Ako mislite da je Zemlja mlada, objasnite par stvari

Proces evolucije je posmatrana cinjenica, nasa definicija te cinjenice je teorija, isto kao i teorija gravitacije.

Posmatrana malo sutra :lol: Šta ste posmatrali milionima godina, kako možeš da lupaš tako nešto. Da bi posmatrao evoluciju trebaš se vratiti od nastanka prvog života, prve ćelije pa na dalje, a to je kao što vidimo
ne mo gu će.

Znači, dolazimo do zaključka da naučnici VERUJU da se teorija evolucije dogodila, pošto nisu u mogućnosti da posmatraju milionima godina. Dokaza nema, a onaj jedan fosil što ste kao našli da je pretvaranje vrste u drugu vrstu, da je istina našli bi još na hiljade takvih a ne samo jednu, kao i milijarde drugih prelazaka.
 
Posmatrana malo sutra :lol: Šta ste posmatrali milionima godina, kako možeš da lupaš tako nešto. Da bi posmatrao evoluciju trebaš se vratiti od nastanka prvog života, prve ćelije pa na dalje, a to je kao što vidimo
ne mo gu će.

Znači, dolazimo do zaključka da naučnici VERUJU da se teorija evolucije dogodila, pošto nisu u mogućnosti da posmatraju milionima godina. Dokaza nema, a onaj jedan fosil što ste kao našli da je pretvaranje vrste u drugu vrstu, da je istina našli bi još na hiljade takvih a ne samo jednu, kao i milijarde drugih prelazaka.

Znaci samo ces da nastvis da ponavljas lazi i nakon sto sam ti objasnio da prelaznih fosila i ima na stotine i da je evolucija posmatran proces, radjane novih informacija je posmatran proces, pozitivne mutacije su posmatran proces kao i radjanje skroz novih vrsta, dao sam ti linkove i objasnio, na tebi je ako hoces da ostanes slep. :)
 
Na smederevskoj tvrđavi lepo piše kad je izgrađena, tada se tako i računalo vreme, od postanka sveta. Po tome mi smo sada u 7523. godini.

- - - - - - - - - -

Koliko god da je nemoguće utvrditi da li je starija kokoš ili je starije jaje - planeta Zemlja ne može biti stara 6000 godina, a ceo svemir 7000 godina, jer bi onda dve najudaljenije tačke u svemiru bile daleko 7000 svetlosnih godina. Ne može. I tačka.

Ko ti to kaže, oni naučnici kojima tako slepo veruješ, koji dokaz oni a i ti imate za to?
Rekla kazala?
 
Posmatrana malo sutra :lol: Šta ste posmatrali milionima godina, kako možeš da lupaš tako nešto. Da bi posmatrao evoluciju trebaš se vratiti od nastanka prvog života, prve ćelije pa na dalje, a to je kao što vidimo
ne mo gu će.

Znači, dolazimo do zaključka da naučnici VERUJU da se teorija evolucije dogodila, pošto nisu u mogućnosti da posmatraju milionima godina. Dokaza nema, a onaj jedan fosil što ste kao našli da je pretvaranje vrste u drugu vrstu, da je istina našli bi još na hiljade takvih a ne samo jednu, kao i milijarde drugih prelazaka.
Еволуција је чињеница, делује на сва жива бића.
Заправо еволуирају и неживи ентитети попут звезда, планета, геолошких и океанографских појава итд.
То што си ти неспособан да разумеш не чини на ствар.
 
Na smederevskoj tvrđavi lepo piše kad je izgrađena, tada se tako i računalo vreme, od postanka sveta. Po tome mi smo sada u 7523. godini.

- - - - - - - - - -



Ko ti to kaže, oni naučnici kojima tako slepo veruješ, koji dokaz oni a i ti imate za to?
Rekla kazala?


Ja nisam rekao koliko je stara Zemlja, samo da nije stara 6000 godina, a svemir 7000 godina, jer bi onda svemir bio jako mali, a dve najudaljenije tačke ne bi bile dalje od 7000 svetlosnih godina. Smejurija. Mlečni put je u najdužem prečniku dugačak 100.000 svetlosnih godina, što znači da je svetlost između tačke A i B putovala najmanje 100.000 godina. A izvan Mlečnog puta ima jako mnogo galaksija. Knjigu u šake. Kakvi naučnici? Kome veruješ? Govori u svoje ime. Taman posla da verujem bilo kome. Nisam kao vi neznalice što verujete da je Zemlja ravna ploča. Bolest.
 
