Александар Вучић и море

Screenshot_20220618-080121_Twitter.jpg
 
Rimski carevi su isli u terme.
Osoljavanje u fekalijama je za slepadiju.
Išli su u Ancio koji je rimsko more i letnja rezidencija gde su Kaligula i Neron rodjeni u letnjem dvoru julijevske dinastije , Ciceron je isto tamo imao vilu , kao i najbogatiji članovi Senata , ili na Kapri gde i dan danas ima Tiberijeva vila u kojoj je proveo dobar deo života .Naravno u tim vilama su imali i terme tako da jedno drugo ne isključuje .
 
Ишли су на балтичко , на црно море, нису ишли на Запад , али им је било боље и дан данас влада та носталгија источних Немаца за њиховом државом , преварену су
Hhahahha!! Jeste bilo im je bas top ahaahahh
 

Prilozi

  • Plaza.png
    Plaza.png
    603,7 KB · Pregleda: 8
Putovao sam tuda, zapadnom obalom (od Hanstholma ka Skagenu), poslom (jedan od rimskih pohoda), bila je zima. I lokalac s kojim sam išao, na moje pitanje, šta to izbiva iz depresivne danske ravnice a liči na bungalove (spojene kuće od cigle), odgovori sa: Bungalovi!
Ćutim ja (šta ću, na glupo pitanje dobio glup odgovor, jel?), ćuti on, pred sam Skagen (prošlo 20 minuta), on ispriča kako se tu letuje na veliko, sa sve kupanjem i sunčanjem :eek:.
 
Pa lociras i posaljes osiguranje da ga dovedu.
Ovako bi ga morao ganjati po crnogorskim gudorama, a ako je na dva sata od Beograda lako ga pokupis.
Biti predsjednik Republike Srbije ili clan vlade nije obican posao, taj posao traje 24 sata na dan, a spavas kad uhvatis predah.
Jel vidiš ti Jugoslave kako je lijepo biti premijer Hrvatske! Nije te briga nizašto. Sve odlučuju u Bruxellesu umjesto tebe. Onda sve kasnije svališ na njih, ti nisi kriv za niš. I Vučić da je pametan išao bi Plenkijevim stopama.
 
Jel vidiš ti Jugoslave kako je lijepo biti premijer Hrvatske! Nije te briga nizašto. Sve odlučuju u Bruxellesu umjesto tebe. Onda sve kasnije svališ na njih, ti nisi kriv za niš. I Vučić da je pametan išao bi Plenkijevim stopama.
Ja se nadam da ce ici, zbog toga sto je Srbiji mjesto u europskoj obitelji, a ne da je grli neki ruski medvjed.
Sto se tice gospodina predsjednika Aleksandra Vucica, kada bi se sve njegove zrtve, odricanja i muke zbrojili, dosli bi do toga da su ravne Golgoti.
Jedina razlika je ta sto je Isusu sve utrpano u tri dana, a gospodinu nasemu predsjedniku Aleksandru Vucicu muka je rasporedjena kroz pola zivota, pa i vise.
Tako da njemu prizeljkujem da Srbiju priljubi EU, a nakon toga ode na Svetu Goru i svoje izmuceno, izranjavano srce priljubi nebu.

 
Poslednja izmena:
Сваке године кад дође време за летовање, Александар Вучић даје непримерене изјаве упућене неодређеном броју људи који летују.

Навешћу неколико примера.

Пре неколико дана је дао изјаву:"Само ви идите на море, па ћете зими да се купате, али не знам да ли топлом или хладном водом", а изјава се односила на проблем са енергентима и несташицом струје. Ево линка ка тој изјави https://www.danas.rs/vesti/ekonomij...samo-ne-znam-da-li-u-hladnoj-ili-toploj-vodi/

Е, то је од ове године изјава.
А ево од прошле године.

SVI SAMO PITAJU KADA ĆE NA MORE I DA SE OKREĆU KAO JAJE 50 PUTA! Vučić o odlascima na odmor van Srbije!​

DRUŠTVO
17.04.2021. 22:31h 22:57h линк https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...50-puta-vucic-o-odlascima-na-odmor-van-srbije

Ево још од прошле године

16:02POLITIKA10
Informer|10. 07. 2021.
AddThis Sharing Buttons
Share to FacebookShare to Twitter

KOME JE MORE PREČE OD OBELEŽAVANJA STRADANJA SRPSKOG NARODA, NEMA POTREBE NI DA SE VRAĆA SA ODMORA! Vučić dao naređenje ministrima!​

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naredio je da svi ministri budu na obeležavanju srpskog stradanja u Oluji​

https://informer.rs/vesti/politika/621660/aleksandar-vucic-stradanje-srba-oluja-ministri

Затим, ево јутуб прилога где Вучић критикује Бабића што је летовао на мору, а требао је да летује у Сопоту.


На почетку своје владавине, најавио је да ће да летује на борском језеру. Ево новинског прилога о томе да је одустао од летовања на борском језеру.

Nema odmora za premijera: Vučić ipak odustao od letovanja u Boru​

Objavljeno 11. avg 2014. / 18:44:51

https://nadlanu.com/234433/nema-odmora-za-premijera-vucic-ipak-odustao-od-letovanja-u-boru/


У следећем линку имамо вест да Вучић министрима забрањује одмор ако место за летовање није на два сата од Београда.

Vučić: Ministri, možete na odmor, ali na dva sata od Beograda!​

Vučić je svima rekao: "Idite, odmorite se, ali nemojte mnogo daleko, pazite da možete da se vratite za najviše dva sata ako zakažemo hitnu sednicu Vlade". Premijer je najavio da će ići na odmor na Borsko jezero, jer veruje da je letovanje u sopstvenoj zemlji sastavni deo "ekonomskog patriotizma"​


https://www.telegraf.rs/vesti/polit...i-mozete-na-odmor-ali-na-dva-sata-od-beograda

Замало да ставим и неки текст са њузнета. Стварност нам је таква, да је тешко раздвојити стварне и њузнет вести.

Зашто Вучић толико пљује по летовањима нормалних и обичних људи. Обичан човек, тј. обична породица обично, ако летују, то је десетак дана на неком од летовалишта у околним земљама. Некад је то јефтинија а некад скпља варијанта, како ко има и како се ко снађе. Откуд оволика потреба Александра Вучића да толико понижава и пљује људе који желе најнормалнију ствар. Да десетак дана у летњем периоду оду на море и окупају се.
Ne zna da pliva.
 

Back
Top