...

  • Začetnik teme Jugoslavija
  • Datum pokretanja
J

Jugoslavija

Gost
Imali ste divan dan i vracate se ranije sa posla kuci, zaticete voljenu, voljenoga u narucju drugog,druge ?

Sta sad ?
 
Zavisi koliko je ta osoba voljena...

Mozda bi necujno izasao i pravio se lood, cisto da vidim kako bi se ponasala pri sledecem susretu.
A mozda bi radio i 7,65 mm. :-))))))
 
ja bih ga sravnila sa zemljom u narednih par nedelja, psihicki novcano ali ubila bih ga na sve nacine osim fizicki, ko kaze da osveta nije slatka !!!
 
Prvo bih ubio njega pa nju pa njenu kevu pa njenog caleta i brata i sestru i macku i jos nekog prolaznika usput i na kraju bih izdr*o ***** na sve njih... he he he salim se, sigurno delujem otkaceno zar ne, volim da lupetam...
Sto bih ucinio naravno da bih sebe najpre okrivio...zar nije tako?
 
Ljudi,nemojte da ste tako nezni bre.........uhvatio bih ga i nozem urezao PENTAGRAM NA GRUDIMA njegovim,i tako da pamti sex sa mojom curom.....KOLIKO JE OVO PAMETAN ODGOVOR?
DA LI SE SLAZETE????? :twisted: :evil:
 
Sam86KG:
Ljudi,nemojte da ste tako nezni bre.........uhvatio bih ga i nozem urezao PENTAGRAM NA GRUDIMA njegovim,i tako da pamti sex sa mojom curom.....KOLIKO JE OVO PAMETAN ODGOVOR?
DA LI SE SLAZETE????? :twisted: :evil:

Da, bash me zanima kako bi fizicki izveo taj poduhvat...ono, skaces na njega, dok ti draga odvaja kosu od temena (u odbrani svog lover-a..), i rezuckash mu grudni kosh;).
Ma daj.... lakshe je kultivisano se obracunati...
:twisted:
 
Hm..interesantno pitanje...
Mislim da bih se okrenula i izasla... ali ne zato shto bi trebalo, vec zato da ne ucinim neshto zbog cega bih se posle kajala - zashto ja da snosim posledice njegove nevere:).
U tim situacijama je najbolje da prevlada prakticnost..:). No, lako je reci a teshko uciniti!
 
lolla:
Hm..interesantno pitanje...
Mislim da bih se okrenula i izasla... ali ne zato shto bi trebalo, vec zato da ne ucinim neshto zbog cega bih se posle kajala - zashto ja da snosim posledice njegove nevere:).
U tim situacijama je najbolje da prevlada prakticnost..:). No, lako je reci a teshko uciniti!

Heh... Guardian je kapoerista... ne mozes uciniti nesto cega bi se kajala tek tako :wink: :lol:
 
Incognito:
lolla:
Hm..interesantno pitanje...
Mislim da bih se okrenula i izasla... ali ne zato shto bi trebalo, vec zato da ne ucinim neshto zbog cega bih se posle kajala - zashto ja da snosim posledice njegove nevere:).
U tim situacijama je najbolje da prevlada prakticnost..:). No, lako je reci a teshko uciniti!

Heh... Guardian je kapoerista... ne mozes uciniti nesto cega bi se kajala tek tako :wink: :lol:

Guardinan???
Neshto mi je promaklo u prici...
 
Bila bih :( u prvom momentu , a onda bih iz besa otishla do druge prostorije , uzela neki alkohol (i to neki koji ne volim ) , pa bih se tushnula , uskochila u krevet i (izvinite na izrazavanju ) pojebala ih oboje .
 
sunchica:
Bila bih :( u prvom momentu , a onda bih iz besa otishla do druge prostorije , uzela neki alkohol (i to neki koji ne volim ) , pa bih se tushnula , uskochila u krevet i (izvinite na izrazavanju ) * ih oboje .

:)))))))))))) to bih volela da vidim!!!:))))))))))
 
eto vidish...mozda bi bilo mrtvih,mozda ne...ne znam...al kapiram da bi prvo virila neko vreme iza vrata...pa onda ko zna...akumulacija besa,pa onda sve ostalo...ma svega bi bilo,sve po redu....
 
UKOLIKO JE STAN NJEGOV JEDNOSTAVNO BIH REKLA "PA LEPO "I OTISLA.

MEDJUTIM DA JE STAN MOJ ISTERALA BIH IH OBOJE BEZ PRAVA DA IH CEKAM DA SE OBUKU.

U PRINCIPU NE BIH PRAVILA NEKE VELIKE SCENE NITI BIH SE BACALA U BEDAK. MA ODAVNO SAM PRESTALA DA VERUJEM U VERNOST I DEDA MRAZA.
 
Skinuo bih se... rekao ljubavniku moje devojke "gde si ljubavi" i poceo da ga trpam u @ss...

ma salim se... verovatno bih otisao besan a posle izvesnog vremena trazio objasnjenje od devojke... (ma ja sam idiot)
 
d1:
Skinuo bih se... rekao ljubavniku moje devojke "gde si ljubavi" i poceo da ga trpam u @ss...

ma salim se... verovatno bih otisao besan a posle izvesnog vremena trazio objasnjenje od devojke... (ma ja sam idiot)

Ma nisi idiot, samo tesko da tu ima nesto da se objasnjava.... :?
 

Back
Top