Америчке...

Naveo si sve same chinjenice...e sad shto ti UMISJLJASH...to nije ni malo naivno (po tebe)

Требало би бити кажњиво негирати геноцид над Србима око Сребренице. Твој Насер Орић ј поклао 3500 Срба у околним Српским селима око Сребренице, то не интересује хашког трибунала који је скроз игнорисао покољ који ј Насер правио између 1992-95.
 
Узмеш кредит, па ти банка пукне камате, постанеш роб...упозорења, хипотеке, одузимање, ово-оно, затезне камате...и на крају САМОУБИСТВО!:(

Samo ti slusaj svoje radikale. Pa cela svetska ekonomija pociva na PROTOKU KAPITALA, a kredit je samo jedna od stanica u obrtu novca. Ubija se onaj ko se zaduzuje, a ne radi, nego spizdia pare koje ne moze (ili nece) da zaradi i obrce. J6t, koliko mozete da vrtite iste fraze?
 
Samo ti slusaj svoje radikale. Pa cela svetska ekonomija pociva na PROTOKU KAPITALA, a kredit je samo jedna od stanica u obrtu novca. Ubija se onaj ko se zaduzuje, a ne radi, nego spizdia pare koje ne moze (ili nece) da zaradi i obrce. J6t, koliko mozete da vrtite iste fraze?

Ма дај мали мани ме тих глупих прича о слободи свега живога и мртвога!
 
nismo sila, ali sigurno mozhemo da im zagorchamo zhivot ako se okrenemo rujama i dobijemo podrshku od njih..a mislio sam da treba imati inicijativu sada u trenutku kada se stvari uslozhavaju..valjda smo mi jachi saveznici od shipaca..

Nismo jaci od Sipaca, oni su to dokazali. Zajebali su nas i bolje lobirali, placali i sloznije radili i oteli nam Kosovo uz podrsku svih. Sad pamet u glavu da se ne ponovi greska. Rusi nama nece pomoci ama bas nista u toj prici. I ako zelis nesto da prodas, uvek ces bolje proci ako trgujes sa zapadom, nego sa Rujama.
 
Nismo jaci od Sipaca, oni su to dokazali. Zajebali su nas i bolje lobirali, placali i sloznije radili i oteli nam Kosovo uz podrsku svih. Sad pamet u glavu da se ne ponovi greska. Rusi nama nece pomoci ama bas nista u toj prici. I ako zelis nesto da prodas, uvek ces bolje proci ako trgujes sa zapadom, nego sa Rujama.

Ми држимо северни део Косова!:think:
 
да наведи дефиницију, јел се одређује по броју жртава можда, или сваки човек у зависности од националности/вероисповести (муслимани су верска група, а не народ) има вредност свог живота па тако долазимо до следеће чињенице да је 800.000 Срба у Јасеновцу мањи злочин него 7.000 муслимана у Сребреници или пар стотина хиљда Јапанаца у Хирошими и Нагсакију. Занима ме јел геноцид 6.500 Срба у Сарајеву? Јел се бре икад десио геноцид над Србима?

Hocesh definiciju????? :dash:
Mozesh da to nazovesh kako hocesh


а ова реченица говори о теби више него што си желела да кажеш, значи геноцид можеш назвати како год хоћеш, и за геноцид можеш прогласити шта год хоћеш све док то задовољава личне интересе неке скупине или поједница......само ме занима на шта си алергична, по мојој дијагноти на белу или сиву мождану масу, остаје да се оде код специјалисте на стручније анализе!!!!

Ashta si hteo da kazesh "bistri" ako nije genocid onda je podvig?

Nishta bitno ne menja, to, shto po tebi,nije dovoljan broj zrtava da bi se nazvalo genocidom
TO JE ZLOCHIN i to je neosporeno!



ps."alergicna" sam na budale,zlochince i one koji ih podrzavaju!
 
Требало би бити кажњиво негирати геноцид над Србима око Сребренице. Твој Насер Орић ј поклао 3500 Срба у околним Српским селима око Сребренице, то не интересује хашког трибунала који је скроз игнорисао покољ који ј Насер правио између 1992-95.

