American Football

Legionar:
Definitivno utakmice CB-ova Ricky Manning-a i Ty Law-a!!!Fenomenalne presečene lopte nad indisponiranim i povredjenim Manningom i McNabb-om!!
Carolina je autsajder,ali i New England je bio protiv Sent Louis Rams-a,pa su osvojili Super Bowl...da ne bude da autsajder i ove godine osvoji SB!!!
Mada,očigledan faul na McNabb-u koji je možda odlučio utakmicu..ali to je American Football!!

не можда него сигурно. јесте да сам навијао за каролину, али оно је био очигледан фаул. судије тако некад умеју лепо да свирају нешто непостојеће и оштете екипу, али оно би и ћорав видео да је прекршај!
али шта ћеш...живот иде даље, McNabb иде у болницу, а carolina иде у super bowl! :D
 
Ko je pratio www.nfl-yu.info pre početka sezone mogao je videti predvidjenja u vidu Panthers-a od strane dopisnika iz Caroline...i bio je čovek u pravu!!
Nego mene zanima,ako ste upoznati,šta mislite o našoj ligi AF-a???Uzmite u obzir da postoje već 10-ak registrovanih klubova koje će se do 31.01.2004. najverovatnije prijaviti za ligu.A prijave se podnose Savezu Američkog Fudbala Srbije(SAFS),tako da ćemo posle marta najverovatnije imati prvu ligu AF u SCG!!!
Bez opreme,ali ovo je Srbija!!!
 
Legionar:
Ko je pratio www.nfl-yu.info pre početka sezone mogao je videti predvidjenja u vidu Panthers-a od strane dopisnika iz Caroline...i bio je čovek u pravu!!
Nego mene zanima,ako ste upoznati,šta mislite o našoj ligi AF-a???Uzmite u obzir da postoje već 10-ak registrovanih klubova koje će se do 31.01.2004. najverovatnije prijaviti za ligu.A prijave se podnose Savezu Američkog Fudbala Srbije(SAFS),tako da ćemo posle marta najverovatnije imati prvu ligu AF u SCG!!!
Bez opreme,ali ovo je Srbija!!!

па све то звучи много лепо и има доста људи који су заинтересовани...али постоји један мали проблем - кинта.
колико сам до сад успео да провалим ви митровчани сте најбоље организовани. али ОК, кад се нађу спонзори све ће ићи много лакше.
само џабе та лига ако све прође без подршке медија...а надам се да ће 3К ипак подржати све ово... :D
 
фигхтер:
па све то звучи много лепо и има доста људи који су заинтересовани...али постоји један мали проблем - кинта.
колико сам до сад успео да провалим ви митровчани сте најбоље организовани. али ОК, кад се нађу спонзори све ће ићи много лакше.
само џабе та лига ако све прође без подршке медија...а надам се да ће 3К ипак подржати све ово... :D

Slazem se sa tobom, da ima dosta zainteresovanih ljudi za ovaj sport!Svakim danom ih je sve vise i vise. Naravno najvecu zaslugu snosi 3K-RTS koji je poceo experimentalno da prenosi NFL, koji je sada zastitni znak sporta na 3K!

Ne bih se slozio sa tobom da su mitrovcani najbolje organizovani! PRvi su mozda poceli da igraju NFL kod nas, ali su VUKOVI iz Beograda! To je prvi registrovani klub americkog fudbala kod nas! Mislim da su oni za sada najbolje organizovani, sto naravno jos veci podstrek mitrovcanima da i oni krenu u ofanzivu!
Za koju godinu, mozda ovaj sport kod nas postane "malo" ozbiljniji, i profesionalniji!
 
logo_m.jpg

добар вам је сајт, нема шта... :wink:
http://www.pantherspa.cjb.net а наш мора да буде у "пантерској" боји 8)

baner.jpg
 
Vidim ja da ima ovde i stalnih poseta raddarovog foruma,ali dobro...
Fighter,jesi bio na tekmi Vukova u SM?
Primer organizacije tekme i kluba,dakle o organizaciji toliko!!!
Nego,šta stvarno mislite o ligi...novac nije problem jer novca nema!!!
 
