AHA!!! ovo nije bilo:P

Ljubav je stanje, akcija, odraz volje, zelje, namera, dela, svesne odluke...koja ukljucuje odabir..
Kako znati da neko voli? Svesno odlucimo da prihvatimo partnerovu ljubav..zbog ulozenog truda koji je vidljiv svakoga dana na razne moguce nacine i cini nas srecnima...

Ljubav je stanje, akcija, odraz volje, zelje, namera, dela, svesne odluke...koja ukljucuje odabir..
Kako znati da neko voli? Svesno odlucimo da prihvatimo partnerovu ljubav..zbog ulozenog truda koji je vidljiv svakoga dana na razne moguce nacine i cini nas srecnima...

Pitanje je dal je zaista tako,ja znam gomilu ljudi koja je usla u brak jel je bilo vreme ,i rodbina ih terala,i prijatelji se polako zene i udaju....vreme je.......niko nije ono bio mrtav zaljubljen u partnera,kao u tinejdzerskim danima,svi su negde kalkulisali,ovo,ono.......:manikir:

Pitanje je dal je zaista tako,ja znam gomilu ljudi koja je usla u brak jel je bilo vreme ,i rodbina ih terala,i prijatelji se polako zene i udaju....vreme je.......niko nije ono bio mrtav zaljubljen u partnera,kao u tinejdzerskim danima,svi su negde kalkulisali,ovo,ono.......:manikir:

Ljubav i zaljubljenost nisu isto....nzn za druge ali ja ako se budem udavala bice to iz ljubavi i nikako drugacije...ili cu da ostanem sama...

evo ovako, imate neku ne kratku vezu.
kada i kako skapirate da vas taj neko voli?
mislim i daje nereceno, kako osetite...
ili, ako kaze, kako znate da je to to, da je istina....
el razume neko temu? :lol::rotf:

i kada i zasto nekome ne bi verovali kad vam prica da vas voli:)
Tako lepo što uradi ono što kaže i što želi da me vidi i da bude sa mnom. I što će mu se omaći pa će ispaliti drugare, opet, da bi bio sa mnom, a da ja to kao i ne znam.
Dakle, delima. A ono, gleda u oči, obećava, govori :mrgreen: to može svako da isfolira, i to ne samo mene nego i sebe.

evo ovako, imate neku ne kratku vezu.
kada i kako skapirate da vas taj neko voli?
mislim i daje nereceno, kako osetite...
ili, ako kaze, kako znate da je to to, da je istina....
el razume neko temu? :lol::rotf:

i kada i zasto nekome ne bi verovali kad vam prica da vas voli:)

Ovo poslednje ne dolazi u obzir zato sto se vidi posle 5 dana..to jes u mom slucaju aj skromno posle 2 sexa..jedino sto malo varira dal je ljubav ili zaljubljenos

Back