72. ili 63.

Netreba bas sve verovati novinarima... mnogo im je lako proturiti neistinu, a i sami imaju maste...
ni doticni tekst nije bez...

Svakome ko nije u necemu lako je protturiti neistinu...Kladim se da bih i ja tebi mogla da proturim sta god hocu u vezi sa necim u sta se ti ne razumes, a ja se razumem...I Obrnuto...Hipoteticki receno
 
Jesi li sigurna da bi da se kladis samnom?

u ono sto se ne razumem u to se ne upustam, a ako sam i primoran, onda se potrudim i da saznam, ali na pravi nacin a ne kroz rekla kazala (mada i to je koristan izvor ukoliko znas sta trazis)...
dakle oko cega se kladimo i u sta? :p
 
Ne slazem se sa tim za proizvod i reklamu...
Dobar marketinski tim pravi dobru i agresivnu kampanju, koja za sto krace vreme treba da pridobije planiranu ciljnu grupu. Sto znaci - o novcu je rec.
 
Pa recimo da bi 72 stavili u rang sa recimo nekom od savremenijih specijalnih sastava,onda se mora i nesto izmisliti,da bi recimo bilo zanimljivo citalackoj javnosti...E sada text,da li je sa manama ili ne to i nije toliko bitno,jel te,kao i one fotografije koje ne predstavljaju jedinicu,vec su sasvim nesto drugo.
Ali reci mi molim te kako si uspeo razgonotnuti da je text pogresam,osim ako recimo ne govoris francuski jezik...
 
Građani Srbije !

Ne obraćamo vam se da bi ste znali da smo uz vas i među vama.
To odavno znate.

Ne obraćamo vam se da bi dokazali ko smo i šta sve možemo da uradimo.
To znamo mi, vi a i oni.

Obraćamo vam se sa molbom da se uzdržite od nasilja jer snage bezbednosti Srbije sigurno imaju u ovome trenutku važnijih zadataka od sprečavanja nepotrebnih sukoba na našim ulicama i trgovima.
Pustite ih da rade , budite patriote, pomozite im !!!!!!!

Veterani 63. padobranske brigade
 
Tadic a svi znamo koji je izjavio za vreme posete Spec.Brigadi da je to najelitnija jedinica u Evropi. A sto se tice poredenja te dve jedinice se uopste nemogu porediti osim u tome ko je bolji padobranac, uostalom to je sad ista jedinica pa ne vredi komentarisati. Skidam kapu 63-oj za istorijat jedinice.
 
Tesko da taj zna sta je devojka! Ne kazem da je paljevina, vec da je tenkre i to zesci... Poceo je prvi sa "bockanjem", tako da... Ako ga znas licno, onda znas i o cemu pricam! Nego, nek se krije on ispod te tvoje suknjice, bolje mu je!:)
 
Tesko da taj zna sta je devojka! Ne kazem da je paljevina, vec da je tenkre i to zesci... Poceo je prvi sa "bockanjem", tako da... Ako ga znas licno, onda znas i o cemu pricam! Nego, nek se krije on ispod te tvoje suknjice, bolje mu je!:)

Necu da ulazim u vasu raspravu i prepucavanje ...ali sigurno postoji razlog. Ipak je on vec 7 godina u toj brigadi ,niko mi nije nikada lose rekao nesto za njega .Bas smo u petak bili zajedno u teretani tako da nema razloga ovde da izmisljam koga poznajem ... a koga ne .

Ali to je vasa stvar ... resavajte je sami ... samo me je interesovalo u cemu je problem ...jer na kraju krajeva nisam placen za advokata ja sam PVL ... :lol:

Pozz
 
E to! Iskreno znam te, a i njega... Znam da imate ok misljenje o meni... Nebitno ko sam ja! Ti si ok, sta god ljudi ovde pricali za tvoju "stolicu", mogu samo da ti zavide...Moje misljenje je da ne treba drukati ljude ako mislis da ih neznas! On je bockeo...kad sam ga video nisam direktno, ali sam ga pitao, naravno nije skontao, ali se odseko! Toliko od toga koliko je opasan! Jednostavno ne volim dvolicne ljjude!
 
E to! Iskreno znam te, a i njega... Znam da imate ok misljenje o meni... Nebitno ko sam ja! Ti si ok, sta god ljudi ovde pricali za tvoju "stolicu", mogu samo da ti zavide...Moje misljenje je da ne treba drukati ljude ako mislis da ih neznas! On je bockeo...kad sam ga video nisam direktno, ali sam ga pitao, naravno nije skontao, ali se odseko! Toliko od toga koliko je opasan! Jednostavno ne volim dvolicne ljjude!

Nema problema kolega ... ukoliko si sa ekipom danas na gadjanju .... cepaj sve u crno ;-)
 
zanimljivo da neko ko toliko proziva i dalje ne sme da kaze koji je?! Ako si mi se obratio licno i pritom smo poveli pricu o forumu a da ja nisam imao utisak da je ispred mene licno opasni NenadA85 onda to samo govori koliko si jadan...
Ili sam ti neki put ucinio kakvu uslugu pa si me "postedeo straha"?!
 

Back
Top