American Football

U derbiju 3. kola Lige Srbije u Americkom fudbalu ekipa Vukova iz Beograda je pobedila Legionare iz Sremske Mitrovice rezultatom 40:14. Utakmica je bila neizvesna samo tokom prve cetvrtine dok je ekipa Legionara imala vodjstvo (7:6 i 14:12). Od druge cetvrtine pa sve do kraja utakmice odbrana Vukova je pokazala zasto je najbolja u zemlji i potpuno zaustavila sve napade Legionara. Za to vreme napad je mirno i stalozeno osvajao teren i postigao jos 4 touchdown-a i time zaokruzio sjajnu igru Vukova i ubedljivu pobedu.
 
U trecem kolu Lige Srbije postignuti su sledeci rezultati:

Kragujevac Wild Boars - Pancevo Panthers 34:6
Vukovi Beograd - Sirmium Legionaries 40:14


Tabela posle treceg kola

1. Vukovi ....................3 0 100:28
2. Kragujevac Wild Boars......2 0 64:12
3. Sirmium Legionaries........1 1 20:46
4. Nis Steeds.................0 2 6:52
5. Pancevo Panthers...........0 3 26:85
 
EJ LEGIJO STA PRICAS MI SMO,KAO, BILI KOMPLETNI.URAZUMI SE DA SMO JACI I ZA VISE OD TIH 26 POENA.A DACE BOG PA CEMO SE NACI U FINALU.ZNAJ DA SA VUKOVIMA NEMA ZAJEBANCIJE I DA CEMO SVAKOG POSLATI KUCI TAKO DA U BG NECE VISE DOLAZITI NI KAO TURISTA A KAMOLI DA IGRA SA NAMA. ZAPAMTI SAMO VUKOVI. 8)
 
Brate Vuce, pusti to prepucavanje po Forumu. Mi cemo kao i uvek na terenu pokazati ko je najbolji..

Legionar, i nama je Tasa igrao povredjen pa sta da se radi :) Ofanzivna linija je skrpljena nekako...maltene bez 3 zajednicka treninga...
 
Ovim putem pozivam sve one koji zele da treniraju americki fudbal da dodju na pripreme Vukova.
Treninzi su sredom, subotom i nedeljom, u terminu od 17:30h, kod Nebojsine kule na Kalemegdanu.

Dobrodosli u copor!
 
Posle duze pauze, ponovo pocinje Liga Srbije u AF.
Ovog vikenda se igraju 2 utakmice.

U subotu 4.09. u Sremskoj Mitrovici se igra derbi izmedju Legionara iz Sremske Mitrovica i Kragujevac Wild Boars-a. Utakmica se igra na terenu FK Radnicki, sa pocetkom u 15:30. Ulaz se placa 50din.

U nedelju 5.09. u Pancevu se igra drugi derbi kola koji ce odlucivati o cetvrtom uceniku play-off-a. Sastaju se ekipe Pancevo Panthers-a i Nis Steeds-a. Utakmica se igra na terenu pored Hale Sportova i takodje pocinje u 15:30.
 
U derbiju 4 kola Lige Srbije u Americkom fudbalu, danas je u Sremskoj Mitrovici odigrana izuzetno zanimljiva utakmica izmedju domacih Legionara i Wild Boars-a iz Kragujevca. Posle velike borbe i preokreta, Kragujevac je pobedio sa 14:12.
Wild Boarsi su silovito poceli i poveli sa 12:0. Legionari su potom smanjili na 12:6, ali su Kragujevcani postigli safety i povisili na 14:6. Legionari su se vratili u igru nakon jos jednog touchdowna i smanjili su na 14:12. Ali nisu uspeli da postigli pretvaranje i Kragujevac je uspeo da zadrzi vodjstvo do kraja utakmice.

Ovo je bila dobra uvertira pred veliki derbi celog prvenstva i duel jedine dve neporazene ekipe u ovoj sezoni izmedju Vukova iz Beograd i Kragujevac Wild Boarsa koji ce se igrati sledece subote u Beogradu
 
U poslednjoj utakmici cetvrtog kola ekipa Pancevo Panthers-a je kao domacin pobedila ekipu Nis Steeds-a sa 20:13.
Ovom pobedom ekipa Pantersa je skoro osigurala mesto u playoff-u koji pocinje prvog vikenda u oktobru.

1. Vukovi Beograd.............3 0 100:28
2. Kragujevac Wild Boars......3 0 78:24
3. Sirmium Legionaries........1 2 32:60
4. Pancevo Panthers...........1 3 46:98
5. Nis Steeds.................0 3 19:72
 
Pa gde ste ljubitelji AF-a???
Šta kažete za novu sezonu NFL i Steelers-e???


p.s.Post sa korisničkim imenom Legionar#54 nije moj,a onaj ko ga je napisao neka ga d**a!!!


LEGIONAR #54!!!
 
Steelersi su imali i poslednje 3 godine priblizno slican tim(po igracima),ali mislim da ih je Bil Kauer sada uigrao i napravio kao tim.Da li je kljucno mesto kvoterbeka bila ta ta veza da se napravi tim videcemo,neki bi rekli da je pocetnicka sreca sto im Retlisberger igra tako,ali ipak decko ima 12-0 kao starter sto nije slucajnost.U timu Pitsburga ima i mnogo iskusnijih igraca koji su izgleda prihvatili novog lidera,ali opet kazem vreme ce pokazati da li su stvarno celicni.Tek sad im slede utakmice koje imaju vrednost mislim plej of.
Pozdrav svim ljubiteljima NFL-a
 
Tesko da ce NE da ispadne tako lako dok ne efekti globalnog otopljavanja ne postanu drasticniji :? i dok im je Vinatijerija. :lol:

Nego pade mi jedno pitanje na pamet, a vezano za Filadelfiju. Dakle, da li je ikada super bowl osvojio tim koji je za glavnog kvoterbeka imao crnca :?:
 

Back
Top