Alatke iz kuhinje

Šta da Vam kažem... Ja sam se našla u totalnom šoku... 'Ajd što ne htedoše da me prihvate, nego što mi i svašta rekoše. Kao ni ja ne delim ništa ni sa kim, što bi oni bilo šta sa mnom... Jesam trebala sada da im objašnjavam i da se pravdam da nisam neki veliki ljubitelj FB i da mi profil služi tek da pogledam neke stvari i stupim u kontakt sa rodbinom po svetu? Da ne pravim ništa za prodaju, pa samim tim nikakve slike ni nemam na profilu? Pri tom sam preko FB već par puta iz Subotice i od nekih devojaka iz BG-a naručivala alat, i sve je bilo sasvim OK. Ja im ljubazno pisala, one mi još ljubaznije otpisale i poslale robu.

Ali da ne kvarim temu i ne idem u off topic. Moderatori, izvinjavajte! Neću više.:zstidljivko:
 
Nema razloga da se izvinjavaš, naprotiv. lepo je da si tu informaciju podelila sa nama.
Ja razumem da ljudi rade "na crno" i po malo su paranoični... da ih neko ne proverava i sl., ali to su gluposti.
Ili jesi - ili nisi.
Ako radiš - radiš (bez obzira na eventualne posledice), ako se plašiš, onda posluješ samo na preporuku a ne praviš profil na FB!
Kad ja imam dilemu kojeg od dobavljača ili podizvođača da izaberem, uvek biram po simpatijama... odnosno one koji su se pokazali ljubaznim.
Sa onim drugim uglavnom ne poslujem... ni po jednom osnovu (osim kad baš nemam izbora što je vrlo retko)
 
Hehehe, ja ću izgleda morati da idem na kurs za korišćenje onih ljubičastih sekača. :zblesav: Kako se sa tim radi? Ja probala, pa se nisam proslavila. :sad2:

Ali zato - plehovima sam oduševljena!!! Ništa se za njih ne lepi, ispadale su mi kore kao, što bi daca_011 rekla, palačinke. Znači, ludilo. Deblji je lim od onog od kog su mi stari plehovi, uopšte se ne vije, kod okruglih su ivice bolje obrađene. Znači - prezadovoljna sam. Toplo ih preporučujem.

Kada sutra završim torte, onda ću preneti utiske i o težini i visini i tako tome, što su me neke od vas pitale na pp.
 
probaj prvo da rastanjis fondan lepo tanko malo predji prstom umocenim u gustin preko njega pa idi sa sekacem koji je prazan tj obelezivac oblika kad iseces traku onda malo naprasi gustinom onaj sa sarom i namesti na fondan,utisni i to je to...a moze i obrnuto prvo izutisci liniju nekim sa sarom pa onda iseci sa onim praznim cipku
 
:rtfm:Ja sam juce želela da vidim ovaj profil i našla sam ga. Da bih videla slikice morala sam da posaljem zahtev za prijateljstvo i danas vidim sve slikice. Istovremeno sam juče videla na njihovom profilu obavestenje da se pojavio lažni profil pod istim imenom . Nisam imala nikakav problem , a možda se Fenji desilo da je naletela na tog lažnjaka.
 
Ne znam da li će se videti moja poruka, pošto već dugo pratim forum, ali nikako da počnem da pišem... A ne pišem jer se ovim slatkurijama bavim samo za naše kućne potrebe- rođendani, proslave i sl, pa velim nemam šta pametno ni da svima vama kažem... Zato sam puno stvari naučila od svih vas, našla sjajne recepte i još bolje savete koje sve ovde nesebično delite. Ali danas me je nešto toliko potreslo i izbacilo iz takta da to moram da podelim sa Vama devojke...Elem, pokušala sam dva puta da pošaljem zahtev za prijateljstvo na FB profil za alat koji je Domaćica spomenula, oba puta nema odgovora, tj. prihvatanja prijateljstva. Ako nismo prijatelji onda ne vidim ništa od alata, a samim tim ni cene. Danas sam poslal i poruku sa napomenom da sam zainteresovana za alat ali da mi ne odgovaraju na zahtev i dobila sam jednu vrlo neprijatnu poruku- nešto tipa ''ni mi ne znamo ko ste, ne vide se vaši podaci a mi smo grupa zatvorenog tipa i sl...'' Sve u svemu toliko su me neljubazno otkačili, što bi deca rekla, i još su me propisno i izribali... A ja sam samo htela da kupim nešto...z:cry:

Dobro ti nama došla i još bolje se družila. Ima nas svakakvih i to ne treba da te brine a još manje da te potresa. Čuvaj se za svoje najmilije. :ok:
 
