Aleksej Navaljni preminuo u zatvoru

Ko stoji iza smrti Navaljnog?


  • Ukupno glasova
    49
Dugin je staljinista.
Дугин је традиционалиста и руски патриота. Он говори о патриотском руском карактеру совјетске ере.
То је нешто што ти не можеш да схватиш.
Staljin je simbol masovnih ubistava.
Симбол Победе над фашизмом, за Русе.
За вас, прозападњаке, свакако да је он симбол свега лошег, али за Русе он је симбол победе.
 
  • Haha
Reactions: PA8
oni koji su preziveli njegovu torturu ga mozda postuju
Да. Отац Димитрије Дудко на пример. Руси су много другачији склоп људи од западних рационалиста и оних који све гледају индивидуалистички, Русима је народна/духовна/државна заједница изнад личних интереса.
 
  • Haha
Reactions: PA8
Да. Отац Димитрије Дудко на пример. Руси су много другачији склоп људи од западних рационалиста и оних који све гледају индивидуалистички, Русима је народна/духовна/државна заједница изнад личних интереса.
zato se i masovno iseljavaju na zapad i u ameriku
 
  • Podržavam
Reactions: PA8
Дугин је традиционалиста и руски патриота. Он говори о патриотском руском карактеру совјетске ере.
То је нешто што ти не можеш да схватиш.
Dugin je staljinista.
Симбол Победе над фашизмом, за Русе.
За вас, прозападњаке, свакако да је он симбол свега лошег, али за Русе он је симбол победе.
Staljin je simbol masovnih ubistava za sve Ruse koji imaju zdrav razum.
 
Да. Отац Димитрије Дудко на пример. Руси су много другачији склоп људи од западних рационалиста и оних који све гледају индивидуалистички, Русима је народна/духовна/државна заједница изнад личних интереса.
Dule, potrazi negde ako mozes kako su se radovali gradjani Moskve kada je prvi Mekdonalds dosao u Moskvu :mrgreen:

Ja se u zivotu nisam toliko radovao na nesto sa zapada, iskreno, jedino ako bi mi neko poklonio karte da idem da gledam Buffalo Bilse uzivo :mrgreen:

O nocnom zivotu po moskovskim i sanktpetersburskim klubovima necemo sad ovde...Sve go 'antiindividualizam' po tim klubovima :mrgreen:
 
  • Podržavam
Reactions: PA8
Nema potrebe da odgovorim na to pitanje jer je očigledno da je Dugin staljinista.
Има потребе, да би знали о чему причамо. Јер ако ниси ништа читао од њега, ниси меродаван да причаш о његовим ставовима и идеологији.
Дакле, коју си књигу од Дугина прочитао?
 
  • Haha
Reactions: PA8
Dule, potrazi negde ako mozes kako su se radovali gradjani Moskve kada je prvi Mekdonalds dosao u Moskvu :mrgreen:

Ja se u zivotu nisam toliko radovao na nesto sa zapada, iskreno, jedino ako bi mi neko poklonio karte da idem da gledam Buffalo Bilse uzivo :mrgreen:

O nocnom zivotu po moskovskim i sanktpetersburskim klubovima necemo sad ovde...Sve go 'antiindividualizam' po tim klubovima :mrgreen:
Русија није Саудијска Арабија и Руси нису некакви сад нзм какво затуцани људи који ништа не прихватају са стране.

Али, држе до свог идентитета, културе и националне свести. То је оно што треба да схватиш.
 
Има потребе, да би знали о чему причамо. Јер ако ниси ништа читао од њега, ниси меродаван да причаш о његовим ставовима и идеологији.
Дакле, коју си књигу од Дугина прочитао?
Dugin je rekao:
мы за Сталина и за Советский Союз
 

Back
Top