6. ULTIMATE TURNIR!! - Najatraktivnija , najljepša (hottest) glumica svih vremena !!

Grace Kelly - za mene nije najlepša ikada... Ali jedna od najlepših dama svakako, za večnost.. Dok mi Sharon nikad nije bila nešto special lepa, ne kontam što se toliko neki lože na nju, nekako mi baš nije prirodna...

Ohoho, uči se Bekon <3 :D
(na provokacije o Goblinima ne odgovaram :mrgreen: )

hvala, Svedovide, pokušavam da mu objasnim već dugo :)
Jes. :D

Nije to provokacija, već činjenično stanje. :mrgreen:

Pa ok, ako Svetovid neće, ti nećeš, a svi bi kao da glasate, pa ko će da radi Turnire onda? :lol:

Domaci film , slike , mozda i muzika neka . . .
Necu ono najlepshe mesto , mada cu da glasam , mozda . :mrgreen:
Dobro, znači ti bi organizovao domaći film?

Predlažem ti da u najskorije vreme putem privatne poruke kontaktiraš osobu iznad tvog posta... :mrgreen:

Pa koliko vidim, ako niko neće, neće tamo ni biti glasanja... :lol:
 
Hahahah,zamisli turnir najlepsi reziser :eek::eek:
zamišljam :lol: ne bismo se baš nagledali lepote :D a i sam naziv- najlepši, najatraktivniji režiser svih vremena, baca sumnju da nešto nije u redu sa glavom domaćina Tura :lol:

ali zato najbolji.. uh uh.. teške muke...ja sama ne umem da izdvojim ni dvojicu, a toliko ih znam, toliko ih volim. svaki film biram po režiseru
retko po glumcima.

p.s. šta se ovaj living javlja? gde je najlepše mesto već više? :D
 
zamišljam :lol: ne bismo se baš nagledali lepote :D a i sam naziv- najlepši, najatraktivniji režiser svih vremena, baca sumnju da nešto nije u redu sa glavom domaćina Tura :lol:

ali zato najbolji.. uh uh.. teške muke...ja sama ne umem da izdvojim ni dvojicu, a toliko ih znam, toliko ih volim. svaki film biram po režiseru
retko po glumcima.

p.s. šta se ovaj living javlja? gde je najlepše mesto već više? :D
Stvarno bi bilo tesko,mada mi je Lynch najdrazi :D
 

Back
Top