Da se nadovezem i ja na Fenjinu poruku.Moram da kazem da je moje iskustvo pozitivno.A i cene su im super.Ja sam pazarila bas puno.Cene sekaca su im skoro kao one sto su skoro spominjane nedavno kod kineza,a ima velik izbor i ne treba nikoga gnjaviti da ti kupuje i salje vec ti oni posalju.Sa mnom su bili skroz poslovni i korektni.Ko zna sta se to dogodilo?Sigurno da nije bilo u redu sto su se tako poneli,ali htela sam da kazem i moje iskustvo samo zbog toga da mozda neko kome treba,a nema drugi nacin da nabavi povoljan alat ipak mozda pokusa.Opet ponavljam da to ne znaci da odobravamodobravam njihovo ponasanje.:cao:
 
Nikako vi mene ne razumete...:rida::rida: Oni su mene ''šikanirali'' i naribali jer moj FB profil nema ništa- samo ime i prezime i grad. Kao ja sve držim u tajnosti... A moj FB profil je i inače prazan... Verujem da je kod svih vas ženskica sve ok i da su bili poslovni, vi imate profile sa slikama torti koje radite i ko zna čime sve, ja sam im bila sumniva ovako bez ičega...
 
Opet jaDa ne ispadne da ih branim.Malopre su na fejs stavili papir na kom se vidi da je roba regularno uvezena i prosla zdravstvenu kontrolu.Iskreno mislim da nije to razlog jer mi ne izgleda da rade na crno.Mislim da je prosto neko bio nevaspitan.Ima nas raznih.Neki ljudi su po prirodi arogantni.Na zalost to im cesto ne ide u prilog,pa eto i ovaj put su izgubili musteriju.Fenja moj savet ti je da naprosto zaboravis.Na kraju uopste nije ni vazno.
 
Ja samo da referisem da sam pronasla iste one sekace koje smo vec vecina nas nabavile, ali u obliku : grozdja, par tresnji, sargarepa i paprika...i ove prve dve su mi mnoooogo slatke, sutra idem da ih kupim!!

:telefon:Halo Toni, ja se opet dobrovoljno javljam da mi kupiš, al o slanju se dogovaramo kasnije dok prodju redovi za penzijei :deda2:sa paketima.Nemoj da me odbiješ:nono3::: Ništa nije hitno, ali ako ne pre, početkom marta dolazim u BG. Dogovorićemo se oko preuzimanja ili slanja. Pozdrav. Ma pošalji mi na PP ili na e-male-:brus::cao:
 
Drage zenice,kupila sam u Home centru ona tri plehica,srce,krug i kvadrat.Medjutim kako sam pricala sa zaovom da cu ih kupiti,ona me zove sva radosana da mi kaze da mi ih je kupila i sad imam dva kompleta:zkez:.Ako neka zeli da ih otkupi po istoj ceni koju sam i ja platila imam i racun ,mozemo da se cujemo da ih preuzme.Kostaju 1299 dinara. Dimenzije su kvadrat 26x26x7.5,krug 25x7,5 i srce22x7,5.
 
Poslednja izmena:
Pre nego što zadužiš svekrvu, proveri , ako kod vas ima Metro, tamo sam ja kupila po 700 dinara pre par meseci taj komplet.

bila u metrou i nema uopce tih kompleta, imaju nesto pojedinacnoa cjenoe su otprilike okrugli fi26 je oko 40 kn, a to je u din mislim 40x15 je 600 din, srce oko 35 kn je 525 din, a kockasti nisam ni nasla:sad2:
ni plehova a ni tih cjena :besna:
 
Cure, zna li neka od vas u čemu je razlikaizmeđu bosch mum 4405 i mum 4600? Ovaj prvi je na akciji u Merkatoru i košta samo 8000 dinara. Pretpostavljam da je to neki model koji se više ne proizvodi, ali opet ne znam. Šta vi mislite?

Mislim da su njima kućišta ista... ono što vidim da je razlika je u jačini: 4405 je 500W a 4600 550W.
Dodaci su slični, veličina posude in kapacitet takođe.
 
Ja kupila taj na snizenju 4405 razlika je u tih 50 w i u tome sto je ovaj 4405 bez onog postolja sto drzi mutilice a to vam ni ne treba ,bar meni .sutra cu da ga isprobam ,uzelasam poslednji i covek mi je rekao da su ga kupovale zene po preporuci koje se bave kolacima i tortama ,i da nikad nisu imali primedbu.
 

Back
Top