Ako ima u Srbiji patriota pa gde su sada da isteraju Hila što naoružava naše smrtne neprijatelje na našoj teritoriji?

Pa ti si sine bar po tvojim recima pametan, obavesten o svim zaverama, umes da pucas i levom i desnom rukom iz pracke, umes da vrtis na raznju prase, jos bolje umes da glodjes janjecu nogicu... ti si nas Dzems Bond, kratko. Sta ce nam onda za proterivanje Hila neki smuseni general, imamo tebe.

Ah, da, ti samo mlatis praznu slamu na forumu, samo lupas sta ti oadne na oamet, nisi ti soisoban nista da uradis. Cak ni davpobegnes iz Kovina.
Teško si ti neko đubre od čoveka pravi smrad.
 
Како када Вучић своје крезубе сендвичаре лаже типа ''нисам ја ништа потписао, све су то бивши и мени су руке везане, морам да испоштујем државне обавезе''.
Jesu li ti punoletni pri zdravoj svesti i pameti?
Ako jesu u rudnik sa njima zatvorenog tipa.
 
da li ti ovakvim stavom nama poručuješ DA NISI PATRIOTA?

da si kao svaki BG lelemud koji ima neki problem a taj problem treba da mu reši "neko"?

Ko to?

Koga optužuješ za američko iživljavanje mimo svakog medjunarodnog prava?

Da li ti ovo aboliraš NATO bombardovanje?

Gukni golube...
Ja živim pod okupacijom i za to ste vi krivi i ti zajedno sa njima.
Šta nije ti još jasno?
E biće ti jasno kada jednog dana pozovu moju decu da spasavaju vaša dupeta kada neko izvrši agresiju u ostatku Srbije.
 
Poslednja izmena od moderatora:
posle suludih nebuloza, AV i ostali lopingeri, organizovace referendum...da sve to svale na narod, pa ponovo da mu prodaju ulicarske fore...metro u Beogradu...brze prugr, vozovi jurice 300 km/h...investicije, dolazi Boing da pravi putnicke avione za 3000 putnika po avionu...a onda, malo da se igra pravoslavlja, rusofilije i saveza Rusija, Belorusija i Srbija....a veoma moguce, da ga primi Putin i da mu podrsku za nove izbore u Srbiji...zivi bili, pa videli
 
Pokrajina postoji zbog pogubne politike Kraljevine Jugoslavije odnosno Srba prije komunizma.
Није краљ цртао комунистичке границе. Није било покрајина у Хрватској...
Плус муслимани Босне добили државу зато што су муслимани...
Плус Голи оток... и још многе брљотине.

И најгоре - партократија.
Принцип да сваког ко мисли другачије треба истребити.
Не плаше се они бројности конкуренције, него вриште што конкуренција уопште постоји.
 
Није краљ цртао комунистичке границе. Није било покрајина у Хрватској...
Плус муслимани Босне добили државу зато што су муслимани...
Плус Голи оток... и још многе брљотине.

И најгоре - партократија.
Принцип да сваког ко мисли другачије треба истребити.
Не плаше се они бројности конкуренције, него вриште што конкуренција уопште постоји.

Nije kralj umio ni mogao da integrise stanovnistvo Kosovo u Srbiju tu se sve pocinje i zavrsava.
 
Ja živim pod okupacijom i za to ste vi krivi i ti zajedno sa njima.
Šta nije ti još jasno?
E biće ti jasno kada jednog dana pozovu moju decu da spasavaju vaša dupeta kada neko izvrši agresiju u ostatku Srbije.
Pa ti imas pasos Rusije kakva sad okupacija i ne placas struju vec 24 god.
 
