Ако једна супер војна сила покаже да може да опстане без других економских супер сила чувајте је се спржиће вас

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Ауторска
Просто као пасуљ.
Само паметни капирају овај необориви закон на овој суровој планети.
Када крене масивни Светски рат тада савезништво обично остаје само на папиру.
Ујединјени остају само они који су кроз историју и били заједно.Све остало је вештачко и везано је искључиво економски али економија не помаже када платите разарањем своје земље а на крају и главом због тога.
 
Потребне су године и деценије да би једна држава могла да покаже да може да опстане без других економских сила.
Не месец дана...
Да и да неко претрпи разарања за то време па ако схвати.
 
Да и да неко претрпи разарања за то време па ако схвати.
Pa svako moze da opstane pa cak je i Srbija samo je pitanje u kom stanju ce takva drzava biti i koja teska beda ce njeno stanovnistvo biti.
 
Pa svako moze da opstane pa cak je i Srbija samo je pitanje u kom stanju ce takva drzava biti i koja teska beda ce njeno stanovnistvo biti.
Русију посматраш по судбини Србије е бедо Српска па стварно заслужујемо да нас затру.
 
Русију посматраш по судбини Србије е бедо Српска па стварно заслужујемо да нас затру.
Pa Rusija je vec beda daleko veca nego sto je Srbija bila pre 90-ih. A gomila Rusa bezi iz te Rusije posto ne zele da zive zivot kao u Severnoj Koreji.
 
Pa Rusija je vec beda daleko veca nego sto je Srbija bila pre 90-ih. A gomila Rusa bezi iz te Rusije posto ne zele da zive zivot kao u Severnoj Koreji.
Da, samo što to ima za posledicu da se procenat onih koji podržavaju Putina povećava.
 
Pa Rusija je vec beda daleko veca nego sto je Srbija bila pre 90-ih. A gomila Rusa bezi iz te Rusije posto ne zele da zive zivot kao u Severnoj Koreji.
Па увек је било оних који беже а и ти би када би Србију исто снашло.Зато није ни битно твоје тумачење.
 
Па увек је било оних који беже а и ти би када би Србију исто снашло.Зато није ни битно твоје тумачење.
Pa vidis ja nisam bezao 99-*e vec sam se odazvao na mobilizaciju za razliku od patriota kao sto si ti i slicnih tebi.
 
Da, samo što to ima za posledicu da se procenat onih koji podržavaju Putina povećava.

Pa naravno.I svet ce dobiti jos jednu Severnu Koreju. Jadno za jedan narod kao sto su Rusi sta su dozvolili sebi da drzava bogata resursima nije sposobna da naprvi nista sem oruzja i da vecno zivi u diktaturi i bedi.
 
Pa vidis ja nisam bezao 99-*e vec sam se odazvao na mobilizaciju za razliku od patriota kao sto si ti i slicnih tebi.
Пусти ти мене ја сам још под окупацијом а ти си прихватио Вучићеву слободу по сваку цену чак и издаје своје територије.
 
Пусти ти мене ја сам још под окупацијом а ти си прихватио Вучићеву слободу по сваку цену чак и издаје своје територије.

U pa otisao sam ja od te vase slobode.Dodjem malo na par dana godisnje cisto da se prisetim. A ti si pod okupacijom posto je tvoj vekliki vodja Sloba vodio pametnu politiku u uzdao se u Ruse.A covek unazadio srpski narod za vekove.
 
U pa otisao sam ja od te vase slobode.Dodjem malo na par dana godisnje cisto da se prisetim. A ti si pod okupacijom posto je tvoj vekliki vodja Sloba vodio pametnu politiku u uzdao se u Ruse.A covek unazadio srpski narod za vekove.
Србе су уназадили нацисти и фашисти а Слоба је био комуњара и главна мета њихова зато.
 
Realno ovo je jeziva tragedija za Rusiju posto ce im otici gomila mladih i obrazovanih a ostace zatucana marva.Napredak za tu drzavu ce biti misaona imenica.
Отишле су само криминалне структуре у Београд код Вучићевог брата,Радоичића,Звонка Веселиновића да рашире бизнис.
 
Где ће да оду Руси из Русије. У државе, у којима је забрањен улазак у ресторане свињама и Русима. У државе у конима је забрањено лечити Русе. Тамо где би свако убио Руса, са задовољством, и стпао Русе у концентрационе логоре. Где се руска деца малтретирају на улици, и где је Русима забрањен улазак у супермаркете, ако се установи да су Руси?

Где ће да оду Руси из Русије. У државе, у којима је забрањен улазак у ресторане свињама и Русима. У државе у конима је забрањено лечити Русе. Тамо где би свако убио Руса, са задовољством, и стпао Русе у концентрационе логоре. Где се руска деца малтретирају на улици, и где је Русима забрањен улазак у супермаркете, ако се установи да су Руси? Одлазе помодарски гупаци, и они који немају ни мрву националног поноса и националне свети.
 
Треба пустити Русе ван да пређу обуку деловања нацизма и фашизма на њих саме па када се врате у Русију има први да притисну она црвена дугмета.
 
Ako jedan dan na Krstarici moze da prodje bez izlupanih i tupanderskih tema, cuvajte se - mozda zivite u savrsenoj zemlji, po meri njenih gradjana. ;) :mrgreen: :cool:
Како за кога а крстарица треба да буде толерантна чак и за модераторе са слабе живце.
 
Како за кога а крстарица треба да пуде приступачна чак и за модераторе са слабе живце.
Nisu zivci u pitanju, pogresan organ.. u pitanju je stomak. Ponekad i oci od slovnih gresaka, al sta je tu je. :cool: 😆
 

Back
Top