Alo, alo!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uzimaš li sebe za ozbiljno?
Retoričko pitanje.
Ljude ni u realnom životu ne možeš da uzmeš za ozbiljno,najčešće.
Vidi, ne ide to tako. Ovo je forum, nije radno mesto. Ne zelim da uzimam ni sebe ni druge preterano za ozbiljno, jer ovo treba da bude pre svega zabava brate! Za ba va! Nismo dosli da se zenimo. A i da jesmo opet bi mi na prvu loptu bila zabava u prvom planu. Sta bi mi trebao neuzbudljiv, preozbiljan smor od zene sa kojom ne mozes da se nasmejes i opustis? P to je lose brate? To je kao glavu na panj da si stavio.
U krajnjem slucaju, zamisli Darte da ozenis odavde forumasicu sa kojom si osnovu te veze zapoceo sa:
https://voca.ro/1W0ORCu4JnkK

Vidi, ne ide to tako. Ovo je forum, nije radno mesto. Ne zelim da uzimam ni sebe ni druge preterano za ozbiljno, jer ovo treba da bude pre svega zabava brate! Za ba va! Nismo dosli da se zenimo. A i da jesmo opet bi mi na prvu loptu bila zabava u prvom planu. Sta bi mi trebao neuzbudljiv, preozbiljan smor od zene sa kojom ne mozes da se nasmejes i opustis? P to je lose brate? To je kao glavu na panj da si stavio.
U krajnjem slucaju, zamisli Darte da ozenis odavde forumasicu sa kojom si osnovu te veze zapoceo sa:
https://voca.ro/1W0ORCu4JnkK
Čemu služi forum?
Šta je forum?

Za zabavu i razgovor. Ljis pogotovu.
Sta si mislio cemu sluzi?
Da ce na politici doci do kosovskog resenja?
Da pogledamo to ovako.
Evo recimo.
U ovom trenutku u krugu od 5km oko tebe ima barem tri devojke sa neželjenom vanbračnom trudnoćom.
I one su sebi u problemu.
Jedna od njih dođe na ovaj forum i otvori temu Trudna sam šta da radim.
Bla bla.
I onda je dočekaju spam debilana i glupost.
Da stvar bude još gora.
Druge dve sutra guglaju i naiđu na temu u nadi da će pročitati nešto pametno naiđu na spam debilanu i glupost.

Da pogledamo to ovako.
Evo recimo.
U ovom trenutku u krugu od 5km oko tebe ima barem tri devojke sa neželjenom vanbračnom trudnoćom.
Bla bla.
Da stvar bude još gora.
Druge dve sutra guglaju i naiđu na temu u nadi da će pročitati nešto pametno naiđu na spam debilanu i glupost.
Ako kazem da je forum zezanje, ne znaci da nema izuzetaka. A ako ona iskljucivo trazi savete za trudnocu po forumima, ona je debilana.

Da pogledamo to ovako.
Evo recimo.
Bla bla.
Da stvar bude još gora.
o kakvim to devojkama ti

Darte, ako pogledas moj profil, videces da najvise visim na ljisu. Upravo iz razloga zezanja. To je moj fazon. Ne teram ja druge ljude na to. Ako neko hoce da prica o dip rilejshnship, teme ala: "sta da radim, nisam mu se javljala na viber mesec dana, pa prestao da zove" i td ja ne zalazim tu. Ok bacim po nekad neku provokaciju, da...

Pa ne znam sta si milsio? Koja budala trazi savete za nezeljnu trudnocu po forumima i to pogotovu na pdf-u ljubav i seks?
Primer.
Prvi mi je pao na pamet.Gledam u svoju trudnu ženu i pijem kafu.
Može bilo šta.
Pukla mi kožica na penisu.
Eto.Može.To.
Bilo šta.
Sem na Zdravlju sve ostale teme i pdfovi su đubre izuzev Zabave koja i služi tome o čemu govoriš

Primer.
Prvi mi je pao na pamet.Gledam u svoju trudnu ženu i pijem kafu.
Može bilo šta.
Pukla mi kožica na penisu.
Eto.Može.To.
Bilo šta.
Sem na Zdravlju sve ostale teme i pdfovi su đubre izuzev Zabave koja i služi tome o čemu govoriš
Pa imao si temu s tim pucanjem kite. DObio je odgovore. Vecina ga je cak dobro savetovala, ala: Idi kod le- ka- ra.

Ja sam se jednom lepo opametio oko gugla i medicinakih saveta. Probudio se i noga mi trni, ne osecam je. Dja koji k, guglaj, tamo odmah: gotovo, seku ti nogu, lezi na krevet, podigni je u vis, jel i dalje trne? To je predznak, srcka! ... Devojka ulazi, gleda me i krsti se, da bih na kraju video da mi je pomodrelo na stopalu i skapiram da sam drzao stipalo zaglavljeno ispod stranice za noge. I to mi se lepo ocrtao ukras.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back