још једна гомила логичких неисправности, и да ивинеш, глупости.
Турском окупацијом Србије нисмо изгубили Космет изгубили смо могућност да сами управљамо њиме. Шта више, не само да нисмо одустали него се нисмо заустављали док Турке нисмо протерали и са Космета
Косовски завет и мит су оно шта чини Србе народом и не тражи ничије признање те народности (попут околних 'народа' који су проистекли из протосрба)

да је преамбули устава лако променити Лека би до сада скувао српску жабу и то би се десило. Нажалост по њега, ни сва подршка 'запада' не може да сакрије ту удицу коју би Срби прогутали лако. Петоколонаши не стају те не искључујем ту могућност али срећом нисмо ни близу прихватљивости.
Па да ли је сада неко украо покрајину? Не бих рекао. Само ми не управљамо.

Али је питање шта учинити док се не створе услови да поново управљамо.
 
Много часова историје си пропустио. Овог комунистичког "Косова" није ни било до 1945.

Bilo je kolonizacije kosova 1918-1941 ali neuspjesna. Kralj je bio propalica i nista nije umio. Ko ti je kriv

Види се да немаш стрпљења.

Ти би одмах све сада - а сада можемо само да изгубимо.

Pa ti bi sve dogodine, al jbg morace i tebe da mumifikuju pa da te probude kada bude velike srbije.
 
Bilo je kolonizacije kosova 1918-1941 ali neuspjesna. Kralj je bio propalica i nista nije umio. Ko ti je kriv



Pa ti bi sve dogodine, al jbg morace i tebe da mumifikuju pa da te probude kada bude velike srbije.
Како иде, Србија ће за сто година имати 3 милиона становника... Ако се настави по досадашњем плану Србија ће бити све мања.

А не видим да предлажеш било шта ново.
 
Како иде, Србија ће за сто година имати 3 милиона становника... Ако се настави по досадашњем плану Србија ће бити све мања.

А не видим да предлажеш било шта ново.

Tacno, za 100 godina bice 3 miliona, mozda sa jos milion Pakistanaca. Pa sta ima da cekate onda?

Priznajte Kosovo sa uslovom da odmah udjete u EU i postanete ekonomski lider u regionu. To vam je jedini recept za uspjeh.
 
Tacno, za 100 godina bice 3 miliona, mozda sa jos milion Pakistanaca. Pa sta ima da cekate onda?

Priznajte Kosovo sa uslovom da odmah udjete u EU i postanete ekonomski lider u regionu. To vam je jedini recept za uspjeh.
По чему то мислиш да сам ја слепо про-ЕУ?

Све о чему причам је број Срба у Србији, и о начинима како да се стање поправи, јер сада имамо приличан минус (истина, и сви око нас су у минусу).
 
По чему то мислиш да сам ја слепо про-ЕУ?

Све о чему причам је број Срба у Србији, и о начинима како да се стање поправи, јер сада имамо приличан минус (истина, и сви око нас су у минусу).

Bez EU spasa vam nema, tonucete sve dublje. I druge zemlje poput Hrv i CG ce da rovare u Srbiji i vama vladati.
 
Bez EU spasa vam nema, tonucete sve dublje. I druge zemlje poput Hrv i CG ce da rovare u Srbiji i vama vladati.
Још ћемо да видимо шта ће бити са ЕУ. Од мојег надања да ће после изласка Енглеза то све да се претвори у економски немачко-француски савез... се стигло до тога да је ЕУ обична Нато пудлица - некакава економија која служи за финансирање рата.

Ако се ЕУ повуче из рата (овако на даљину), то ће им тешко пасти. Много више политичарима него народу.
А ако уђу у рат званично, откриће да су руске ракете практично свемогуће.
Лоше једно, лоше и друго.

А то о Хрв и ЦГ... Неизвесно је само ко ће први нестати, пошто се становништво свуда смањује. Не постоје људски ресурси ни за управљање сопственим простором, а камоли за заузимање новог.
Башка што би после првих избора скупштина била просрпска... Има нас довољно.
Али неће се ништа од тога десити, гарантујем. Нечија машта може свашта, без додира са стварношћу.
 

Back
Top