Tebi nije dobro :roll:
Vidim, mnogo bolje bi se slozio sa nekim kome je Naser Oric heroj. Iz iste ste priche.
Ja najdublji prezir imam prema toj bagri...Mladicu, Karadzicu, Arkanu,Oricu, Gotovini......ne razlikujem ih ni po chemu!
 
Ashta si hteo da kazesh "bistri" ako nije genocid onda je podvig?

Nishta bitno ne menja, to, shto po tebi,nije dovoljan broj zrtava da bi se nazvalo genocidom
TO JE ZLOCHIN i to je neosporeno!



ps."alergicna" sam na budale,zlochince i one koji ih podrzavaju!

ја сам те нешто питао, али ти се и даље губиш, наведи дефиницију геноцида, по чему се одређује, немој извртати тезе и реци лепо јел е икад десио геноцид над Србима
 
Није баш, али ви би им и то поклонули? ;)
:thumbdown::whistling:

A da li ti uopste imas bilo kakvu predstavu sta si pisao i sta pises? Ajde kad se otreznis, procitaj, pa se vrati na forum :confused: Mi? PoklonUli? Za tvoju informaciju, ja sam za to da se lobiranjem uzme velika odsteta za otetu teritoriju, ali to je vec politika i ekonomija o kojoj si ti dosta naucio u kafani, tako da to vec znas :otkacio:
 
Pa to je manje od 1% Kosova. Sta imas od toga kad su ti Sipci oteli 99%. Jel ti je to uteha. Onda blago tebi...

Nema svrhe, Dalibore... Sposobnost mnogih ljudi u Srbiji da uoče realnost je svedena na minimum.
Ne mogu da kažem da ih krivim, jer im svakodnevno serviraju jedine informacije koje oni mogu da razumeju, kako bi kontrolisali njihov mozak.
Jedino što prosečan Srbin može da razume jeste da je nad nama učinjena nepravda i da moramo da se protiv nje borimo, da lopove moramo da pohapsimo, da korupciju moramo da istrebimo, da Kosmet moramo da sačuvamo, jer je srce Srbije!, (druga strana) da ne smemo da se vratimo u 90-te, da ćemo ići u EU sa Kosovom, da ne smemo dozvoliti izolaciju...

Sve su ovo informacije koje najlakše dopiru do mozga prosečnog Srbina. Zato ih on i olako prihvata. Ali, to ništa nije čudno, čitave analize su posvećene psihologiji mase i odnosu manipulatora i mase... i one govore da je to, nažalost, sasvim normalna pojava.

Kad bi ljudi zaista bili u stanju da samostalno utvrde šta treba činiti sa Srbijom, bilo bi neizmerno lakše. Međutim, za to je potrebno, najpre, poći od činjenice da SVI do poslednjeg LAŽU, a onda samostalno, što zahteva malo analiziranja i razmišljanja, doći do realnosti.

Realnost do koje sam ja došao je, a drago mi je kad vidim da su i drugi - moramo se odreći Kosova i Metohije, jer, u suprotnom, mira na ovim prostorima još dugo neće biti i moramo ući u EU, jer je to jedina izgledna šansa za ekonomiju Srbije. Sve ostalo je bez izgleda, bez jasnog cilja...

Ne mora meni Tadić da kaže to i to da bih ja shvatio, mogu i sam to da proverim. Isto važi za sve ostale političare...
 
Tebi nije dobro :roll:
Vidim, mnogo bolje bi se slozio sa nekim kome je Naser Oric heroj. Iz iste ste priche.
Ja najdublji prezir imam prema toj bagri...Mladicu, Karadzicu, Arkanu,Oricu, Gotovini......ne razlikujem ih ni po chemu!

Твој је Насер Орић, иста си као он, Насер је итекако поштован од запада, такођер су твоји Изетбеговић, Силајџић, Месић, има их на тоне.
 
Ashta si hteo da kazesh "bistri" ako nije genocid onda je podvig?

Nishta bitno ne menja, to, shto po tebi,nije dovoljan broj zrtava da bi se nazvalo genocidom
TO JE ZLOCHIN i to je neosporeno!



ps."alergicna" sam na budale,zlochince i one koji ih podrzavaju!

