Ajd ovako

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.925
Posto pile kaki i tema je bila uopstena bez prozivki..jer taj primer glupe ona ne bi ni shvatila dan danas da joj ja nisam rekao da se ispalila..onda je ona istripovala da je muvam jer sam joj objasnio da je glupa:lol:pitanje bi bilo..ako je neko zauzet da li je moguce da vas odbije..logicno da ne moze neko imati vise partnera u nasem drustvu pa recite..da li se to racuna da ste odbijeni ako on/a ima partnera?
 
Posto pile kaki i tema je bila uopstena bez prozivki..jer taj primer glupe ona ne bi ni shvatila dan danas da joj ja nisam rekao da se ispalila..onda je ona istripovala da je muvam jer sam joj objasnio da je glupa:lol:pitanje bi bilo..ako je neko zauzet da li je moguce da vas odbije..logicno da ne moze neko imati vise partnera u nasem drustvu pa recite..da li se to racuna da ste odbijeni ako on/a ima partnera?

možda se samo femka...:lol:
...vidla da se to radi pa ajd i ona...

...a u stvari će se istopi od milinu što je tolko njih muva...
 
Posto pile kaki i tema je bila uopstena bez prozivki..jer taj primer glupe ona ne bi ni shvatila dan danas da joj ja nisam rekao da se ispalila..onda je ona istripovala da je muvam jer sam joj objasnio da je glupa:lol:pitanje bi bilo..ako je neko zauzet da li je moguce da vas odbije..logicno da ne moze neko imati vise partnera u nasem drustvu pa recite..da li se to racuna da ste odbijeni ako on/a ima partnera?

vite ovako...jednostavno je eliminisati izvesne virtualne pojave i anulirati njihovu delatnost upozorenjem sledece sadrzine...pristup forumu se placa :)
 
Posto pile kaki i tema je bila uopstena bez prozivki..jer taj primer glupe ona ne bi ni shvatila dan danas da joj ja nisam rekao da se ispalila..onda je ona istripovala da je muvam jer sam joj objasnio da je glupa:lol:pitanje bi bilo..ako je neko zauzet da li je moguce da vas odbije..logicno da ne moze neko imati vise partnera u nasem drustvu pa recite..da li se to racuna da ste odbijeni ako on/a ima partnera?



z:shock::eek::eek:
 
ja to ne anliziram na taj nacin.
nema plus minus ima samo neko vec ima nekoga sa kim mu je lepo.
kraj price.

Alo bre ne pricam o tome nego prosta racunica..ne postoji mogucnost za drugim..znaci ni hipoteticki se to ne moze nazvati odbijanje ako je neko zauzet..kapiras..ne kupujes 2 kila leba ako ti je 1 dovoljno
 
Nije pitanje sta je tu lose..nego da li je fizicki matematicki to odbijanje ako ne postoji mogucnost za 2 partnera?da li to samo tebi daje +..ne moze nekom biti - ako je jasno da si zauzeta jel tako?

ti se samo bojish da neka zena ne dobije slucajno na znachaju, a da to, po tvom shvatanju, nije zasluzila :))))))))) i tako iz posta u post :)))))))))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top