Albanija dobiva status kandidata za EU

daj boze da prime albaniju
to bi samo znachilo da niko normalan u srbiji vishe ne bi smeo da zagovara nash EU put
posebno ldp sektashi:lol:
jer kolko kapiram njihova teza je da treba hirurshki odstraniti shiptare od nas i tu se slazem jedino su mimoilazenja u metodu
meni je dosad bilo svejedno i znam da je "status kandidata"prazna zvaka za razne albanije i ostale crnogorce ali stvarno ne zelim ni pod kojim uslovima da budemo u bilo kakvoj zajednici sa tim stvorovima debelo zaostalim u srednjem veku
zamisli samo taj hororo da su albanija i Srbija u EU pa da shiptarchine mogu nesmetano da se naseljavaju i van njihovoh rezervata po Srbiji
 
daj boze da prime albaniju
to bi samo znachilo da niko normalan u srbiji vishe ne bi smeo da zagovara nash EU put
posebno ldp sektashi:lol:
jer kolko kapiram njihova teza je da treba hirurshki odstraniti shiptare od nas i tu se slazem jedino su mimoilazenja u metodu
meni je dosad bilo svejedno i znam da je "status kandidata"prazna zvaka za razne albanije i ostale crnogorce ali stvarno ne zelim ni pod kojim uslovima da budemo u bilo kakvoj zajednici sa tim stvorovima debelo zaostalim u srednjem veku
zamisli samo taj hororo da su albanija i Srbija u EU pa da shiptarchine mogu nesmetano da se naseljavaju i van njihovoh rezervata po Srbiji

Da komsiji crkne krava,pa da crkne i moja da nema od koga mleko da kupuje. :dash:
 
Ako je Albanija ispunila uslove da postane kandidat za EU, sta mi tu onda glumimo?

Posle ovog poteza shvatićemo valjda konačno dan nas evropa ne želi u EU.

На ЕУ и требаат големи но сиромашни и бедни држави.Таа бара милионски пазари како би го пласирала своето производство.Србија исто како и Турција не и одговара.Драпешници големи се критериумите кои божем треба да се исполнат.Пример зошто го одолговлечува приемот на Турција.Затоа што Турција е економски џин а такви не може да заебава старата ***** Европа.Може да си игра со нас со Албанија и со такви како нас.
 
Vidite ovaj video pa da znate zasto je albanija u kandidat za EU



Па секоја земја си има свои убавини бе лепи.Незнам која е поентата на ова што го нудиш.Треба да знаеш дека ЕУ на Албанија гледа како на еден пазар каде би ги пласирала своите глупости кои неможат да поминат кај земјите со добар стандард.
 
Mi se ponosimo samo crkvama? A čime se vi to ponosite? Aljeksandrom Veljikim Jašarijem?

I ako crkve nisu nešto veliko čime se treba ponositi, a i vama religija nije bitna, što vam je onda tol'ko stalo da nam ih maznete?

Ili vi to samo da bi lakše odbranili nekakvo - haha - istorijsko pravo na Kosovo, a za same crkve vas zapravo zabole patka?
 
Ako EU daje podršku Albaniji za ulazak,onda treba da se zapita naša politička ekipa i vlast a u kojem pravcu ide Srbija i ima li strategiju.Sve zemlje Balkana teže EU,samo Srbija glumi neutralnost i teži samoizolaciji, gde će biti raj za korupciju,kriminal,mutne radnje a to je idealno za sadašnje lopove,muvatore,tajkune gde žele svoje carstvo u "banana državi".
 

Back
Top