Aktivno Trazenje Posla

Ja se izvinjam svima ali ako 12 godina nije bilo posla za mene neka se nose u tri lepe ***** materine biro i njihovo aktivno trazenje posla.:sad2:

Znači tu leži zec.Ja bi reko da za tih 12 godina koliko čekate poso završili bi 3 fakulteta ili najmanje 4 zanata onda bi Vas poso jurio a ne Vi posao.Zavod za zapošljavanje samo služi da Vam pomogne ipak najbolje možete sami sebi pomoći.
 
Znači tu leži zec.Ja bi reko da za tih 12 godina koliko čekate poso završili bi 3 fakulteta ili najmanje 4 zanata onda bi Vas poso jurio a ne Vi posao.Zavod za zapošljavanje samo služi da Vam pomogne ipak najbolje možete sami sebi pomoći.

Zavrsio sam ja u medjuvremenu pet fakulteta i ovaj sesti na ovom forumu Krstarica ali nije poenta u tome, zahod za zaposljavanje bi trebao da postuje godine radnog staza na zahodu kad nudi posao ali sipak
kako se menjaju stranke tako se i zaposljavaju ljudi,partijsku knjizicu nemam da je imam mozda bih i dobio poziv za prihvatanje nekog posla.Ko ih sisa neka rade kako rade ja kako se snadjem.;)
 
Naši rezultati

Podržali i pomogli osnivanje više od 1.000 porodičnih biznisa u Srbiji

Obezbedili uslove za zapošljavanje oko 2.000 ljudi
Održali poslovne i stručne obuke za blizu 1.500 građana
Pružene konsultacije i mentoring za oko 1.000 preduzetnika





Gde se nalazimo

Naša kancelarija se nalazi u Nišu, u ulici Prijezdina 6/2.

Možete nas kontaktirati telefonom na 018/240-306 i 018/528-228 od ponedeljka do petka od 08 do 16 časova ili mejlom na pokrenisezaposao@eneca.org.rs
jer ce mi trubiti o ne kfalikovanim trznim mestima...
mada hvala za savet, videa sam da tamo postoji registracia oprovacu babe mi tamo
 
Инфостуд само јака реклама.

Imas blagovrememo blago meni reputaciju za ovo sto si rekao, svaka cast, volim to.
Preko infostuda je nevidjena reklama, to se ne moze verovati koliko je to blamaza, kakav su sajt napravili, naravno oni zaposleni moraju to da i citaju ali mi ne zaposleni ne!
Da bar napisu a ne samo kratke i vec procitane price o tome kako se trazi posao a ne na onaj nacin nevidjeno je to sto ne podrzavam sto pisu kako se ne trazi posao i syo to neko treba da cita dok trazi posao, vecih budala od infostuda nema!
Ispada da sam do sada konkurisao na bezbtoj poslovaod kojih sam isao na samo dva i to zahvaljujuci SIZU, nema nikakve veze sa infostudom.

Mislim davse posao trazi a da se ne ceka pogotovo DA SE neceka na INFOSTUDU! od 1000 jednoh tacno ubodu, ali mislim za ono drugo ne za posao.

Nemam nikakvih zamerki za infostud, samo tako nastavite, tim bolje, vece su nade da bez "infostuda" cu da nadjem posao.

I sve ostale firme nalik na famozni "infostud" deluju tako!
Kada seselj dodje na vlast, bice smak sveta (stvarno)!
 
Ко отвори самосталну занатску радњу може у првој години рада бити ослобођен плаћања пореза уз услов да уплати допринос за пензијско осигурање.

Nije mi jasno kako se oslobađa poreza? Ovdi se uvek plaća porez,i to prema zaradi manje ili više.Protivnik sam da neko plaća a nekog oslobađaju.
 
Mislim kada bi se ja sada ozbiljno posvetio tome, i jedan dan znaci, ne jedan dan, jednu nedelju aktivno trazio posao?
Znaci ovo je mali gradic dobar vetar daleko se cuje :D mislim zezam se glas.
Ali rekoh ako ce te da mi kazete savetujete, par saveta pa da se uozbiljim? vidim ja u Srbiji svi su preko ujaka uni i tetaka dosli na vlast tj posao :) posto niko ne zna savete :D
 
aktivno trazenje posla je odlicna stvar... samo sto kod nas se posao aktivno trazi decenijama hahaha
Naučite da zaradite kao freelancer

Kako započeti uspešnu karijeru i zaraditi kao freelancer? Kako doći do klijenata? Na koji način naplatiti svoje usluge? Kakve su zakonske obaveze i regulativa? Koja su najtraženija freelance zanimanja?
 

Back
Top