Ambasada - ex ''Politikin'' zabavnik

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
-dreamcatcher-:
Захваљујем на предусретљивости и гостопримству,видим да сам дошао на право место!

Kako ste koliko vidim novi u ovoj sredini,bez predrasuda da je u pitanju diplomatska igra neprijateljskih nam sedišta u kojima caruju gamadi,ja vam želim dobrodošlicu.
Hm,da znate postoji samo još jedna mala sitnica....članarina u diplomatskom klubu.
 
K A B I N E T
Ambasadora

U K A Z

Kojim se na mesto oponumocenog i
specijalnog izaslanika Ambasadora
za specijalne poslove postavlja

dreamcatcher

Za sve svoje aktivnosti isti je
oodgovoran licno i samo licno
sam sebi.Za njegovi licnu i
svaku drugu bezbednost
zaduzen je Sec of DITA.

Licni Sekretar(ka)ica
Ambasadora
 
Захваљујем на указаном поверењу!
Послове ћу обављати одговорно,како ми савест налаже.Видим да је тренутно ванредно стање,потрудићу се да попуним празан простор које је привремено настао,убеђен сам да ће се ускоро вратити прва постава,јачи него икада,питање је тренутка!
 
-dreamcatcher-:
Захваљујем на указаном поверењу!
Послове ћу обављати одговорно,како ми савест налаже.Видим да је тренутно ванредно стање,потрудићу се да попуним празан простор које је привремено настао,убеђен сам да ће се ускоро вратити прва постава,јачи него икада,питање је тренутка!

Dobro došli...
Vidim,muzika vas interesuje.
 
-dreamcatcher-:
Музика и хорор,верујем да ће се на форуму видети обе стране!

Знаш шта, "мали"...не м'ре то тако, бре. Ниси се ни "задудио" к'о свет, а већ си постао дипломата.

А сад, озбиљно. Може ли ико да ми одгонетне следећу, за мене, мистерију. Наиме, видим само неке аватаре (елвин,вексла,уроспо...) а не видим (банши, Л.1, ИРА, дримкечер...).

Такође, не видим ни слике (фотографије), када испишем смајлије - не видим их. Ресетовао сам "се" и опет иста прича. Уроспо је покушао да помогне, али сви параметри су ми ОК. Да ли постајем параноичан? ('ебо те, видим и Смаријуса чак!)
 
Arhangel NS:
Знаш шта, "мали"...не м'ре то тако, бре. Ниси се ни "задудио" к'о свет, а већ си постао дипломата.

А сад, озбиљно. Може ли ико да ми одгонетне следећу, за мене, мистерију. Наиме, видим само неке аватаре (елвин,вексла,уроспо...) а не видим (банши, Л.1, ИРА, дримкечер...).

Такође, не видим ни слике (фотографије), када испишем смајлије - не видим их. Ресетовао сам "се" и опет иста прича. Уроспо је покушао да помогне, али сви параметри су ми ОК. Да ли постајем параноичан? ('ебо те, видим и Смаријуса чак!)
prosledicu vasu primedbu do A1 da vas postavi za informatickog nadzornika :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top