Ja nisam rekao koliko je stara Zemlja, samo da nije stara 6000 godina, a svemir 7000 godina, jer bi onda svemir bio jako mali, a dve najudaljenije tačke ne bi bile dalje od 7000 svetlosnih godina. Smejurija. Mlečni put je u najdužem prečniku dugačak 100.000 svetlosnih godina, što znači da je svetlost između tačke A i B putovala najmanje 100.000 godina. A izvan Mlečnog puta ima jako mnogo galaksija. Knjigu u šake. Kakvi naučnici? Kome veruješ? Govori u svoje ime. Taman posla da verujem bilo kome. Nisam kao vi neznalice što verujete da je Zemlja ravna ploča. Bolest.

To pod uslovom da je big bang tačan i da se sve kreće od te tačke, to jest širi. Ali sve govori da je to nebuloza, tako da ne možete upoređivati starost Zemlje sa nedokazanom teorijom. Ko je video da se kosmos širi? NASA?
Vi im verujete, isto što im i verujete za Mesec? Ja im ne verujem ništa? Plaćenici novog svetskog poretka.
Da se kosmos širi kao što oni pričaju ne bi videli zvezde već hiljadama godina u istoj konstelaciji.
Tako da nema veze za starost Zemlje to što su pojedine galaksije udaljene 100 000 svetlosnih godina, jer je sve stvoreno u vrlo kratkom roku.
 
Дечко...звијезде и НИСУ у истој констелацији већ хиљадама година.
Докази су свуда, од пирамида у Египту, преко Стоунхенџа...
који су прављени према небу од прије 10 хиљада година...
а данас не показују ни на шта...
Али ти си троллололололо...
 
Дечко...звијезде и НИСУ у истој констелацији већ хиљадама година.
Докази су свуда, од пирамида у Египту, преко Стоунхенџа...
који су прављени према небу од прије 10 хиљада година...
а данас не показују ни на шта...
Али ти си троллололололо...
Могуће, али мени се пре чини да је недовољно разуман да би ишта схватио, па то покрива глупим троловањем.
Погледај његово разумевање света!!!:hahaha:
 
To pod uslovom da je big bang tačan i da se sve kreće od te tačke, to jest širi. Ali sve govori da je to nebuloza, tako da ne možete upoređivati starost Zemlje sa nedokazanom teorijom. Ko je video da se kosmos širi? NASA?
Vi im verujete, isto što im i verujete za Mesec? Ja im ne verujem ništa? Plaćenici novog svetskog poretka.
Da se kosmos širi kao što oni pričaju ne bi videli zvezde već hiljadama godina u istoj konstelaciji.
Tako da nema veze za starost Zemlje to što su pojedine galaksije udaljene 100 000 svetlosnih godina, jer je sve stvoreno u vrlo kratkom roku.

Nigde nisam rekao da je bilo koja teorija tačna. Ako nađeš neki moj post gde sam tvrdio da je bilo šta tačno, bilo koja teorija, ili da je bilo koje ljudsko sranje u pravu, poješću sva gowna koja sam izasrao u zadnjih godinu dana. Dakle govori u svoje ime. Niko ništa nije video, ali postoje neki matematički proračuni. Uzima se u obzir da su matematika i fizika egzaktne nauke. Uzmimo za primer ovo. Danski astronom Ole Kristensen Remer je krajem XVII veka (negde 1690-tih godina, mislim da je bilo 1691.) merio brzinu svetlosti uz pomoć 9 sveća i 9 ogledala. Da, uz pomoć 9 sveća i 9 ogledala. I njegovi rezultati malo se razlikuju od rezultata koji se dobiju danas kada se brzina svetlosti meri laserima. Eto zašto treba ozbiljno uzeti u obzir matematiku i fiziku. Sve sam rekao.

Koji mi? Šta verujemo? Ja ne verujem nikome ništa. Govori u svoje ime. Nisam se izjasnio po pitanju sletanja na Mesec. Pomešao si me sa nekim drugim ko te je na toj temi odvalio argumentima. Verujete samozvanim guruima da je Zemlja ravna ploča i da će se pretvoriti u zvezdu samo zato što su oni to videli na YouTube. Aha ha ha ha ha ha ha. Plaćenici srednjovekovnih inkvizitora i ostalih glupaka.

Svemir se širi, a zvezde se ne vide u istim konstelacijama. Veliki i Mali Medved su na severnoj hemisferi izgledali sasvim drugačije u vreme Starog Egipta. Ako ne veruješ upotrebi Google. I ne piše se “ne bi” nego “ne bismo”. Prvo nauči da pišeš na svom maternjem jeziku pa tek onda dođi da se raspravljaš. Pošteno?

Starost Zemlje itekako ima veze sa relacijama u svemiru, jer ako je najveći prečnik naše galaksije, Mlečni Put, a ne kako si napisao “to što su pojedine galaksije udaljene 100 000 svetlosnih godina”, 100.000 svetlosnih godina, onda svemir nikako ne može biti star 7.000 godina. I tačka. Ama ko je rekao da su galaksije udaljene jedna od druge 100.000 svetlosnih godina? Svašta. Ja nisam to rekao. To je najveći prečnik naše galaksije. Galaksije su daleko jedna od druge po nekoliko miliona svetlosnih godina, pa čak i po više milijardi svetlosnih godina, što znači da je toliko vremena proteklo dokle svetlost nije došla od jedne do druge, što potpuno ruši glupačke teze o starosti svemira od 7.000 godina. Nemaš pojma o pojmu. Knjigu u šake i nauči najosnovnije stvari.

