AHA!!! ovo nije bilo:P

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
evo ovako, imate neku ne kratku vezu.
kada i kako skapirate da vas taj neko voli?
mislim i daje nereceno, kako osetite...
ili, ako kaze, kako znate da je to to, da je istina....
el razume neko temu? :lol::rotf:

i kada i zasto nekome ne bi verovali kad vam prica da vas voli:)
 
ma ima to cesto kad vole do daske a cute ko pci:P
al dobro, kaze ti, ali kada mozes da mislis da nije tacno?

Ja sam od tih koji ćute ko zaliveni! :rumenko:

Pa ne znam za ovo drugo, kad možda hoće nešto od mene- da pozajmi pare, ili da mu kuvam musaku, ili peglam košulju, pa krene da se umiljava uz to "volim te". Mislim, nije mi se desilo, ovo sam sad izmislila moguću situaciju. :lol:
 
dugo sam mislila kako su riječi jedino što treba i po čemu se zna..a onda sam prestala jer se nekako potroše i izblijede,jer su preupotrebljene i prečeste..i jer sam pronašla nekog ko nije vješt sa riječima pored kog sam naučila da ljubav prepoznajem u pogledu,pokretu,u činu..bez suvišnih riječi..
 
pa to ti ja ne mogu objasniti nikako :)) jedino sto bih mogla izvuci kao nesto po cemu ces to prepoznati, je da ti ne bi palo na pamet ovo pitanje :)))))

kada te neko voli, tada ti obavezno da jastuk da prilegnesh kada si umorna :))))))))
 
pa to ti ja ne mogu objasniti nikako :)) jedino sto bih mogla izvuci kao nesto po cemu ces to prepoznati, je da ti ne bi palo na pamet ovo pitanje :)))))

kada te neko voli, tada ti obavezno da jastuk da prilegnesh kada si umorna :))))))))

:think:

ne radi se o meni, smesno da pricam daje tema cista hipotetika.

kazem da ti "osecaji" nisu uvek merodavni. nekada taj "osecaj" zavisi i od raspolozenja, pa danas imas ovakav sutra onakav "osecaj"
 
Nekom je problem da izgovori te reci, a neko ih izgovori cim se zaljubi, ni ne razume sta oseca, al ispali onako bez znacenja veceg i bez pardona..
Ne znam, u svakom slucaju vidim da li me voli po postupcima i po osecaju i po gomilu raznih sitnih stvari..iskazanih i neiskazanih.
A inace ako je nekom problem da kaze da voli, posle duze vremena, tipa godinu dana ste zajedno i nista, po meni je to znak da ta osoba nije sigurna u svoja osecanja..jesu reci samo reci ali problem je reci volim te nekome za koga nismo sigurni da volimo. Ako smo sigurni, nema problema.
 
evo ovako, imate neku ne kratku vezu.
kada i kako skapirate da vas taj neko voli?
mislim i daje nereceno, kako osetite...
ili, ako kaze, kako znate da je to to, da je istina....
el razume neko temu? :lol::rotf:

i kada i zasto nekome ne bi verovali kad vam prica da vas voli:)

nikada neverujem na reč,
pustim da prodje dovoljno vremena i da me dela ubede....pusti ti reči i ja svašta pričam...
 
evo ovako...kada mi svaki dan to kaze po bar pet puta :lol:
kada uvek zna sta treba da me pita da me podrzi na pravi nacin i svaki dan me pita kako sam :lol:
kada zna sta hocu i kad ja ne znam
kada me mazi i pazi al ume da lupi sakom o sto jer ako pusti da mu se popnem na glavu ugasio je :lol:
slusa me sta pricam i zanima ga
kad mu nisam na poslednjem mestu
ima beskonacno razumevanje za moje tripove
uvek je raspolozen za seks pa taman da je kopao rovove i da je u gipsu :hahaha:
ima me u svojim planovima
kad shvati da samnom u kompletu dobija jos zilion ljudi i to prihvati :mrgreen:
e sad ultimativan vrhunac ljubavi> kad kaze nemoj sedi ja cu oprati sudje i hvala ti vecera je bila divna :zaljubljena:



mene je nemoguce voleti :(
 
evo ovako...kada mi svaki dan to kaze po bar pet puta :lol:
kada uvek zna sta treba da me pita da me podrzi na pravi nacin i svaki dan me pita kako sam :lol:
kada zna sta hocu i kad ja ne znam
kada me mazi i pazi al ume da lupi sakom o sto jer ako pusti da mu se popnem na glavu ugasio je :lol:
slusa me sta pricam i zanima ga
kad mu nisam na poslednjem mestu
ima beskonacno razumevanje za moje tripove
uvek je raspolozen za seks pa taman da je kopao rovove i da je u gipsu :hahaha:
ima me u svojim planovima
kad shvati da samnom u kompletu dobija jos zilion ljudi i to prihvati :mrgreen:
e sad ultimativan vrhunac ljubavi> kad kaze nemoj sedi ja cu oprati sudje i hvala ti vecera je bila divna :zaljubljena:



mene je nemoguce voleti :(

volim te...:rumenka:
 

Back
Top