ajde

voleli se dvoje mladi'
djelem djelem...
kad su 'teli da se uzmu
djelem djelem..
dushmani im ne dadoshe

http://bosnafilm.tripod.com/kuduz.htm
:rumenko:

vi meni recite..zasto recimo ljudi koji su idealni jedno za drugo se ne upoznaju odmah..ono jos u pesku...i tako?
nego postoji taj citav niz komplikacija da se nikad i ne upoznaju
google blokirao pretragu pa se nisu ni izguglali ali su znali uvek da postoji neko , the one , tamo negde daleko ? :think:
shablonski recheno... 6 milijardi , od toga milijardu i po kineza , a šta ako je the one u stvari kinez :lol:

vi meni recite..zasto recimo ljudi koji su idealni jedno za drugo se ne upoznaju odmah..ono jos u pesku...i tako?
nego postoji taj citav niz komplikacija da se nikad i ne upoznaju :)

ja mislim da nema idealnih parova, predodredjenih i sl, sve to mora da se zaradi radom
sreca se pravi, ne nalazi

dobro, sa nekime bas ne mozes... prevelike razlike, feromoni i sl, ali svakako oko svkog od nas ima bar nekoliko dobrih partnera... izabrati jednog, voleti i raditi

strast je super, treba se i ludirati - za duge staze ne moze bez truda, razumevanja, tolerancije i sl.

nego postoji taj citav niz komplikacija da se nikad i ne upoznaju :)

I meni mi je prvo ovo palo na pamet:

Zato što život nije pravedan nego samo jeste :(

Pa onda nešto kontam... kako bi bilo istovremeno kul i zastrašujuće da imaš nekako unaprijed čipovan, urođen, instaliran (ne znam da objasnim, jbte :p) nepogrešiv osjećaj za taj ideal koji onda kao tražiš, i još plus imaš mnooogo sreće da ga nađeš prije svih životnih zayeba (d'izvineš). Pa zamisli to? :confused:

Nego, jok... ovako imaš priliku da postepeno otkrivaš i učiš (na svojim greškama, razumije se) šta je ono što želiš, a šta je ono što ti je potrebno, što će te činiti srećnom... i imaju li uopšte nekih dodirnih tačaka, i gdje si ti u svemu tome, i kako to da pomiriš i kako da odlučiš jel' to TO ili nije.
I onda ima samo još jedna mala malecna začkoljica - isto tako neko treba tebe da posmatra, želi, da mu trebaš, da si mu ideal ili zayeb. :( I tako... taman dok sve ovo fino skontaš i pronađeš i skrasiš se - prođe život.
:aha:

A možeš i da se ohrabruješ time da su prečice za mlakonje.
Život valjda najviše iskušava one koji su najjači. :heart:

Back