8 mart...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
svake ali svake godine neko postavi temu s pitanjem - šta da joj kupim za osmi mart...:I
ja pitam tebe šta ćeš da joj kupiš za osmi mart...?
mogu da se izjašnjavaju i žene...
hvala...
 
Ja pre izvedem na veceru neku nego kupim poklon jer dosta devojaka sa kojima sam bio su u fazonu da nisu udate zene pa im to ne treba :D Osim toga ovaj 8. mart ne izvedem ni jednu jer dobio sam otkaz od zeMske :per: Mada, lepo je vreme i imam jos 4 dana ko zna sta moze da padne hihihihi

Osim toga, desi druže Dićko? :D
 
eh...blago tebi...od navalice žensaka moro da se udalji sa foruma privremeno...kakav dobar razlog...:super: ljubomoran sam na tebe...:sad2:
pa dobro došo nazad, bolej se smestio...
 
pa dobro, mnogi su se prekvalifikovali na pedefe tetke, al dobro...ja sam i tamo i ovamo...nekako me srce veže za ovo mjesto i lepe uspomene proteklih vremena...:heart:
 
svake ali svake godine neko postavi temu s pitanjem - šta da joj kupim za osmi mart...:I
ja pitam tebe šta ćeš da joj kupiš za osmi mart...?
mogu da se izjašnjavaju i žene...
hvala...

ништа јер не признајем тај погани датум,као шта тад треба да је волим више него 7.марта? зашто јој неби купио нешто 24.октобра ?!
тај датум представља победу феминизма,либералне бљувотине...та сррања и оне комунистичке жгадије попут 1.маја добро утичу на моју пробаву.
 
svake ali svake godine neko postavi temu s pitanjem - šta da joj kupim za osmi mart...:I
ja pitam tebe šta ćeš da joj kupiš za osmi mart...?
mogu da se izjašnjavaju i žene...
hvala...
Taj dan je takva glupost! Ako je normalna, ne bi se trebao opterecivati time. Nece pridavati znacaj.
Ali, ako si bas navalio da nekako obelezis... Uplati popodne za dvoje u djakuziju, pa da vam oboma bude lepo:) (Kosta koliko i solidniji buket cveca. Uvek sam bila prakticna :manikir:)
 
ja taj datum kao "dan Žena" upadljivo ignorišem.
uglavnom se "družim" sa ženskinjama koje meni mogu da ponude isto što i ja njima: inteligentnu obrazovanu i stabilnu psihu u lepo oblikovanom telu,
tako da se po pitanju takvih društvenih manifestacija ne smaramo.

možda se potrpamo, onako svečarski.
 
Zanima me, cime bih mogao da dokazem devojci da mi je stalo do nje, 3 godine smo zajedno ali zadnjih 3-4 meseca sam je nesvesno gurnuo u drugi plan, manje smo bili zajedno, nisam se ponasao prema njoj kao prema osobi koju volim vec totalno drugacije sto je dovelo do toga da mi ne veruje da mi je stvarno stalo do nje...

Cime bih mogao da dokazem da sam pogresio i da nije tako kao sto je izgledalo, kako bih uopste mogao da se iskupim?
 
Zanima me, cime bih mogao da dokazem devojci da mi je stalo do nje, 3 godine smo zajedno ali zadnjih 3-4 meseca sam je nesvesno gurnuo u drugi plan, manje smo bili zajedno, nisam se ponasao prema njoj kao prema osobi koju volim vec totalno drugacije sto je dovelo do toga da mi ne veruje da mi je stvarno stalo do nje...

Cime bih mogao da dokazem da sam pogresio i da nije tako kao sto je izgledalo, kako bih uopste mogao da se iskupim?

Pocni opet da se ponasas kao do sada u te 3 godine..
 
Ravnodusna sam i ja prema tom danu ali jbg. znas ono jedna drugarica dobije poklon, druga, treca, a ja kao mrtva ladna kazem ja ne postujem 8 mart. Ma koga lazem. Volim poklone. Volim i da poklanjam i da dobijam poklone pa zasto onda i taj dan da ne dobijem poklon od svog dragog. Nemora da bude skup poklon, bitna je paznja.
 

Back
Top