6 razloga zašto muškarci uživaju u ženskom orgazmu

Razlog broj 1.
Jesi li ikada vidjela muškarca nakon što je dobio promaknuće na poslu? Ili nakon što je njegov obožavani klub osvojio prvenstvo? Stoji uspravno, glave uzdignute, a prsa izbaci naprijed. Ovako se osjeća i nakon što je njegova partnerica imala orgazam

1690799235636.jpeg
 
1:1 ..........jer kad ona pocne da dozivljava orgazam, ja se vise ne mogu zaustaviti i da ocu. Valjda je tako od Boga dato. Ne spadam u Zigole.

to mi je poznato ponekad, ali zna se dogoditi i da taj zenski prvi orgazam bude tih i neorimjetan, bez ikakvih namjernih znakova baš iz tog razloga :) i vjeruj ne primjete svi uvijek :manikir:
 
a poznato je sto zene vole da namireno iscede musku drenovinu do balcaka... nikad to nece reci i biti jel ostvarene, vec ce nako zenski lukavo da se cere po sistemu, srce moje aj sad budi nabreknut i startuj neku drugu ako imas snage :rotf:
Muskarcu treba samo da je iscedjen.........dal od prve dal od druge svejedno. A zeni ako je stalo da ona bude ta prva, nek se potrudi.
 

Back
Top