Ako ima u Srbiji patriota pa gde su sada da isteraju Hila što naoružava naše smrtne neprijatelje na našoj teritoriji?

Kakvu pravdu u svoje ruke možeš da očekuješ od nekog pojedinca pa makar bio i general u vojsci Srbije?
Daj vidim da nisi bio u redovnoj vojsci a komo li da znaš kako funkcionišu bezbedonosne službe čak ni u nekoj Opštini.
Ja sam u ovom slučaju vaša savest koju ste sakrili od Boga.I upozoravam vas da ne možete na kraju života da je sakrijete od osude.
Pa ti si sine bar po tvojim recima pametan, obavesten o svim zaverama, umes da pucas i levom i desnom rukom iz pracke, umes da vrtis na raznju prase, jos bolje umes da glodjes janjecu nogicu... ti si nas Dzems Bond, kratko. Sta ce nam onda za proterivanje Hila neki smuseni general, imamo tebe.

Ah, da, ti samo mlatis praznu slamu na forumu, samo lupas sta ti oadne na oamet, nisi ti soisoban nista da uradis. Cak ni davpobegnes iz Kovina.
 

Mijenjacemo ga, jer Kosovo je realnost mora Vucic da gradi najbolje odnose za bolju buducnost nase đece razumijes 🙏 🇷🇸

Еквадорске обавештајне службе дуго су држале албанску мафију под надзором. Операција Балкан 2014. завршена је хапшењем вође групе Ремзија Аземија и још 11 чланова банде, укључујући држављане Албаније и Еквадора.

Еквадорска полиција и тужиоци оптужили су организацију за гомилање кокаина у Гвајакилу намењеног за Европу. Аземи је побегао из притвора месец дана касније, поново се појавио у Европи 2017. године, а касније је ухапшен у Немачкој.


Аземи се и даље суочава са кривичним пријавама у Еквадору, укључујући и убиство његове супруге из Еквадора и Црногорца Фадила Качанића. Власти Еквадора тек треба да обелодане своје налазе у случају или чак да признају присуство страних држављана, који су повезани са „бруталном балканском мафијом“.

guslar1389, ovaj Fadil neki tvoj biznis partner, konkurencija? radis za mafiju, a, mali?​

Амерички медији: Веза између крими картела у Еквадору и албанске мафије


Два различита обавештајна извора сугеришу о „везама на високом нивоу“ између еквадорске полиције и албанске мафије.

Подсећамо, пре неколико дана су наоружани мушкарци упали на факултете, у националну ТВ станицу, метро станице… и узимали људе за таоце. Председник је извео војску на улицу, која је успела да успостави ред, проглашен је покушај државног удара од стране нарко картела.
 
Poslednja izmena:
Pa zasto se ne okupite vi turbo-nacionalisti sa Krstarice, odete do ambasade i Hila spakujete i izbacite iz Srbije? Zasto vas posao prebacujete na drugog?
Zasto sve sto ovde pises ( i u drugim temama) sam ne odradis, zasto trazis da to neko drugi uradi od tebe? Lakse je da drndas tastaturu na lapsitopsiju ili ekran telefona nego da isteras Albance i Amerikance sa Kosova, Hila iz Beograda, oslobodis Ukrajinu od Ukrajinaca i svet od Amerikanaca? Ti si izgleda od onih koji vice vojsci "Juris!" dok sedi u rovu i gleda kako oni jurisaju..
Kakva sala. Zar to ne bi trebalo da radi vlast, ako joj je stalo do suvereniteta, ustava . . . Uostalom tu su da sluze narodu i drzavi.
 
AUTORSKA
Jednostavno zato što ih nema.
I nemojmo da se pravimo blesavi i da ne priznamo da se nismo udostojili da nam se sačuva cela Država.
A ko ne shvata koliko je teško imati Državu onda samo neka pogleda Kurde kojim ima 40 miliona a nemaju svoju Državu.
U Srbiji ima samo laznih patriota.

Poput MI Glas iz naroda.
 
AUTORSKA
Jednostavno zato što ih nema.
I nemojmo da se pravimo blesavi i da ne priznamo da se nismo udostojili da nam se sačuva cela Država.
A ko ne shvata koliko je teško imati Državu onda samo neka pogleda Kurde kojim ima 40 miliona a nemaju svoju Državu.
A pa ne ide to tako kao u vrtiću. Dobro je da ti nisi Predsednik inače odavno ne bi bilo ni jednog Srbina. Šešeljističke medveđe usluge.
 
AUTORSKA
Jednostavno zato što ih nema.
I nemojmo da se pravimo blesavi i da ne priznamo da se nismo udostojili da nam se sačuva cela Država.
A ko ne shvata koliko je teško imati Državu onda samo neka pogleda Kurde kojim ima 40 miliona a nemaju svoju Državu.
da li ti ovakvim stavom nama poručuješ DA NISI PATRIOTA?

da si kao svaki BG lelemud koji ima neki problem a taj problem treba da mu reši "neko"?

Ko to?

Koga optužuješ za američko iživljavanje mimo svakog medjunarodnog prava?

Da li ti ovo aboliraš NATO bombardovanje?

Gukni golube...
 
