„Ako Srbija ne prizna Kosovo imaćemo rat“

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
„Ako Srbija ne prizna Kosovo imaćemo rat“
M. P. 18. decembra 2019. 12:49
„Ako Srbija ne prizna Kosovo imaćemo rat“


https://www.krstarica.com/vesti/politika/ako-srbija-ne-prizna-kosovo-imacemo-rat/

Bivša šefica pregovaračkog tima Prištine u dijalogu sa Beogradom Edita Tahiri izjavila da će se dogoditi rat ukoliko Srbija ne prizna nezavisnost Kosova.

Ona je to izjavila na skupu „Put ka konačnom sporazumu Kosova i Srbije“ u Prištini, i dodala da „Kosovo i Srbija nisu dve Nemačke“, prenosi prištinski Lajmi.

Prema njenim rečima, dijalog Beograda i Prištine nije prekinut zbog uvodjenja taksi na robu iz centralne Srbije, već zato što je „Kosovo bilo u opasnosti“.

(Tanjug)
1319787

_______

Opet rat? NE! Bolje pakt nego rat. :mrgreen:
 
Tahiri preti: Ako Srbija ne prizna Kosovo imaćemo rat!
Novosti online |18. decembar 2019.

Tahiri je istakla da dijalog između Srbije i Kosova nije prekinut zbog taksi već zato što je „država Kosovo bila u opasnosti“

 Foto: YouTube Printscreen

Bivša šefica pregovaračkog tima Prištine u dijalogu sa Beogradom Edita Tahiri izjavila je da ukoliko Srbija ne prizna nezavisno Kosovo u postojećim granicama dogodiće se rat, prenosi Ljajmi.

"Ako Srbija ne prizna Kosovo u postojećim granicama, kao nezavisnu državu, imaćemo i rat“, rekla je Tahiri na konferenciju "Put ka konačnom sporazumu između Kosova i Srbije".
Ona je istakla da dijalog između Srbije i Kosova nije prekinut zbog taksi već zato što je „država Kosovo bila u opasnosti“ i dodala da Kosovo i Srbija nisu „dve Nemačke“.
Konferenciju "Put ka konačnom sporazumu između Kosova i Srbije" organizovao je Demokratski institut Kosova.

U okviru dva panela predstavnici civilnog društva i medija razgovaraju o mogućem sporazumu između Kosova i Srbije kao i uključivanju žena u mirovne procese.


Tahiri: Taksa ubija ideju promene granica

(kosovo-online.com)
 
Sa kime to Vuqler pravi Pan Zapadni Baljkan Bakljav? Sa ovim loodacima, prema kojima gradi Put Dopa(mine Krusik)???

Pokazuje da ti squiperianski Qurti Murti Qurteshi bolesnici imaju sifra F20 "jastrebove", koje treba ocerupati, uvaljati u katran i gurnuti tako zive u kipucu H2O.

Boze blagi, gde sam ja to ziveo, u zemlji Loodaka na Brdovitom Baljkanu/Bakljavu i zdrao partiotisticke patriotisticke titoisticke bljuvotine! 🇰🇵 🇰🇵 🇰🇵
 
„Ako Srbija ne prizna Kosovo imaćemo rat“
M. P. 18. decembra 2019. 12:49
„Ako Srbija ne prizna Kosovo imaćemo rat“


https://www.krstarica.com/vesti/politika/ako-srbija-ne-prizna-kosovo-imacemo-rat/

Bivša šefica pregovaračkog tima Prištine u dijalogu sa Beogradom Edita Tahiri izjavila da će se dogoditi rat ukoliko Srbija ne prizna nezavisnost Kosova.

Ona je to izjavila na skupu „Put ka konačnom sporazumu Kosova i Srbije“ u Prištini, i dodala da „Kosovo i Srbija nisu dve Nemačke“, prenosi prištinski Lajmi.

