (iako daleko od onih cifri koje u medijima citamo) jer nisu navikli na tolke pare i ne znaju kako da ih trose.
Onaj ko je rodjen i odrastao kao gospodin, gospodin ce i ostati.......sa ili bez para, dok ove CIA-promotere NWO nikakvi milioni ne mogu iscupati sa ulica Bruklina, Bronksa, Skid Roa................
 
Gledam sinoć Superbol.. najgledaniji događaj u USA .. finale Američkog Fudbala.. prikazuju ložu gde su glumci, pevači itd.. jbt obukli se ko klošari.. karta 100 000 dolara a ona došla u neku adidas trenerku, mene bi bilo sramota da je obučem..ova u neke raspale farmerice i majicu neku od 5 dolara
Živeo sam u Americi neko vreme i mogu vam reći da je prva stvar koju sam primetio da ljudi apsolutno nemaju ukusa što se oblačenja tiče. To mi je bilo pomalo čudno pošto ne postoji selo sa bar jednim tržnim centrom gde mogu da kupe pristojnu i lepu garderobu po najpovoljnijim cenama, međutim kad izađem na ulicu ono.. raspad sistema.. ja se kolko tolko doteram za izlazak i osećam se da se ne uklapam jbg..
Ne znam kako je sada al ranije im je bila fora da nose pantalone iloi farmerke spuštene do pola guzice.. raspitao sam se ..kao to je neki rep fazon, odakle znam..
uveče izlaze u dresovima.. devojke neke dukseve XXXXXXXL navuku.. katastrofa
pogledajte na šta liči ćerka Bena Afleka npr..

jbt ovde bi je strpali u ludnicu..

Pogledajte prilog 1497666

svaka čast našim ženama, devojkama, muškarcima koji su što se toga tiče 100 godina ispred njih
Al Ben propao, ova ga isusila od seksa :eek:
 

Back
Top