- - - - - - - - - -

Дечко...звијезде и НИСУ у истој констелацији већ хиљадама година.
Докази су свуда, од пирамида у Египту, преко Стоунхенџа...
који су прављени према небу од прије 10 хиљада година...
а данас не показују ни на шта...
Али ти си троллололололо...

Ja mu upravo to rekao. Čak je pokušao da me nabedi da sam rekao da su galaksije daleko jedna od druge 100.000 svetlosnih godina. Aha ha ha ha ha ha ha. Pa to je najveći prečnik naše galaksije. Nije on trolololo, ne želi da uči. :rida:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Могуће, али мени се пре чини да је недовољно разуман да би ишта схватио, па то покрива глупим троловањем.
Погледај његово разумевање света!!!:hahaha:

Pa ti nemaš razumevanje sveta :lol: Smeješ se a i ne znaš zbog čega.
Vaši aduti su samo ono što vam zvanične knjige kažu, a pola od toga je laž i nameštaljka.
Svako ko ne dovodi nikada ništa zvanično u pitanje je samo bubalica i klimač glave.
 
Дечко...звијезде и НИСУ у истој констелацији већ хиљадама година.
Докази су свуда, од пирамида у Египту, преко Стоунхенџа...
који су прављени према небу од прије 10 хиљада година...
а данас не показују ни на шта...
Али ти си троллололололо...

Da zvezde nisu u konstelaciji ti ne bi imao ista sazvežđa već bi to bilo promenljivo, a sazvežđa su ista unazad ko zna koliko.
Čuj, dokazi? Koliko je vama malo potrebno za dokaz, toliko o ograničenju koje posedujete.
Ko kaže da je Stounhendž pravljen prema nebu? Šta je dokaz? Neki istripovani naučnik? Slepa vera.
 
Pa ti nemaš razumevanje sveta :lol: Smeješ se a i ne znaš zbog čega.
Vaši aduti su samo ono što vam zvanične knjige kažu, a pola od toga je laž i nameštaljka.
Svako ko ne dovodi nikada ništa zvanično u pitanje je samo bubalica i klimač glave.
Линк о лажима, намештаљкама и сличним будалаштинама које продајеш.

- - - - - - - - - -

Da zvezde nisu u konstelaciji ti ne bi imao ista sazvežđa već bi to bilo promenljivo, a sazvežđa su ista unazad ko zna koliko.
Čuj, dokazi? Koliko je vama malo potrebno za dokaz, toliko o ograničenju koje posedujete.
Ko kaže da je Stounhendž pravljen prema nebu? Šta je dokaz? Neki istripovani naučnik? Slepa vera.
Према чему је прављен стоунхенџ?
Линк.

- - - - - - - - - -

Da zvezde nisu u konstelaciji ti ne bi imao ista sazvežđa već bi to bilo promenljivo, a sazvežđa su ista unazad ko zna koliko.
Čuj, dokazi? Koliko je vama malo potrebno za dokaz, toliko o ograničenju koje posedujete.
Ko kaže da je Stounhendž pravljen prema nebu? Šta je dokaz? Neki istripovani naučnik? Slepa vera.
Према чему је прављен стоунхенџ?
Линк?
 
4. Znaci 99% geologa i ostalih naucnika nema zdrav razum ?
On je expert za geologiju, toliko je talentovan da je završio master iz geologije na YouTube univerzitetu za 15 minuta.

Neviđeno do sada. :kafa:

- - - - - - - - - -

Дечко...звијезде и НИСУ у истој констелацији већ хиљадама година...
Ti misliš da on može da pojmi da se prividni položaj zvezda menja sporo kroz vreme... optimisto! :lol:
 
To pod uslovom da je big bang tačan i da se sve kreće od te tačke, to jest širi. Ali sve govori da je to nebuloza, tako da ne možete upoređivati starost Zemlje sa nedokazanom teorijom. Ko je video da se kosmos širi? NASA?
Vi im verujete, isto što im i verujete za Mesec? Ja im ne verujem ništa? Plaćenici novog svetskog poretka.
Da se kosmos širi kao što oni pričaju ne bi videli zvezde već hiljadama godina u istoj konstelaciji.
Tako da nema veze za starost Zemlje to što su pojedine galaksije udaljene 100 000 svetlosnih godina, jer je sve stvoreno u vrlo kratkom roku.
Шта то ,,све говори да је то небулоза"?
 

Back
Top