A TAKO SAM ZELEO-LA !?

never_afraid_to_dream_angel.gif
 
Mnogo ih je..ali evo,jedna od skorijih.... dok sam drzhala glavu naslonjenu na njegovo rame,osecala sam se ushushkano u njegovom zagrljaju,kao i uvek..toplo i sigurno... miris njegove kozhe parao mi je nozdrve... mnogo mi je nedostajalo sve to... bila sam srecna.... i u jednom suludom trenutku podigla sam glavu,pogledavshi ga.... pozhelela sam da mu osetim usne,njegov dah na mojim usnama..bar josh jednom....
 
Sedimo u parku... prosla je ponoc...sami smo...pricamo o svemu...kako smo dozvolili da nam se ovo desi...kaze da me i dalje voli, ali ne kao pre...kaze, fali nam nesto...zaplakala sam, a on me je jako zagrlio...ljubi me u obraz...i ja njega...a sve bih dala da smo na istom mestu, 10 meseci ranije... samo da se poljubimo kao pre...
 
Eh ....Zelela -sama rec kaze - sta vredi sto sam zelela kad se nije ostvarilo,cemu pisanje.Sve sam zabrljala od zelje do koske.
A zelela sam i sta sad - nista od zelja - jer ta zelja jednostavno iako postoji mora da se ugusi.
 
Smatram da covek moze da ostvari sve pozeli, ukoliko to zeli dovoljno jako. Verovatno sam i ja tako mogla da ostvarim neke svoje zelje,mastanja, snove koje sam dugo cuvala u sebi, uvek im se vracala stalno mastajuci o pretakanju sna u javu i velicanstvenosti tog trenutka kada se ostvare... sve dok nisam shvatila da ja to zapravo ne zelim... Mozda ce ovo zvucati cudno i konfuzno nekome, ali zapravo nije... Ovako iskrena (cak i prema sebi :) ) shvatam da radije zelim da neke stvari pothranim, cuvam duboko u sebi, jer me na neki sebican nacin cine srecnom, nego da jurisam ka realizaciji i shvatim da java, koliko god nestvarna mozda bila tog trena - nije ni upola tako lepa kao san, kao zelja...
 
Kad sad pogledam unazad, uglavnom sam sve sto sam zelela i dobila. Nekako sam uvek nasla put do ostvarenja zelje, ne znam kako ali uvek se poklopilo, a ako nije moglo da se poklopi, ustrajala sam dok nije sve bilo kako zelim.
Nije da nema stvari u mom zivotu, koje sa mogla da uradim/ostvarim ali nisam. Ima toga, naravno ali to nisu bile velike zelje.
 

Back
Top