Ako Rusija pobijedi?

Нациста ти онај ко те направио таквог!
Ок, доказао сам да си лажовчина и сад одскакући.
Opa, sad se gadjamo i naci etikatama, dotle doslo? :cool:
Nis`ti nista dokazao...po obicaju. ;) Samo vrtis svoje price, izlisne i distopijske, ko ventilator na produznom kablu u sred sume... ;) :cool:
Odskakucavam ko zeko, op, op. :whistling: :kafa: :lol:
 
Opa, sad se gadjamo i naci etikatama, dotle doslo? :cool:
Nis`ti nista dokazao...po obicaju. ;) Samo vrtis svoje price, izlisne i distopijske, ko ventilator na produznom kablu u sred sume... ;) :cool:
To su tamo njegovi smislili izraz za to:

papagaji 4558250231380701538.jpg
 
a sto lazem, vazi. ;) seti me se - kad te nadju tako matorog i uvale ti pusketinu... salim se nece.:mazi::lol:
To jedino ako vaš qurcosvirajući narkoman počne da juri vojne obveznike po Rusiji.
Zasad samo hapsi i mobiliše invalide i slepe po Ukrajini.
Ajd što narkoman kuka za tenkove i avione, ali šta će mu sad i podmornice?
Da pobegne iz Kijeva kanalizacijom?
Toliko mu dobro ide.
On se jadnik drogira, ali istovremeno i puni lovom svoje džepove, njemu je u interesu da ovo traje što duže.
Koji je vaš interes u svemu tome?
 
Zašto "ako"?
Misliš, kad pobedi?
Bosna je već danas istorija, to je samo pitanje vremena.
Pederacija, ako uopšte pretekne, će biti svedena na četvrtinu sadašnje teritorije, izgubiće izlaz na more, to uzimaju Srbi,
rvati otkidaju zapadni deo.
Srbi ne mogu dobiti BiH izlaz na more, jer u Neumu većinom žive Hrvati. U slučaju dijeljenja BiH, Neum ide Hrvatskoj, a BiH ili što ostane od nje ostaje bez izlaza na more. :kafa:
 
Srbi ne mogu dobiti BiH izlaz na more, jer u Neumu većinom žive Hrvati. U slučaju dijeljenja BiH, Neum ide Hrvatskoj, a BiH ili što ostane od nje ostaje bez izlaza na more. :kafa:
И у Лици и Банији су већина били Срби. Могу и о Белом манастиру? Да је он кроасански, био ни Бијели самостан.
Значи, то што у Неку већином живе кроасани нема никаквог значаја!
 
Нема потребе, ти читаш западно смеће па окачи линк који говори о мобилизацији.
Дакле, уместо што балавиш довољно је да окачиш линк?
Pa kačio sam ti ja linkove na drugoj temi pa si preko toga prešao kao da ništa nije bilo pa si krenuo daviti sa semantikom Lend Lease-a. Da budemo precizni, riječ je o Hruščovljevim memoarima i knjizi ruskog autora pošto bilo kakav zapadni izvor u startu odbacuješ.

Drugim riječima, nemojte mu kačiti linkove, gubljenje vremena.

A naročito je cinično što u ratno vrijeme maltene tražiš da ti netko okači službeni Vladimirov ferman gdje on kaže mobilizirat ćemo toliko i toliko. Postoji uredba broj 647. od 22.9.2022. ali kao da to išta znači u praksi.
 
Pa kačio sam ti ja linkove na drugoj temi pa si preko toga prešao kao da ništa nije bilo pa si krenuo daviti sa semantikom Lend Lease-a. Da budemo precizni, riječ je o Hruščovljevim memoarima i knjizi ruskog autora pošto bilo kakav zapadni izvor u startu odbacuješ.

Drugim riječima, nemojte mu kačiti linkove, gubljenje vremena.

A naročito je cinično što u ratno vrijeme maltene tražiš da ti netko okači službeni Vladimirov ferman gdje on kaže mobilizirat ćemo toliko i toliko. Postoji uredba broj 647. od 22.9.2022. ali kao da to išta znači u praksi.
Moras ga razumeti, u dubini Mordora je... :mrgreen: :cool:
 
hehe, tek sad sam skontao, ja mu napisao `propao si nacisto` u smislu - nachisto.. :P On procitao kao da mu govorim da je nacista.. :lol::hahaha:
Izgubljeni u prevodu...:mrgreen::lol::whistling:
Не вади се, ниси говорио него писао. Ја јако добро разликујем C од Č тако да ти ово вађење не пролази.
Узгред, познат си ми одавно по склоности да вређаш из чиста мира па кад ти се узврати онда ко последња чкапи користиш статус модератора.
То могу радити једино ликови који су у реалном животу отирачи за ципеле.
 
И у Лици и Банији су већина били Срби. Могу и о Белом манастиру? Да је он кроасански, био ни Бијели самостан.
Значи, то што у Неку већином живе кроасани нема никаквог значаја!
Da, bilo ih je dosta, ali Hrvatska kao politički teritorij nije bila upitna, kao što je i pokazao rezultat rata. Ovdje raspravljamo što ako ruski zlokobni utjecaj na Balkanu uzrokuje raspad BiH. U tom slučaju, nema više BiH i Hrvatima ide Neum i zapadna Hercegovina.
 
Moras ga razumeti, u dubini Mordora je... :mrgreen: :cool:

hehe, tek sad sam skontao, ja mu napisao `propao si nacisto` u smislu - nachisto.. :P On procitao kao da mu govorim da je nacista.. :lol::hahaha:
Izgubljeni u prevodu...:mrgreen::lol::whistling:

Čini mi se da mu se malo priviđaju nacisti. Otpr kao kad gledaš Alien 1 pa očekuješ da će ti facehugger izletiti iz klonje. Dok sjediš na njoj naravno.
 
Не вади се, ниси говорио него писао. Ја јако добро разликујем C од Č тако да ти ово вађење не пролази.
Dobro, Zx kako to nije sramota, jos i to da mi imputiras..!? :P Pa ako je neko poznat po rdjavim tumacenjima i slicnim auto-ispalama na ovom forumu to si ti. :)
Узгред, познат си ми одавно по склоности да вређаш из чиста мира па кад ти се узврати онда ко последња чкапи користиш статус модератора.
Iz cista mira..?:think::think:kaaaaaako da ne...;) rece Zx zlatousti. :cool: Naime, potreban je procesor u glavi da upamti samo 5minuta prethodnoga vremena...;)
То могу радити једино ликови који су у реалном животу отирачи за ципеле.
prljava masta i niske strasti...;) :cool: i pogled s terase...
 

Back
Top