Albanci masovno kupuju stanove po Nišu

Polovinu populacije kosmetskih siptara cine ljudi koji su mladji od 25 godina, i oni sigurno nisu rodjeni u Albaniji.

- - - - - - - - - -

Nego, zna li neko nekog Albanca da mu prodam kucu?

ja nikad nisam procitao jos da si napisao lepu rec za srbiju i srbe...pa ako je tako---sto se bre ne iselis iz srbije..???
pljujes ovde sve zivo i mrtvo sto ima ikakve veze sa srbijom--red bi bilo da kolegama kazes---sta je to sto te razlikuje od nas..?? sta si ti to zavrsio od skole u zivotu,od cega zivis,sta si ti to stvorio u zivotu toliko vredno da smo svi mi ovde zasluzili da nas tako s visine pljujes i ponizavas..??
 
zar je ovo nesto novo..?? zar ovako nije pocelo jos 60-tih na KIM..??
pa posle srbima neko drugi kriv...
uvek to pocinje lepo--pa skupo...pa jeftinije...pa silovanja ,pljacke i paljevine da jopet pojeftini....AL SE NADAM DA CE STICI I DO BEOGRADA....bilo bi posteno....

Ne, ne, ne ... bilo bi najpoštenije da odmah idu pravo u Beograd.

Te beogradske kulove i seljačine treba šiptari dobro da pretresu od glave do pete.
 
Pa ako ces da zenis neku sponzorusu tako i jeste. Ova siptarka nece da ti bude kao sa modne piste namontirana sa sisama na izvolte , dopicnjakom i namirisana ko Kleopatra, za kojom ce drugi muskarci da se okrecu, ali ce zato da radi sve po kuci sto treba da radja decu i bude stub porodice.

Sve zavisi sta ko trazi u zivotu.

E isto sam zaboravio , u celu pricu ulazi i cascavanje jednog popa iz Tutina , koji sve te odlaske u Albaniju i organizuje.

Siptarke kad se udaju za nase odmah menjaju ime u srpsko, krste se u crkvi i sve ostalo.

Prihvataju sve i nas jezik i obicaje i veru.

Jedino sto nece da se udaju po gradovima jer vise vole zivot na selu i za njih je uglavnom odraz bogatstva kada covek ima dosta zemlje i stoke.

Do sada ogromna vecina tih sto su ih zenili su zadovoljni jer se uglavnom radi o momcima sa 40 i vise godina starosti koji zive na selu gde ne zeli nijedna srpska zena da dodje da se uda i da zivi tako da je njima dobro.

Albanke su se do sada pokazale kao dobre srpske snajke.

Pa to treba vise da te brine od Albanci sto kupuju stanove po Nis :lol:

Preko piccke su nas zaebali i pre pa ce nas zaebati opet :lol:
 
ja nikad nisam procitao jos da si napisao lepu rec za srbiju i srbe...pa ako je tako---sto se bre ne iselis iz srbije..???
pljujes ovde sve zivo i mrtvo sto ima ikakve veze sa srbijom--red bi bilo da kolegama kazes---sta je to sto te razlikuje od nas..?? sta si ti to zavrsio od skole u zivotu,od cega zivis,sta si ti to stvorio u zivotu toliko vredno da smo svi mi ovde zasluzili da nas tako s visine pljujes i ponizavas..??

Како то мислиш чиме је заслужио? Па јел ти мислиш да би човек био стока треба мало труда. То се Пајо добро плаћа данас у Србији, што већа стока то боље паре.
 
Albanci masovno kupuju stanove po Nišu

Nije to od juče , pisalo se o tome ihaj pre al' civijasica pokušala da zametne tragove vesti dok ne dođe do duvara .

Juče su šiptari to skrivećki radili al' od kada tači zmija postade najbolji ortak i susJed preko cementirane granice u sred Srbije nikog drugog do bajčetinca i lipsija , šiposi se regularno nakotili na južnoj pruzi i u pravu su pojedini mučenici odozdo što skviče : " na Beograd, na Beograd" jer eto njih uskoro čoporativno i ovde.
 
Meni je najjace da nisu svi naivni da prodaju Albancima nekretnine. Secam se dobro, skoro je bilo, citao sam komentare na jednu slicnu vest na B92, koje je moderator nekim cudom pustio. Naime, par Hrvata je komentarisalo da kod njih postoji nepisano pravilo, da ako prodajes nekretninu, ni pod razno je ne prodaj albancu. Mozes i crnom djavolu, ali ne albancu. Mora biti da je u pitanju nekakvo sujeverje... :)

Salu na stranu, znamo kakav ce biti razvoj situacije...
 
ja nikad nisam procitao jos da si napisao lepu rec za srbiju i srbe...pa ako je tako---sto se bre ne iselis iz srbije..???
pljujes ovde sve zivo i mrtvo sto ima ikakve veze sa srbijom--red bi bilo da kolegama kazes---sta je to sto te razlikuje od nas..?? sta si ti to zavrsio od skole u zivotu,od cega zivis,sta si ti to stvorio u zivotu toliko vredno da smo svi mi ovde zasluzili da nas tako s visine pljujes i ponizavas..??

Preozbiljno ga shvataš i ne samo njega već njih par što se na ovoj temi oglasiše.

U trenutku dokolice i neizmerne ovdašnje dosade slučajno kliknuh na tetke i glavna fora kako Kamija tako i dvoje dokonih seljačića iz Leskovac/Kg se pohvališe da dolaze na politiku da za'ebavaju mediokritete koji se pale na to...e, sad ko u svemu tome mediokritet dalo bi se razmotriti : da l' besposlena kukavna šatro omladina od 30-tak leta na kazanu roditelja, sponzora i sl. il' neko odavde , na vama je da procenite.
 
Preozbiljno ga shvataš i ne samo njega već njih par što se na ovoj temi oglasiše.

U trenutku dokolice i neizmerne ovdašnje dosade slučajno kliknuh na tetke i glavna fora kako Kamija tako i dvoje dokonih seljačića iz Leskovac/Kg se pohvališe da dolaze na politiku da za'ebavaju mediokritete koji se pale na to...e, sad ko u svemu tome mediokritet dalo bi se razmotriti : da l' besposlena kukavna šatro omladina od 30-tak leta na kazanu roditelja, sponzora i sl. il' neko odavde , na vama je da procenite.

Ovde ima jako malo medikriteta, mnogo vise dolaze potpuni ludaci i kompletni idioti.
 
Preozbiljno ga shvataš i ne samo njega već njih par što se na ovoj temi oglasiše.

U trenutku dokolice i neizmerne ovdašnje dosade slučajno kliknuh na tetke i glavna fora kako Kamija tako i dvoje dokonih seljačića iz Leskovac/Kg se pohvališe da dolaze na politiku da za'ebavaju mediokritete koji se pale na to...e, sad ko u svemu tome mediokritet dalo bi se razmotriti : da l' besposlena kukavna šatro omladina od 30-tak leta na kazanu roditelja, sponzora i sl. il' neko odavde , na vama je da procenite.

ma pretera ga bre..
 

Back
Top