нисам био на тој текми...али надам се да ћемо се срести у нашој будућој "конференцији" :D
"ако су лагали мене и ја лажем вас" ето такви су моји извори..а ваљда ћу се ускоро уверити и сам како та организација текми у нашој лиги заиста изгледа.
 
dexterp:
Pozdrav Ramaziju!!!
Jeli Fighter a u kom ti klubu igras?

Pazi sad kad mi odgovori da igra kod mene ima da padne bruka!

dexterp...
Mala greška,Legionar na ovom forumu je Brian Urlacher sa raddarovog,ali nema veze preneću Ramaziju pozdrave!!!
Pozdrav tebi i tvojim "Panther"-ima...možda osvojite i SB...
:D :D :D :D :D :D
 
dexterp:
Pozdrav Ramaziju!!!
Jeli Fighter a u kom ti klubu igras?

Pazi sad kad mi odgovori da igra kod mene ima da padne bruka!


ма декстеру бре, то сам ја сатаниста! :D
не долазим на тренинг јер ми је колено отишло у аут, али пошто још увек не могу да тренирам доћићу за следећи викенд мало да вас обиђем...
 
Legionar:
U nedelju SB,a pre njega mali intervju Ramazija,tačnije oko 23:50!!
Pogledajte Ramazija pa SB!!!

Prenos utakmice pocinje oko 00.25. Sto se same utakmice tice, mislim da ce poceti nesto kasnije, posto uvek pre utakmice ima ceo cirkus, od navijacica, orkestara, koncerata... U svakom slucaju, ko radi u ponedeljak, nece biti bas za posao :twisted: !
 
Kuguar:
Legionar:
U nedelju SB,a pre njega mali intervju Ramazija,tačnije oko 23:50!!
Pogledajte Ramazija pa SB!!!

Prenos utakmice pocinje oko 00.25. Sto se same utakmice tice, mislim da ce poceti nesto kasnije, posto uvek pre utakmice ima ceo cirkus, od navijacica, orkestara, koncerata... U svakom slucaju, ko radi u ponedeljak, nece biti bas za posao :twisted: !

He he he ja radim nocas (nedelja na ponedeljak) znaci dve muve jednim udarcem 8)
 
Bre ljudi pojma nemate!
Kakav bre crni americki fudbal?
Kakav bre crni Super Bowl?
Prava stvar je Lingerie Bowl :wink: :wink: :wink:

Za ne upucene (tj za one koji nisu gledali DSF) radi se o varijanti americkog fudbala koju igraju manekenke u donjem vesu. Da stvari budu bolje ne radi se Flag fudbalu vec curice imaju hokejaske kacige i stitnike za ramena kolena i laktove igra se na travi i bogami desava se i da ih iznesu sa terena (takvu tucu sigurno neceti videti izmedju Patriota i Pantera :wink: ), mada najinteresantniji su obaranje hvatanjem za dres i kadar od pozadi pri snap-u mislim taj pogled na liniju skrimidza :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dajte da mi popularisemo taj sport a ne one tipove koji igraju u helankama :wink:
 
Eto ti ga na!!!
Opet oni buzdovani of Patsa pobedise nesto bez veze, sto se kaze na guzove. Mislim, nije nezasluzeno, ali mnogo mi je zao Delhomme-a, nije zasluzio da posle onakvih inspirativnih momenata onako izgubi.
Dace Bog da sledece godine gledamo Ficu Filipovica u play-off-u, pa da ne bude nedoumice za koga cemo navijati.
 
Dobro SB je prosao tako kako je prosao...
Nego,ajde stvarno da pricamo o ovoj nasoj ligi koja bi trebala poceti u aprilu...
Sta mislite o dve konferencije-geografski resene i podeljene??
 
Legionar:
Dobro SB je prosao tako kako je prosao...
Nego,ajde stvarno da pricamo o ovoj nasoj ligi koja bi trebala poceti u aprilu...
Sta mislite o dve konferencije-geografski resene i podeljene??

по мени је то за сад најбоље решење... :D ипак да узмемо у обзир целу ситуацију, зар не?
 

Back
Top