Ти подржаваш највеће звери. Твој хашки трибунал је пустио на слободу Месића, Насера, Харадинаја, Тачија и неће да прихвати Српске сведоке који су гледали кад су твоји хероји силовали и клали.
 
Nema svrhe, Dalibore... Sposobnost mnogih ljudi u Srbiji da uoče realnost je svedena na minimum.
Ne mogu da kažem da ih krivim, jer im svakodnevno serviraju jedine informacije koje oni mogu da razumeju, kako bi kontrolisali njihov mozak.
Jedino što prosečan Srbin može da razume jeste da je nad nama učinjena nepravda i da moramo da se protiv nje borimo, da lopove moramo da pohapsimo, da korupciju moramo da istrebimo, da Kosmet moramo da sačuvamo, jer je srce Srbije!, (druga strana) da ne smemo da se vratimo u 90-te, da ćemo ići u EU sa Kosovom, da ne smemo dozvoliti izolaciju...

Sve su ovo informacije koje najlakše dopiru do mozga prosečnog Srbina. Zato ih on i olako prihvata. Ali, to ništa nije čudno, čitave analize su posvećene psihologiji mase i odnosu manipulatora i mase... i one govore da je to, nažalost, sasvim normalna pojava.

Kad bi ljudi zaista bili u stanju da samostalno utvrde šta treba činiti sa Srbijom, bilo bi neizmerno lakše. Međutim, za to je potrebno, najpre, poći od činjenice da SVI do poslednjeg LAŽU, a onda samostalno, što zahteva malo analiziranja i razmišljanja, doći do realnosti.

Realnost do koje sam ja došao je, a drago mi je kad vidim da su i drugi - moramo se odreći Kosova i Metohije, jer, u suprotnom, mira na ovim prostorima još dugo neće biti i moramo ući u EU, jer je to jedina izgledna šansa za ekonomiju Srbije. Sve ostalo je bez izgleda, bez jasnog cilja...

Ne mora meni Tadić da kaže to i to da bih ja shvatio, mogu i sam to da proverim. Isto važi za sve ostale političare...

Znam druze, znam, ali kad sam vec ovde na forumu, nekako osecam potrebu da preklopim budalastine. Mada je to gubljenje vremena, znam, ali nekako mi je glupo da ostavim post nekoga plitkoga kao poslednji. Stvar obrazovanja i inteligencije, jednostavno nije to taj nivo. Nazalost i oni cine glasacko telo, j6g, pa bar nek se nerviraju.

Koliko vidim, ima ovde pametnih ljudi koji znaju sta nam valja ciniti, ali je zaista tuzno sto recimo ne mozemo ovde povesti normalnu raspravu o relnom zivotu i politici danas. Uvek dodju 'pljuvaci' i onda upadnemo u to preklapanje. Ali i oni su realnost :(
 
Realnost do koje sam ja došao je, a drago mi je kad vidim da su i drugi - moramo se odreći Kosova i Metohije, jer, u suprotnom, mira na ovim prostorima još dugo neće biti i moramo ući u EU, jer je to jedina izgledna šansa za ekonomiju Srbije. Sve ostalo je bez izgleda, bez jasnog cilja...

Ne mora meni Tadić da kaže to i to da bih ja shvatio, mogu i sam to da proverim. Isto važi za sve ostale političare
...

Epa ako ti je to cilj, Sabane, onda svaka ti cast!
 
Cek bre Karpos, jesi li ti patriota (normalan covek koji voli svoju zemlju) ili patriJota (zatucani neobrazovani neradnicki kafanski glupan koji se lozi na seselja i ratovanje)

Или је демократа- затуцани, глупи, нераднички, лоповски шљам, који верује у приче о ЕУ? :think:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Realnost do koje sam ja došao je, a drago mi je kad vidim da su i drugi - moramo se odreći Kosova i Metohije, jer, u suprotnom, mira na ovim prostorima još dugo neće biti i moramo ući u EU, jer je to jedina izgledna šansa za ekonomiju Srbije. Sve ostalo je bez izgleda, bez jasnog cilja...

Срби се никада неће одрећи Косова. Званично. Иако је оно изгубљено 99-те. А за то да мира бити неће док се не реши статус Косова си у праву, а најбољи и по Србе у принципу најбезболнији начин би био подела Косова.
 

Back
Top