Prema njenim rečima, dijalog Beograda i Prištine nije prekinut zbog uvodjenja taksi na robu iz centralne Srbije, već zato što je „Kosovo bilo u opasnosti“.

(Tanjug)
1319787

_______

Opet rat? NE! Bolje pakt nego rat. :mrgreen:
uvek bilo i bice.
 
Баш се трудиш да оправдаш геноцид на Србима и да докажеш да ће им то дати резултате. Која мржња избија из тебе.
Samo te informišem da nikoga ne boli Bilčik za vaše priznanje.

Kao, Pentagon je na kolenima i pokušava da iskamči neki dokument od Bizona-Molera.
 
Samo te informišem da nikoga ne boli Bilčik za vaše priznanje.

Kao, Pentagon je na kolenima i pokušava da iskamči neki dokument od Bizona-Molera.

Delimično tačno ... samo boli ih balčak da se prizna Kosovo i da pavijani tamo dobiju legalitete, ovako ih drže na povodcu , dok im trebaju, posle će da ih razjure i da kažu Srbima i Srbiji - svako greši , pa i mi
 
Pola Albanije za pola Kosova , moze i tako ... Srbiji treba more a mafiji droga.

SNS like this.

Da nismo imali goveda na vlasti zadnjih 100 godina kao Knez Pavle ili kasnije titovi du.peuvlakači i razni špijuni, koje čiji , sad bi sve to bila Srbija , i imali bi šiptarskog Kadirova ... ali ša je bilo bilo je
 
Da nismo imali goveda na vlasti zadnjih 100 godina kao Knez Pavle ili kasnije titovi du.peuvlakači i razni špijuni, koje čiji , sad bi sve to bila Srbija , i imali bi šiptarskog Kadirova ... ali ša je bilo bilo je
Ako ti je tako lakse onda misli tako.
Da bi imali svog igraca na zajebanom terenu nase drzave onda moras bas da projektujes velikom silom.
To Rusija moze , mi ne.
 
u informerovom ratu smo odavno vec sto puta izvukli usi tacij u iharadinaju, obrukali i ponizili kolindu, ismejali se bakiru i obrezanim mudzahedinima...

jso jedna patka, kao on osto ce uslediti, pritisak vucka na narod da se na krjau odradi za sta je placen izdajnik i prizna kosovo...
Poslati Seselja na Tahiri , ajde neka se malo zrtvuje. :lol:
 
Ako ti je tako lakse onda misli tako.
Da bi imali svog igraca na zajebanom terenu nase drzave onda moras bas da projektujes velikom silom.
To Rusija moze , mi ne.

Pa recimo da smo drekali i od Šiptara pravili problem koji samo mi možemo kontrolisati - verovatno bi nam ih dali na upravu ... ovako smo tim pavijanima dozvolili da oni nas predstave kao problem ... naravno pavijani su to radili zajedno sa croatima ...
 
Pa recimo da smo drekali i od Šiptara pravili problem koji samo mi možemo kontrolisati - verovatno bi nam ih dali na upravu ... ovako smo tim pavijanima dozvolili da oni nas predstave kao problem ... naravno pavijani su to radili zajedno sa croatima ...
Trebalo je prvo da se resi Kosovo pa onda da se stvara RS.

JBG nesto uradis a nesto i zaseres.

Ali niko tu spreman nije bio za rat.

A tek pogotovo danas nije.
 
MOLIM VAS DA PRREKINEMO SRA.TI NA GLUPOJ TEMI

CUJ SIPCI PRETE RATOM ? KAKO DA NE

nit oni mogu nit smo mi vise sprmen ida bduemo glupi... a trece , ko da vam ratuje ? ova mladez koaj polu pederska postala? ovi drogosi i kompjuterasi?

ovi idioti? koji bi pokapali posle deset dana bez oprane trenerke, il iajfona, ili fast fuda!


idte u vrazju mater i vi i vasi komentari na budalastine poput ove teme!
 

Back
Top