A pa ne ide to tako kao u vrtiću. Dobro je da ti nisi Predsednik inače odavno ne bi bilo ni jednog Srbina. Šešeljističke medveđe usluge.
Čeda Prašak kad bi bio Predsednik on bi to objasnio rečima:
"Medjunarodna zajednica želi odvajanje Kosova što je cena našeg pripadanja medjunarodnoj zajednici a sada tenis..."
 
AUTORSKA
Jednostavno zato što ih nema.
I nemojmo da se pravimo blesavi i da ne priznamo da se nismo udostojili da nam se sačuva cela Država.
A ko ne shvata koliko je teško imati Državu onda samo neka pogleda Kurde kojim ima 40 miliona a nemaju svoju Državu.
Како када Вучић своје крезубе сендвичаре лаже типа ''нисам ја ништа потписао, све су то бивши и мени су руке везане, морам да испоштујем државне обавезе''.
 
Ada sto imas protiv casnija komunista coce?
За сада изгледа ништа довољно ефикасно.

Коме није јасно какву су нам брљотину направили... Не морам сада да објашњавам.
Укратко...
Много Срба је завршило у другим деловима СФРЈ, па се по распаду исте свашта издешавало. Србији су уваљене покрајине - на основу чега сада имамо великих проблема. Латиница је поклопила скоро све живо, уместо наше ћирилице. Партократија је успостављена, и не знам када ће нас напустити. Најгори су на власти, најбољи граде Немачку.
 
Tri puta kratkim- i još uvek je kratko, pojma nemam kako. Još malo logičkih neispravnosti ne mogu popraviti one prethodne.

Ne treba ništa da sačekamo, šta god mi radili ili šta god mi dali da nam rade sa buljom, rezultat će biti isti: proterivanje i ubijanje Srba.

Jedan adut imamo a koji pobeđuje svu silu njihovih mecena: to je preambula ustava i naše nepriznanje nepostoheće države. Kad dođe vreme, heroji novog doba će zameniti defitističku bagru. Srbi bez Kosmeta prestaju da postoje, za generaciju ili dve i mi to skoro svi znamo. Šipci znaju da je njihovo samo dotle dok njihov mecena ima vremena za njih. Sudeći po tome kako im se žuri da ih priznamo, njihovo vreme i energija za ovaj prostor je na izdisaju. Kad oni odu situacija se menja u potpunosti. A otići će i to u dogledno vreme.
Без Косова нема Срба? Онда смо ми вероватно неки клингонци или марсовци, пошто беше турска окупација... и Косова и свега осталога. Па некако и даље постојимо.

Без косовског проблема нема основа да се на власти држе наша (а и њихова) хистерична гарнитура. Бучна маса, а без знања и вештина. У опозицији их нико не би ни приметио. Само док сваки дан бивају на тв, дотле могу да се одрже.

А та светиња од устава је већ доживела промене на референдуму. Нужда закон мења.
 
За сада изгледа ништа довољно ефикасно.

Коме није јасно какву су нам брљотину направили... Не морам сада да објашњавам.
Укратко...
Много Срба је завршило у другим деловима СФРЈ, па се по распаду исте свашта издешавало. Србији су уваљене покрајине - на основу чега сада имамо великих проблема. Латиница је поклопила скоро све живо, уместо наше ћирилице. Партократија је успостављена, и не знам када ће нас напустити. Најгори су на власти, најбољи граде Немачку.

Pusti seseljevu propagandu…
 
Pusti seseljevu propagandu…
Рећи ћеш да постојање покрајина у Србији није направило проблеме?

Само ми онда реци, на који начин би се Приштинци "отцепили" ако покрајина уопште не постоји?
 
Рећи ћеш да постојање покрајина у Србији није направило проблеме?

Само ми онда реци, на који начин би се Приштинци "отцепили" ако покрајина уопште не постоји?

Pokrajina postoji zbog pogubne politike Kraljevine Jugoslavije odnosno Srba prije komunizma.
 
Без Косова нема Срба? Онда смо ми вероватно неки клингонци или марсовци, пошто беше турска окупација... и Косова и свега осталога. Па некако и даље постојимо.

Без косовског проблема нема основа да се на власти држе наша (а и њихова) хистерична гарнитура. Бучна маса, а без знања и вештина. У опозицији их нико не би ни приметио. Само док сваки дан бивају на тв, дотле могу да се одрже.

А та светиња од устава је већ доживела промене на референдуму. Нужда закон мења.
још једна гомила логичких неисправности, и да ивинеш, глупости.
Турском окупацијом Србије нисмо изгубили Космет изгубили смо могућност да сами управљамо њиме. Шта више, не само да нисмо одустали него се нисмо заустављали док Турке нисмо протерали и са Космета
Косовски завет и мит су оно шта чини Србе народом и не тражи ничије признање те народности (попут околних 'народа' који су проистекли из протосрба)

да је преамбули устава лако променити Лека би до сада скувао српску жабу и то би се десило. Нажалост по њега, ни сва подршка 'запада' не може да сакрије ту удицу коју би Срби прогутали лако. Петоколонаши не стају те не искључујем ту могућност али срећом нисмо ни близу прихватљивости.
 

Back
Top