Amerika ili Rusija

Amerika ili Rusija???

  • Amerika

  • Rusija


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
on je rođen u Srbiji, školovao se u Srbiji...itd....da ti ne objašnjavam.......samo:
VELIKA SRBIJA!!! eto.....
Dragi Druze Gospodine Branko:Tesla je rodjen !856 Godine u tadasnjoj Austriji i imao je,kao sto rekoh,Austrijsko Drzavljanstvo.Razumes Druze Gospodine Branko.;)
Evo ti Karta pa vidi sam:
 

Prilozi

  • 1856_tesla.jpg
    1856_tesla.jpg
    42,4 KB · Pregleda: 8
haha. jel anketa neka šala, pa da si stavio bilo koju zemlju umesto rusije i na drugoj strani ameriku, ja bih opet glasao za tu drugu zemlju, nebitno koja je, a ne pa kad su rusija vs amerika....

samo, čak 25% ljudi je glasalo za ameriku i to u kontekstu pf politika, time je faktički podržalo američku politiku.... šokantno kakvih kreatura bez imalo samopoštovanja, kao komponentne kolektivne svesti, imamo ovde na forumu....
Ali Amerika je ono pravo,sve ostalo se topi sve je plastika.;)
 
Ja na ovoj mapi vidim nezavisnu Crnu Goru. Ojha.
A SRBIJA mnogo"VELIKA".(sad ce neko da mi kaze da je fotomontaza mape).
Ljudi ja sam cist Srbin(imam cisto Srpsko ime i prezime(koje se naravno zavrsava na IC)) ali nemojte da sami sebe Velicamo.Ko smo to mi?Nema ker za sta da nas ujede ami pa mi-to nam je i najveca greska sto se stalno k....mo.
Sta bi trebali da kazu Austrijanci(njihova je Istorija malo starija od nase).Koliko su nasih SRBA nasledile kuce i zemlju (takozvana kolonizacija:shock:) koje su Svabe sazidali(pa mi sad nemamo para ni da ih okrecimo),a da ne kazem Stari Rimljani koji su pre 2000 (pazi na brojke:PRE 2000 Godina)Godina imali Kanalizaciju a mi je jos danas nemamo(u nekim mestima).
 
Dragi Druze Gospodine Branko:Tesla je rodjen !856 Godine u tadasnjoj Austriji i imao je,kao sto rekoh,Austrijsko Drzavljanstvo.Razumes Druze Gospodine Branko.;)
Evo ti Karta pa vidi sam:

evo tebi karta, pa vidi sam,
koje su Srpske zemlje
Velika Srbija= sve srpske zemlje.......
a to što je imao austrijsko državljanstvo, to je samo formalnost....kao što bi sada bilo
hrvatsko........ali zna se da su to SRPSKE ZEMLJE
 

Prilozi

  • velika_srbija.jpg
    velika_srbija.jpg
    35,4 KB · Pregleda: 5
aaa,sad mi je jasno..vi gospodine imate Austrijsko drzavljanstvo,sto znaci da ste austrijanac koji iz hobija podjebava srbadiju..ostalo vam u navici od proslog veka..usput procitaj neku izjavu od Tesle gde se on izjasnjava kao austrougar..i ovde nema skola u Sumi..tamo su oni ajduci Ratko i ekipa..:rolleyes:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top